Pension Dobrá duše

na Penziony.cz
od roku 2009
U Kapličky 20, Horní Blatná
Kapacita: 20 osob
Cena: 250 - 380 KčNově rekunstruovaný objekt s výhodným umístěním pro možný nástup do sportovních aktivit, ale zároveň velice blízko k centru obce Horní Blatná. Horní Blatná je garantem pro prožití sportovně laděné či rodinné dovolené bez toho, aby jste museli "zakopávat o hejna cyklistů či běžkařů". Je to jeden s posledních klidnýck koutů v srdci nádherné přírody, zároveň však s výbornou sportovní infrastruktůrou (cyklostezky, běžecké tratě)

Umístění a dostupnost objektu

Hrázděný objekt na kraji obce s výhledem do krajiny, ale zároveň pouhých 120m od historického centra. Příjezdová trasa: Ostrov - Hroznětín - Pernink - Horní Blatná. Průjezd obcí je popsán na našich internetových stránkách a plánek zasílán všem našim hostům. Parkoviště (8 až 10 vozů) před a vedle pensionu.

Vybavení objektu

Osm nově rekonstruovaných pokojů každý s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo). Složení pokojů: 5x2, 2x3, 1x4 osoby. Možnost zapůjčení dětské postýlky či přistýlky. Společenská místnost s kapacitou 26 osob. Plně vybavená kuchyňka: 2x varná deska, 2x rychlovarná konvice, kávovar, porcelán, sklenice, nádobí, lednice. Velká kolárna - lyžárna. Možnost posezení v zahradě. Možnost ubytování větších uzavřených skupin.

Pokoje

Osm nově rekonstruovaných pokojů každý s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo). Složení pokojů: 5x2, 2x3, 1x4 osoby. Možnost zapůjčení dětské postýlky či přistýlky.

Služby

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ VETŠÍCH UZAVŘENÝCH SKUPIN !!!

Parkování

Parkování pro 8-10 vozů vedle a za pensionem.

Stravování

1. varianta - vlastní ( k dispozici plně zařízená kuchyňka) 2. snídaně formou buffet od 15 osob výše 3. Hotel Modrá Hvězda 120m 4. Koliba u medvěda 250m

Letní aktivity

Mnoho cyklostezek napojených i na německou stranu. Koupání v místě přírodní (malé), plavecký bazén Jáchymov(15km), aquapark Geyer (28 km).

Zimní aktivity

Výtečné podmínky pro běžecké lyžování, nástup do tratě 150m. Sjezdové lyžování: Pernink - rodinné lyžování 5 vleků 2km, Boží Dar - Klínovec 12km, Potůčky (sjezdovka 550m) 5km.Plešivec/5 sjezdovek/ 7 km.

Letní sezóna

Letní sezona - ceny:
Ubytování: 330,- Kč/osoba/den

Dítě do 14let 250,-Kč
Příplatek:1 osoba na dvoulůžkovém pokoji + 1OO Kč/noc
přespání pouze 1 noc + 100 Kč osoba/noc

Zimní sezóna

Zimní sezona - ceny:
Ubytování: 380,- Kč/osoba/den

Dítě do 14let 250,-Kč
Silvestrovský pobyt pouze pronájem celého objektu 8000,-Kč/den minimálně 5 dní

Ceny stravování

pouze snídaně od 15 osob: cena 85,- CZK /osoba


Kontakt Pension Dobrá duše Pension Dobrá duše levné ubytování Horní Blatná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti