Chatová osada Čtyřlístek

Za Jezerem 62, Hamr na Jezeře
Cena: 680 - 900 Kč
min. delka 7 dníK pronájmu Vám nabízíme chaty postavené ve finském stylu. Jedná se o seskupení čtyř identických chat, které se nachází v borovicovém háji u chatové osady Hutník u vesničky Hamr na jezeře. Chaty jsou situované v těsné blízkosti přírodního jezera s upravovanou písečnou (vedlejší) pláží. Chaty se nachází v malebné krajině Českolipska na pokraji bývalé vojenské oblasti Ralsko, poskytující neposkvrněnou přírodu a nabízející příjemné strávení Vaší rodinné dovolené od jara do podzimu. A to ať za účelem odpočinku u vody, cykloturistiky (značené cyklostezky), pěší turistiky či oblíbené houbaření v bezprostředním okolí. Pro sportovní vyžití je volně k dispozici volejbalové/nohejbalové hřiště. Síť a míče k zapůjčení. Příjemné večery lze společně trávit u upraveného ohniště. Pro děti je k dispozici pískoviště a několik houpaček.

Umístění a dostupnost objektu

Hamr na Jezeře, Liberecký kraj

Vybavení objektu

Chaty jsou vhodné pro 4 - 6 osob ( dvě ložnice s dvoulůžky, plus možnost dvou přistýlek v obývacím pokoji ). Chaty mají zastřešenou terasu (příjemné posezení), ze které se přímo vchází do obývacího pokoje s krbem (sedací souprava, stůl). V objektu je další přepažená místnost (2x2 lůžka, skříň, úložný prostor na peřiny) a plně vybavená kuchyňka (lednička, průtokový ohřívač, linka, sporák, nádobí, stůl, židle). Kuchyňku lze využít k plnohodnotnému vaření. Sociální zařízení je umístěno v samostatném objektu poblíž chatek. Každá chata má samostatné WC. Společné sprchy. K stravování, občerstvení a příjemnému posezení je možno využít občerstvení "U Čtyřlístku", které je součástí komplexu.

Pokoje

společenská místnost s krbem, kuchyně, dvě ložnice

Služby

ubytování

Parkování

u chaty

Stravování

vlastní, plus rýchlé občerstvení v místě

Letní aktivity

- návštěvy nedalekých míst (četné cyklostezky): Děvín, Stohánek, Rozsáhlá obora v oblasti Ralso, Bezděz, Doksy, Ještěd, Liberec, Mimoň, Česká Lípa, Český Dub aj. (vše v dosahu 30-ti km). V Libereci lze mimo jiné navštívit zábavné centrum Babylon (vodní ráj, obchodní pasáže, kino). K dopravě různých destinací lze využít pravidelných autobusových spojů. - vodní lyžování(800m dlouhý vlek), krytý bazén, posilovna, sauna, tenisové kurty, kino, nemocnice ve Stráži pod Ralskem (1km) - tenis na kurtech umístěných u hlavní pláže jezera - minigolf

Zimní aktivity

žádné

Celoroční aktivity

koupání, pěší a cykloturistika, sběr hub

Doplňující informace o ubytování a cenách

U hlavní pláže se také nachází prodejna potravin, restaurace, autobusová zastávka, telefonní budka, aj. Vše je vzdáleno od chat přibližně10 minut chůze.

Letní sezóna

Cena ubytování je složena z ceny za chatu plus cena za osobu.
V období červenec a srpen:
chata na týden: 4500,-kč
osoba na týden: 300,-kč


Kontakt Chatová osada Čtyřlístek Chatová osada Čtyřlístek levné ubytování Hamr na Jezeře kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti