Pension Fortuna

Halenkov 318, Halenkov
Kapacita: 28 osob
Cena: 400 - 600 Kč
min. delka 2 dnyV okolí turisticky atraktivní místa, Rožnovský skanzen, Pustevny a Radhošť. Cykloturistika, koupání, případně i možnost rybaření. V zimní sezoně hosté využívají dva lyžařské vleky v místě, pro náročnější lyžaře doporučujeme lyžařské středisko Kohútka (913 m. n. m.), které poskytuje ideální lyžařské podmínky po celou zimní sezonu a je vzdálené od pensionu cca 5 km. Často využívaná lyžařská střediska jsou také Soláň, Velké Karlovice, Kasárna. V léte možnost koupání v blízkem jezeru balaton.

Umístění a dostupnost objektu

Pension Fortuna se nachází v cetru obce 100 m autobusova přeprava, 300 m vlaková stanice.

Vybavení objektu

-STANDARDNÍ S VLASTNÍM SOC. ZAŘÍZENÍM

Pokoje

Apartmán č. 1 - kapacita 4 lůžek - 2 pokoje, vybavení standardní, vlastní soc.zařízení – vana, sprchový kout, WC, zabudovaný fén, TV a lednice. Apartmán č. 2 - kapacita 4 lůžka – 3 pokoje, ložnice 2 lůžka, obývací pokoj, lednice a dále jsou zde umístěna 2 lůžka, vlastní soc.zařízení – vana, sprchový kout, WC a zabudovaný TV. Apartmán č. 3 - kapacita 6 lůžek – 3 pokoje, vybavení standardní – ložnice 2 lůžka, dětský pokoj 2 lůžka, lednice a zároveň jsou zde umístěné 2 lůžka, vlastní soc.zařízení – vana, 2 sprchové kouty, 2 WC a zabudovaný TV . Apartmán č .4 - kapacita 6 lůžek – 3 pokoje, vybavení standardní + lednice a vlastní soc.zařízení – vana, sprchový kout, WC, zabudovaný fén, TV. Apartmán č. 5 – kapacita 4 lůžka - ložnice 2 lůžka + 1 dětská postýlka, kuchyňský kout + lednice,který je současně propojený s obývacím pokojem, kde jsou umístěna 2 lůžka, vlastní soc.zařízení – vana,WC a zabudovaný TV a SAT. Apartmán č. 6 - kapacita 2 lůžka – ložnice , obývací pokoj 1 lůžko, kuchyňský kout + lednice . vlastní soc. zařízení - sprchový kout a WC. Samostatný vchod do TV.Možnost zapožičaní fénu.

Parkování

Parkovací místa hned vedle pensionu.

Stravování

Restaurace a snack bar v Pensionu pro ubytované i veřejnost - stravování dle objednávky ubytovaných - známá moravská vína a valašská slivovice

Celoroční aktivity

SPECIFIKACE PROVOZU - CELOROČNÍ

Doplňující informace o ubytování a cenách

Osoba/noc od 400 Kč Děti do 3 let ZDARMA (bez nároků na lůžko) Možné skupinové slevy dle dohody. Snídaně v ceně. Možnost ubytováni se psem za 60 Kč na den.

Celoroční ceny

400 - 600 Kč/os

Letní sezóna

400 - 600 Kč/os
děti do tří let zdarma /bez nároku na lužko/

Mimo sezónu

400 - 600 Kč/os

Ceny stravování

Snídaně v ceně ubytování

Slevy

Při obsazenosti pokoje množstevní sleva


Kontakt Pension Fortuna Pension Fortuna levné ubytování Halenkov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti