Apartmány Otre

Frymburk 12, Frymburk
Kapacita: 25 osob
Cena: 800 - 1600 Kč
min. delka 1 denApartmány se nachází přímo na náměstí v centru malebného městečka Frymburk.

Umístění a dostupnost objektu

Frymburk centrum - 10 m, nákup 200 m, restaurace 20 m, cukrárna 100 m, tenis 300 m, pláž - cca 300 m, jezero - 150 m, Skipark Frymburk 500 m, Aktivity park Frymburk 500 m, cyklo půjčovna přímo v domě. Okolí Frymburku je ideální pro cykloturistiku a turistiku - velké množství cyklostezek a značených turistických tras. Nejoblíbenější cyklostezka Frymburk - Lipno ( 10,5 KM). V blízkosti apartmánů se nachází wellness komplex - krytý bazén s tobogánem, sauny, solná jeskyně, masáže, bowling, atd. Lipno n. Vlt. 10 km - golf, bobová dráha, plavecký bazén se saunou, přístaviště, skiareál Lipno - sedačková lanovka, vleky, snowboard, večerní lyžování, lyžařská škola, ski servis, půjčovna, Stezka Korunami Stromů.

Vybavení objektu

Apartmánový dům je velmi vkusně a kvalitně vybaven s vlastním oploceným parkovištěm, úschovnou kol, půjčovnou jízdních kol v letních měsících, půjčovnou bruslí, běžek, saní v zimních měsících. V blízkosti jsou obchody, restaurace, nové cyklotrasy, historické památky, ale také koupaliště s přírodní pláží a dětským hřištěm. Úschova kol + lyží možná pouze při včasném objednání - omezená kapacita úschovy kol!

Pokoje

Apartmánový dům má centrální vytápění, tudíž je v provozu celoročně. Objekt se skládá z devíti bytů, z nichž každý je vybaven pro možnost samostatného vaření (kuchyňská linka, el. vařič, kávovar, potřebné nádobí, lednice), televizí, lůžky, šatní skříní a vlastním soc. zařízením. V objektu je zdarma WiFi připojení. Ručníky jsou v ceně pobytu.

Služby

V domě OTRE se v přízemí nachází půjčovna sportovního vybavení. Klienti cestovní agentury OTRE obdrží při příjezdu na recepci slevové kupony ve výši 10% do půjčovny sportovních potřeb a do vybraných Frymburských restaurací. Poznejte krásu šumavského moře na nově dokončených cyklostezskách kolém celé přehrady. Prodej rybářských povolenek (pro členy ČRS). Směnárna

Parkování

Oplocené parkoviště - zdarma

Stravování

Stravování vlastní

Letní aktivity

Okolí apartmánu je ideální pro strávení rodinné i aktivní dovolené. Apartmány se nachází přímo u nástupu na Jezerní cyklostezku (Frymburk-Lipno nad Vlt.). Ve Frymburku na náměstí je možnost zapůjčení jízdních kol i lodí. Frymburk - centrální pláž s dětským hřištěm a kioskem, tenisové kurty, motokáry, projížďky parníkem, přívoz, plážový volejbal, značené cyklo a turistické trasy, aquacentrum s toboganem, sauna, bowling, solná jeskyně, masáže, aromakoupele, obchody, restaurace, bary, cukrárna, motokáry, střelnice Lipno nad Vlt. - bobová dráha, golf, krytý bazén, bikepark, Stezka Korunami Stromů

Zimní aktivity

Skipark Frymburk cca 500 m Skiareál Lipno - 7 km - sedačková lanovka, vleky, snowboard, večerní lyžování, lyžařská škola, ski servis, půjčovna. Bruslařská dráha, udržované běžecké trasy Bruslení na zamrzlé hladině Lipenského jezera patří k nejoblíbenějším zimním aktivitám, která přitahuje tisíce návštěvníků z celé České republiky, ale i zahraničí. Lipenské jezero je naší největší vodní plochou a pravidelně zamrzá od prosince do března. Jakmile dosáhne led bezpečné tloušťky, je mezi obcemi Frymburk Lipno nad Vltavou pravidelně upravována nejlepší bruslařská dráha v České republice, která měří téměř 11 km. Bruslařská dráha je doslova dálnice 6 – 8 m široká a vstup na ní je zdarma.

Celoroční aktivity

Relaxační centrum - masáže, solná jeskyně, aromakoupele, vodní svět - bazén s tobogánem - cca 300m od apartmánů

Doplňující informace o ubytování a cenách

Český Krumlov - okresní město, zapsané do Seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO, městská památková rezervace, dvě národní kulturní památky; státní hrad a zámek ze 13. století (jeden z největších zámeckých komplexů ve střední Evropě s unikátním barokním divadlem z 18. století, maškarním sálem, bohatým mobiliářem) a gotický kostel sv. Víta z poč. 15. století , Mezinárodní kulturní centrum Egona Schieleho s expozicí originálů,Slavnosti pětilisté růže. Černá v Pošumaví - rekreační středisko na levém břehu Lipenského jezera, jachetní přístav, novorománský kostel, v okolí těžba grafitu. Horní Planá - město na břehu Lipenského jezera, rodný dům s muzeem spisovatele a malíře Adalberta Stiftera, pomník A. Stiftera, gotický kostel, barokní kaple z konce 18. století, nejvýše položený rybník v Čechách Olšina, technická památka - Schwarzenberský plavební kanál z konce 18. století, spojující vody Dunaje a Vltavy. Kaplice - město na řece Malši, městská památková zóna, dva gotické kostely, renesanční radnice s věží ze 13. století,kašna s pranýřem ze 17. století. Lipno nad Vltavou - rekreační středisko u hráze Lipenského přehradního jezera o rozloze téměř 5000 ha a délce 44 km, vodní elektrárna 160 m pod zemí, lyžařský areál Kramolín. Kotví zde motorové výletní lodě, na kterých je možno podniknout okružní jízdy po celém Lipenském jezeře. Přední Výtoň - hraniční přechod s Rakouskem, kostel z poč. 16. století, nedaleko osada Svatý Tomáš s gotickým kostelem ze 14. století a zříceninou hradu Vítkův Kámen ze 13. století. Rožmberk nad Vltavou - z hradu z poloviny 13. století se zachovala viž Jakobínka, ve 14. století založen tzv. Dolní hrad, poestavin v 16. století renesaneni a v 19. století v novogotickém stylu, mistská památková zóna, gotický kostel, zbytky mistských hradeb ze 14. století, bývalá poádelna z poloviny 19. století. Vyšší Brod - město 8 km od hraničního přechodu Studánky, městská památková zóna, národní kulturní památka - gotický cisterciácký klášter založen r. 1259 s unikátní knihovnou o 70 000 svazcích, Poštovní muzeum, nedaleko národní přírodní rezervace Čertova stěna a Luč, varhanní koncerty.

Letní sezóna

červenec, srpen

1.000,-Kč - 1.200,-Kč /2 osoby/noc dle velikosti apartmánu
1.200,-Kč/3 osoby/noc
1.500,-Kč - 1.600,-Kč/4 osoby /noc dle velikosti apartmánu

Zimní sezóna

leden, únor

1.000,-Kč - 1.200,-Kč /2 osoby/noc dle velikosti apartmánu
1.200,-Kč/3 osoby/noc
1.500,-Kč - 1.600,-Kč/4 osoby /noc dle velikosti apartmánu

Březen
900,-Kč - 1.000,-Kč /2 osoby/noc dle velikosti apartmánu
1.000,-Kč/3 osoby/noc
1.300,-Kč /4 osoby /noc dle velikosti apartmánu

Mimo sezónu

duben, květen, červen, září, říjen, listopad

900,-Kč - 1.100,-Kč /2 osoby/noc dle velikosti apartmánu
1.100,-Kč/3 osoby/noc
1.400,-Kč /4 osoby /noc dle velikosti apartmánu

Slevy

Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

Doplňující informace o ubytování a cenách

Poplatek obecnímu úřadu: kurtaxa - 15,- kč/dospělá osoba/den, děti do 18 let zdarma
Domácí zvíře:100,- Kč/den
Přistýlka: 150,-kč/noc
Dětská postýlka a jídelní židlička - 150,-Kč/noc
upřednostňujeme týdenní pobyt v období Vánoc a Silvestra


Kontakt Apartmány Otre Apartmány Otre levné ubytování Frymburk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti