Penzion Inka

Náměstí 51, Horní Planá
Kapacita: 20 osob
Cena: 380 - 450 Kč
min. delka 1 denKvalitní ubytování v příjemných pokojích či apartmánech v Horní Plané. Možnost parkování a poklidného posezení s grilováním na zahradě za domem.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází na místním náměstí, kde obchody, restaurace a další služby, stejně jako možnost koupání či procházek do přírody, jsou na dosah ruky.

Vybavení objektu

2 apartmány, 4 pokoje V případě zájmu (velké rodiny, akce přátel, apod.) je možno oba apartmány propojit za vzniku rozsáhlého ubytovacího komplexu s až 10 lůžky ve třech ložnicích, posezením, dvěma kuchyňskými linkami, dvojitou sadou sociálních zařízení.

Pokoje

Apartmán A 2 + 3, tj. dva ubytovací pokoje (možnost 1 nebo 2 dalších přistýlek) - kompletně vybavená moderní kuchyňská linka včetně lednice, sporáku a mikrovlnné trouby, dále je zde velký prostor ke společnému posezení, satelitní TV, kompletní sociální zázemí. Apartmán B 3 lůžka v samostatné ložnici, velká kuchyně - kompletně vybavená kuchyňská linka včetně mikrovlnné trouby, TV, kompletní prostorné sociální zázemí. Standardní pokoje 2 nebo 4 lůžkové. Každý pokoj má kompletní sociální zázemí,TV, kompletní kuchyňskou linku včetně lednice, varnou konvici, vařič a veškeré nádobí.

Služby

Možnost grilování a příjemného posezení na dvoře. Na pokoj je možné objednat návštěvu maséra. Objednávky nutno realizovat předem, jednotná cena 400,- Kč za hodinu. Zdarma je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu.

Parkování

Možnost zdarma parkovat na určených místech ve dvoře pro hosty penzionu.

Stravování

Možnost vlastního vaření ve vybavených kuchyňkách přímo na pokojích. Případně po domluvě možnost objednat polopenzi v blízkých restauracích.

Letní aktivity

Okolo Horní Plané vede rozsáhlá síť cyklostezek v malebném prostředí. Vykoupat se a nachytat bronz můžete na plážích u 5 minut vzdáleného Lipna. V městě máte možnost zapůjčení kol a lodí, pro pěší turistiku je vhodný nedaleký Národní park Šumava. Na své si přijdou i houbaři, rybáři.

Zimní aktivity

Na zamrzlém Lipně máte možnost kvalitního bruslení po upravené dráze, lyžování nedaleko v rakouském středisku Hochficht či lipenském středisku Kramolín, či dalších populárních sportů jako např. kiteboardingu. V okolí jsou každoročně upraveny i běžkařské dráhy.

Celoroční aktivity

Lokalita je vhodná pro sportovce, turisty, milovníky památek (snadné spojení do 28 km vzdáleného Českého Krumlova) kultury i přírody.

Celoroční ceny

Ostatní ceny :
Přistýlka 250,- Kč za noc.
Zapůjčení dětské postýlky 200,- Kč za pobyt.
Malý pes 50,- Kč za noc, velký pes 100,- Kč za noc.


Kontakt Penzion Inka Penzion Inka levné ubytování Horní Planá kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti