Apartmány Frymburk 4

Frymburk 4, Frymburk
Kapacita: 14 osob
Cena: 150 - 400 KčApartmány jsou v nově postaveném domku, nacházejícím se v klidném prostředí centra městečka Frymburk. Frymburk se nachází na poloostrově u Lipneského jezera.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány jsou v nově postaveném domku, nacházejícím se v klidném prostředí centra městečka Frymburk. Frymburk se nachází na poloostrově u Lipneského jezera.

Vybavení objektu

Pro Apartmán 1. a 2. je k dispozici společná kuchyňská linka s el. vařičem, lednice, rychlovarná konvice a základní nádobí pro přípravu občerstvení nebo snídaně.

Pokoje

K dispozici jsou dva apartmány v nově postavaném domku a jeden, který je součástí rodinného domku. Apartmán 1. Dvě samostatné dvoulužkové ložnice, koupelna + wc, (bez možnosti přistýlky) Apartmán 2. Dvě samostatné 3 lůžkové ložnice, koupelna + wc Apartmán 3. se nachází v části rodinného domu, kde je samostatně přítupný. V apartmánu jsou dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, koulena + wc. Je zde kompletně vybavená kuchyně a balkón.

Služby

V samostatně vyhrazené mistnoti v prostorách domu je možné si během pobytu uschovat kolo, lyže, nebo i další sportovní potřeby. Parkoviště je nechráněné přímo u apartmánového domku na vlastním pozemku(bez poplatku). Možnost připojení k Wi-Fi, zapůjčení grilu, vstup na přilehlou zahradu.

Parkování

Přímo u apartmánu

Stravování

Restaurační zařízení ve Frymburku.

Letní aktivity

pěší turistika, koupání, potápění, rybaření, běhání, houbaření

Zimní aktivity

Ski areal Lipno, bruslařská dráha

Celoroční aktivity

Na břehu jezera je možné provozovat nepřeberné množství sportovních aktivit. Cyklistika a inline bruslení na osvětlené jezerní cyklo stezce, která vede z Frymburka přez Lipno nad Vltavou až do Přední Vítoně a je dlouhá 16km. Celou dobu kopíruje břeh Lipenského jezera. Můžete se zde oddávat pěší turistice, koupání, potápění, rybaření, běhání, nebo třeba houbaření v místních lesích. Pro náročnější je zde možnot využít služeb bazénu, sauny a dalších wellnes procedůr v nedalekém hotelu. K dispozici je půjčovna kol a inline bruslí, bobová dráha, nebo Ski areál Lipno.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Kam na výlet: Plešné Jezero Medvědí stezka Vítkův hrádek Zaniklé obce - Zvonková Čertova stěna - Čertovy proudy Elektrárna Lipno Rozhledny Klášter Zlatá Koruna Hrad Rožmberk

Letní sezóna

Dospělí 380,-
Dítě do 12 let 200,-
1 noc dospělí 400,-
1. noc dítě do 12 let 200,-

Zimní sezóna

Sezona Zimní
Dospělí 350,-
Dítě do 12 let 150,-
1 noc dospělí 400,-
1. noc dítě do 12 let 200,-

Doplňující informace o ubytování a cenách

Postýlka dětská v ceně.

Uvedené ceny jsou za osobu a noc, bez snídaně a rekreačního poplatku.

V průběhu letní sezony 1.7. - 30.8. je třeba uhradit rekreační poplatek. Ten činí 15,- za den pro Dospělé a 3,- za den pro Děti do 18 let.


Kontakt Apartmány Frymburk 4 Apartmány Frymburk 4 levné ubytování Frymburk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti