Pension Dobrá duše

na Penziony.cz
od roku 2009
U Kapličky 20, Horní Blatná
Kapacita: 23 osobNově zrekunstruovaný objekt s výhodným umístěním pro možný nástup do sportovních aktivit, ale zároveň velice blízko k centru obce Horní Blatná. Horní Blatná je garantem pro prožití sportovně laděné či rodinné. Je to jeden s posledních klidných koutů v srdci nádherné přírody, zároveň však s výbornou sportovní infrastrukturou (cyklostezky, běžecké tratě)

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa Dobrá duše se nachází v obci Horní Blatná, mezi obcemi Pernink a Potůčky.Díky rozsáhlé síti návazných tras se snadno napojíte na Krušnohorskou magistrálu, kterou ocení příznivci bílé stopy, cyklisté i turisti. Nádraží a autobusová zastávka jsou v dochozí vzdálenosti, stejně tak obchody a restaurace.

Vybavení objektu

Osm nově rekonstruovaných pokojů každý s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo), TV, wifi.Složení pokojů: 3x2, 3x3, 2x4 osoby, z toho jeden mezonetový. Možnost zapůjčení dětské postýlky či přistýlky. Společenská místnost s kapacitou 26 osob. Plně vybavená kuchyňka: 2x varná deska, 2x rychlovarná konvice, kávovar, porcelán, sklenice, nádobí, lednice. Velká kolárna - lyžárna, herní místnost pro dlouhé chvíle. Možnost posezení v zahradě. Možnost ubytování větších uzavřených skupin.

Pokoje

Osm nově rekonstruovaných pokojů každý s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo)TV, wifi. Složení pokojů: 3x2, 3x3, 2x4 osoby, z toho jeden mezonetový.

Služby

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ VETŠÍCH UZAVŘENÝCH SKUPIN !!!

Parkování

Parkování pro 8-10 vozů.

Letní aktivity

Mnoho cyklostezek napojených i na německou stranu. Koupání v místě přírodní (malé), plavecký bazén Jáchymov(15km), aquapark Geyer (28 km).

Zimní aktivity

Výtečné podmínky pro běžecké lyžování, nástup do tratě 150m. Sjezdové lyžování: Pernink - rodinné lyžování 5 vleků 2km, Boží Dar - Klínovec 12km, Potůčky (sjezdovka 550m) 5km.Plešivec/5 sjezdovek/ 7 km.

Letní sezóna

8.000,-/objekt/noc

Zimní sezóna

9.000,-/objekt/noc

Silvestrovský pobyt 80.000,-/objekt/týden
Silvestr 2020-OBSAZENO

Mimo sezónu

8.000,-/objekt/noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně je spotřeba energie, povlečení a závěrečný úklid

Ubytovací poplatek je 15,-/dospělá osoba/noc


Kontakt Pension Dobrá duše Pension Dobrá duše levné ubytování Horní Blatná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti