Penzion Tones

Podlesí 66, Hanušovice
Kapacita: 16 osob
Cena: 250 - 1500 Kč
min. delka 1 denPodlesí je místní cást obce Malá Morava, která leží na svazích Hrubého lesa a Králického Snežníku. Obec Malá Morava se rozkládá asi dvacet kilometru severozápadne od Šumperka. Z turistického hlediska patrí rovnež do horské oblasti Jeseníku, kterou protéká reka Morava. Návštevníci tohoto atraktivního regionu zde mohou videt zachovalé vojenské pevnosti, poutní místa a prírodní zajímavosti. Zima zde nabízí ideální podmínky ke sjezdovému i bežkovému lyžování.

Umístění a dostupnost objektu

Typ objektu: apartmán(y) Místo: Malá Morava - Podlesí 66 Region: Kralický Snežník Oblast: severní Morava Politický kraj: Olomoucký Okres: Šumperk

Vybavení objektu

Objekt je nove a moderne zrekonstruovaný dum, který nabízí k ubytování 2 apartmány. Hlavním vchodem se vchází do prostorné chodby (2x truhla, bankovní sejf) v prízemí, z kterého je prístupný apartmán A, herna ( tv, kulecník, šipky, stolní fotbálek, výcepní pult), vírivka se saunou (stul, židle) a po schodech v prvním patre apartmán B. Apartmán A se skládá se šatny (lavice, botník, vestavená skrín), kuchyne se spolecenskou místností (barový stul, židle, výcepní zarízení, krb, kamna na pevná paliva, lužka, sedacka, rádio, BTV, stul, lavice) a sociální zarízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, žebrinový radiátor, automatická pracka, zrcadlo, skrínka). V apartmánu B je prístupná chodba (stul, 4x židle, lavice), sociální zarízení (WC v rámci koupelny, koupelna - rohová vana, 2x umyvadlo, 2x zrcadlo), komora (bojler), kuchyne (stul, 4x židle, police), pokoj A (lužka, sedacka, 2x ratanová taburetka, konf. stolek) a pokoj B (lužka, sedacka, konf. stolek, BTV, barový pult, 2x židle). Vedle objektu je zatravnené hrište, které klienti mohou využít k hrám, na fotbal ci nohejbal. K dispozici je také nové venkovní posezení s krbem, houpací sít a možnost promítání na zed domu (letní kino).

Parkování

Ano u penzionu.

Stravování

apartmán A - 4 pl. el. sporák + trouba, lednice, rychl. konvice, mikrovlnná trouba apartmán B - 4 pl. el. sporák, lednice, rychl. konvice, mikrovlnná trouba

Letní aktivity

Králíky - koupalište (10 km), Pastviny - prehradní nádrž (25 km), Šumperk - koupalište (17 km), Velké Losiny - termální koupalište (27 km),malé travnaté hriste u domu a výstavba detského hriste, které bude v léte 2012 zahájeno.

Zimní aktivity

Severomoravská chata - lyžarský vlek (700 m), Dolní Morava - lyž.stredislo (11 km), Staré Mesto - lyžarské stredisko (22 km)

Celoroční aktivity

Objekt je vhodný k celorocním aktivitám.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Zákaz kourení v celém objektu.

Letní sezóna

Stejná celoročně

Zimní sezóna

Poslední týden v roce je po dohodě.

Slevy

Dle dohody.


Kontakt Penzion Tones Penzion Tones levné ubytování Hanušovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti