Hotel Centrum

Komenského 384, Hranice
Kapacita: 60 osob
Cena: 600 - 1600 Kč
min. delka 1 denHotel Centrum se nachází v centru města Hranice s přímým přístupem na Masarykovo náměstí. Nabízíme ubytování ve stylově zařízených a prostorných pokojích a apartmánech, vlastní parkoviště zdarma a bezplatné wifi v celém objektu. V přízemí se nachází útulná restaurace s výbornou kuchyní.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Centrum se nachází přímo v centru města Hranice. Je velice dobře dostupný, jelikož se nachází na hlavním tahu na Valašské Meziříčí. Od sjezdu z dálnice D48, což je hlavní tah do Ostravy, Polska, Olomouce, Brna či Prahy je to do Hotelu Centrum pouze pár km bez jakýchkoliv odboček. Mapu najdete zde

Vybavení objektu

Hotel Centrum má vlastní stylovou restauraci se salónkem pro 40 osob a kongresový sál 80 osob. V sále je plátno o úhlopříčce 3m a kvalitní projektor. V letních dnech je možno využít zahrádky, kde se příležitostně griluje. Hotel centrum má výorné zázemí pro kongresy, školení, svatby či jakékoliv jiné akce.

Pokoje

Každý pokoj má své sociální zařízení jež zahrnuje toaletu, vanu a bidet. Všechny pokoje jsou pak vybaveny televizí, internetovou přípojkou, minibarem, fénem a telefonem. V celém hotelu je zdarma k dispozici wifi.

Parkování

Hotel Centrum disponuje vlastním monitorovaným parkovištěm. Parkování pro hotelové hosty je gratis

Stravování

V přízemí hotelu Centrum se nachází restaurace Nostalgie pro 60 hostů nabízí komorní prostředí s výbornou kuchyni s individuálním přísupem. Díky své členitosti může sloužit pro oslavy více skupin, bez přímého kontaktu. K restauraci náleží také salónek pro 40 osob a letní zahrádka.

Celoroční aktivity

Hotel Centrum je vhodný pro kongresy díky svému výborně zařízenému kongresovému sálu. Dále se výborně hodí pro svatby, firemní večírky, oslavy či školení .

Celoroční ceny

Ceny ubytování jsou po celý rok následující:
Standardní dvoulůžkový pokoj dlouhodobě 600Kč
Standardní jednolůžkový pokoj 800Kč
Standardní dvoulůžkový pokoj 1200Kč
Luxusní jednolůžkový pokoj 1000Kč
Luxusní dvoulůžkový pokoj 1400Kč
Apartmán 1600Kč
včetně všech poplatků, DPH a snídaně

Ceny stravování

V hotelové restauraci Nostalgie je možné se stravovat za příznivé ceny. Ve všední den je k dispozici polední menu za 65Kč. Po celý den je pak možnost si objednat vynikající kuřecí křidýlka 14Kč/kus.

Slevy

Při dlouhodobém ubytování je možné sjednat individuální slevy v závislosti na délce pobytu


Kontakt Hotel Centrum Hotel Centrum levné ubytování Hranice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti