Apartmány Petr-a

Frymburk 295, Frymburk
Kapacita: 8 osob
Cena: 12000 - 19000 Kč
min. delka 3 dnyNabízíme ubytování v apartmánových domech ve městě Frymburk v těsné blízkosti jezera Lipno. K pronájmu je vždy celý dům s kapacitou 8 + 2 osob. Každý apartmán nabízí vlastní vchod a zahradu, 2 parkovací místa - 1 kryté, krytou venkovní terasu. V kuchyni je k užívání elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou a digestoří, lednička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, kávovar. Obývací pokoj nabízí TV, DVD přehrávač, rádio a MP3 systém včetně satelitního přijímače. Koupelna s WC na každém patře. 4 ložnice po dvou lůžkách - manželské a dětské ložnice, pokoje pro hosty. Mezi dalším vybavením např. pračka se sušičkou, žehlicí prkno a žehlička, vysavač. Pro děti máme připraveny dětské postýlky, dětské nádobí a další.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány jsou naproti Wellness hotelu Frymburk. V těsné blízkosti je jezero Lipno, lyžařský areál a další místa pro volnočasové aktivity.

Vybavení objektu

V kuchyni je k užívání elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou a digestoří, lednička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, kávovar. Obývací pokoj nabízí TV, DVD přehrávač, rádio a MP3 systém včetně satelitního přijímače. Koupelna s WC na každém patře. Mezi dalším vybavením např. pračka se sušičkou, žehlicí prkno a žehlička, vysavač. Pro děti máme připraveny dětské postýlky, dětské nádobí a další.

Pokoje

4 ložnice po dvou lůžkách - manželské a dětské ložnice, pokoje pro hosty.

Parkování

Bezproblémové parkování před každým domem.

Celoroční aktivity

wellness

Letní sezóna

19000 Kč/objekt/týden

Zimní sezóna

15000 Kč/objekt/týden

Mimo sezónu

12000 Kč/objekt/týden

Slevy

Last minute slevy až 15%.


Kontakt Apartmány Petr-a Apartmány Petr-a levné ubytování Frymburk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti