Hotel Duo

Horní Bečva 216, Horní Bečva
Kapacita: 130 osob
Cena: 690 - 1190 Kč
min. delka 1 denHotel Duo se nachází v kouzelném prostředí Beskyd, pod ochranou pohanského boha Radegasta, v obci Horní Bečva, které se nachází na hlavním tahu z Rožnova pod Radhoštěm směrem na hraniční přechod Makov a Žilina.

Umístění a dostupnost objektu

Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradní nádrž v kombinaci s panoramatickým výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z Hotelu Duo unikátní místo pro Váš pobyt.

Vybavení objektu

Hotelu Duo, věrný svému názvu, využívá pro ubytovaní dvě budovy vzdálené od sebe 50 metrů. Hlavní budova - Lux, je bezbariérově přístupná do všech prostor, s výtahem, včetně přístupu do wellness centra, fitness, restaurace, baru, konferenčního sálu, salonků a recepce. Ve vedlejší budově - Retro, je krbovna s barem, Retro klub, lyžárna, kolovna a keramická dílna. Celková kapacita hotelu je 140 lůžek, nejčastěji ve dvoulůžkových pokojích nebo vícelůžkových apartmánech. Celý hotel je nekuřácký, cyklisté i domácí mazlíčci jsou vítani. Bezplatné wi-fi připojení na internet je dostupné v celém hotelu a na všech pokojích.

Pokoje

Apartmány Lux: Skládá se ze čtyř pevných lůžek, možnost umístění 1 přistýlky. Vybavení: LCD televizor, telefon, pracovní stůl, wi-fi připojení na internet, fén a běžná výbava 3* hotelu. Součástí pokoje je moderní sociální zařízení. Pokoj Lux: Většina pokojů jsou dvoulůžkové, některé třílůžkové přizpůsobené imobilním občanům. Na některé pokoje lze umístit přistýlku. Vybavení: LCD televizor, telefon, křesílko, pracovní stůl, wi-fi připojení na internet a běžná výbava 3 * hotelu. Součástí pokoje je moderní sociální zařízení. Apartmán Retro: Tří a čtyřlůžkové apartmány a dva speciální velkometrážní apartmány ( spartakiádní a krajského tajemníka ). Na některé lze umístit přistýlku. Vybavení: LED televizor, odkládací stolek se zrcadlem, wi-fi připojení na internet, fén a běžná výbava hotelu. Součástí pokoje je sociální zařízení. Pokoj Retro: Dvoulůžkové pokoje v Retro stylu. Na některé lze umístit přistýlkou. Vybavení: LED televizor, odkládací stolek se zrcadlem, wi-fi připojení na internet, fén a běžná výbava hotelu. Součástí pokoje je sociální zařízení.

Služby

Wellness centrum - využijte nádherný bazén s famózní atmostérou i masážní chrlič, který z vás přívalem vody smyje všechny starosti. Vyzkoušejte také kneippův masážní chodník, rhassoul - parní a peelingovou kabinu nebo saunový svět. Hotel Duo nabízí také skvělé zázemí a podmínky pro firemní a společenské akce. Individuální hosté, rodiny s dětmi, sportovní skupiny mohou rovněž využívat venkovní sportoviště, tenisový o volejbalový kurt a venkovní bazén.

Parkování

Zdarma pro všechny ubytované hosty.

Stravování

Snídaně - formou švédského stolu. Obědy a večeře - formou buffetu.

Letní aktivity

Turistika, návštěva okolních památek.

Zimní aktivity

Běžecké trasy, lyžařské areály v okolí hotelu.

Celoroční aktivity

Wellness centrum.

Letní sezóna

1. 7. - 28. 8. 2016
- apartmán Lux = 1 390 Kč/osoba se snídaní
- pokoj Lux = 1 290 Kč/osoba se snídaní
- apartmán Retro = 1 190Kč/osoba se snídaní
- pokoj Retro = 1 090Kč/osoba se snídaní

Zimní sezóna

29. 1. - 13. 3. 2016
- apartmán Lux = 1 390 Kč/osoba se snídaní
- pokoj Lux = 1 290 Kč/osoba se snídaní
- apartmán Retro = 1 190Kč/osoba se snídaní
- pokoj Retro = 1 090Kč/osoba se snídaní

Mimo sezónu

14. 3. - 30. 6. 2016, 29. 8. - 19. 12. 2016
- apartmán Lux = 1 190 Kč/osoba se snídaní
- pokoj Lux = 1 090 Kč/osoba se snídaní
- apartmán Retro = 990Kč/osoba se snídaní
- pokoj Retro = 890Kč/osoba se snídaní

Ceny stravování

Oběd - 160Kč/osoba
Večeře - 180Kč/osoba

Slevy

10% sleva na ubytování v rámci rodinných pasů.


Kontakt Hotel Duo Hotel Duo levné ubytování Horní Bečva kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti