Penzion U Křivého psa

Slezská 1079, Frýdek-Místek
Kapacita: 23 osob
Cena: 800 - 1400 Kč
min. delka 1 denCelkem 11 klimatizovaných pokojů v podkrovních prostorách je vybaveno replikami dobového nábytku, které se dobře snoubí z nezbytným komfortem. Pokoje svým zařízením splňují požadavky moderního ubytování a tříhvězdičkové klasifikace penzionu. Samozřejmostí je WIFI internet, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar. Pokud hledáte ubytování pro sebe, své přátelé nebo obchodní partnery v klidném a romantickém prostředí, jste zde na správném místě. Budeme velmi rádi, pokud se stanete spokojeným a dalším pravidelným hostem.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion má velmi praktickou polohu v podhůří Beskyd v blízkosti Ostravy a automobilky Hyundai v Nošovicích. Penzion se nachází u křižovatky – kruhového objezdu ulic Slezská a Staroměstská. Zadejte si do Vašeho navigačního systému souřadnice: GPS: 49°40´33.178´´N 18°21´38.972´´ E Nedaleko penzionu je nájezd na rychlostní silnici R35 směr Brno – Olomouc – Český Těšín – Polsko. Po této silnici je 5 minut do průmyslové zóny Nošovice, 10 minut do Ostravy a za 15 minut dojedete do Českého Těšína. Parkoviště pro osobní automobily se nachází přímo u penzionu a je monitorováno kamerovým systémem. Doprava je možná také vlakem a autobusem. Z vlakového nádraží je to k nám 3 minuty a z autobusového nádraží 5 minut chůze. Na přání hosta zprostředkujeme transfer z mezinárodního letiště Ostrava Mošnov, které je vzdálené 20 km.

Vybavení objektu

Celkem 11 klimatizovaných pokojů v podkrovních prostorách je vybaveno replikami dobového nábytku, které se dobře snoubí z nezbytným komfortem. Pokoje svým zařízením splňují požadavky moderního ubytování a tříhvězdičkové klasifikace penzionu. Samozřejmostí je WIFI internet, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar. Pokud hledáte ubytování pro sebe, své přátelé nebo obchodní partnery v klidném a romantickém prostředí, jste zde na správném místě. Budeme velmi rádi, pokud se stanete spokojeným a dalším pravidelným hostem.

Pokoje

Vybavení pokojů Klimatizované pokoje jsou vybavené replikami dobového nábytku, vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou. Koupelny mají vyhřívanou dlažbu a vysoušeč vlasů. Samozřejmostí je WIFI internet, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar. Pokoje svým zařízením splňují požadavky moderního ubytování a odpovídají standardu tříhvězdičkového penzionu. Celková kapacita penzionu je 21 lůžek a 2 přistýlky. Postele mohu být na přání hostů odděleny nebo u s sebe. Typy pokojů 2 x Jednolůžkový pokoj 5 x Dvoulůžkový pokoj se sprchou 2 x Dvoulůžkový pokoj s vanou 1x Třílůžkový pokoj s vanou 1x Pokoj generála Kutuzova Velký pokoj s výjimečným interiérem manželskou postelí a vanou. Vhodný pro speciální příležitosti, svatby a náročnější hosty.

Služby

Neplacené služby: WIFI internet, káva a čaj na pokoji zdarma, zapůjčení žehličky a žehlícího prkna, denní tisk, zapůjčení dětské postýlky, fax, kopírka, infomateriály Beskydského informačního centra, zprostředkování taxi služby Placené služby: Využití telefonu Transfer hostů z letiště/ na letiště Praní a žehlení prádla

Parkování

veřejné parkoviště monitorované kamerovým systémem se nachází přímo u penzionu

Stravování

Snídaně pondělí – sobota 6:30 – 10:00 neděle a státní svátky 8:30 – 10:00 Na požádání Vám rádi připravíme snídaňový balíček s sebou. Obědy, večere: v objektu je resaturace otevřena denně od 11 do 23 h.

Letní aktivity

GOLF - Čeladná, Ostravice, Ropice, Šilheřovice Baška-přehrada pod Beskydami Na jižním okraji města Frýdek-Místek najdete přehradu Baška pod Beskydami,která dostala název podle sousední obce.Na přehradu se dostanete starou silnicí z Frýdku-Místku směrem na Frýdlant nad Ostravicí a u obce Baška odbočíte k přehradě,u které je i parkoviště. Olešná-přehrada s letním a krytým aquaparkem Na západním okraji města Frýdek-Místek,pod Beskydami se nachází přehrada Olešná s letním i krytým aquaparkem.Na přehradu se dostanete z Frýdku-Místku autobusem č.5,v letním období i č.13 Množství cyklotras.

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování + běžky: ski areál Palkovice - 5 km od Frýdku-Místku ski areál Malenovice - 15 km od Frýdku-Místku ski areál Bílá 22 km od Frýdku-Místku

Celoroční aktivity

Památky v okolí penzionu Frýdek (1.2 km) zámek Zámek přestavěný z gotického hradu, založeného ve 14. st. Renesanční přestavbu provedl Bartoloměj Bruntálský z Vrbna koncem 16. st. Po požáru v roce 1668 několikrát upravován. Roku 1797 koupili panství Habsburkové. Od roku 1923 patří zámek státu. Lubno, Frýdlant nad Ostravicí, Zámčiska (9 km) zaniklý hrad Hukvaldy, Hochwald, Hochenwalde (11.2 km) hrad Rozsáhlá zřícenina hradu založeného před rokem 1285 Jindřichem z Příbora a Hukvald. Zpustl po požáru v roce 1762. Mohutná věž dnes slouží jako rozhledna. Dolní Sklenov (11.5 km) mlýn Větrný zděný mlýn holandského typu z roku 1804 ve svahu nad místním zemědělským družstvem. V spučasnosti je mlýn zrekonstruován a slouží jako rekreační objekt. kostel sv. Bartoloměje, Třanovice (12.8 km) sakrální památky Původní dřevěný kostelík vystavěn již v pol. 17.stol. V r.1818 provizorně opraven. R.1904 byl dokončen nedaleko nový zděný filiální novogotický kostel sv. Bartoloměje, který nahradil starý dřevěný kostelík. Ten byl v r.1903 uzavřen a rozebrán. Mlýnek s větrnou turbínou, Těrlicko, Kostelec (14.8 km) mlýn Mlýnek s větrnou turbínou se objevoval v usedlostech Slezska koncem 19. století. Zábřeh nad Odrou, Ostrava-Zábřeh , Ostrava-Jih (16.5 km) zámek Zámek byl přestavěn na konci 16. stol. ze starší tvrze. Ve 2. pol. 17.stol. byl zámek přestavěn v barokním slohu. R. 2005 zámek získal nový majitel, který zámek zrekonstruoval a dnes slouží jako historický hotel a domácí pivovar s pivnicí. Šostýn (17.4 km) zřícenina hradu Zříceniny hradu. Založen Huckeswageny před r. 1297, poprvé zmíněn r. 1347. Po dobytí za markraběcích válek r. 1404 obnoven, po dobytí husity asi r. 1428 rozbořen, r. 1467 uváděn jako pustý. Od 30. let 20. stol. hrad intenzivně zkoumán a konzervován. Husova lípa, Kopřivnice (17.5 km) ostatní Husova lípa - jediný strom z původního stromořadí k hradu Šostýnu. V r. 1933 postaven při lípě Klubem čs. turistů památný kámen s nápisem "Husova lípa" a symbolem kalicha na památku Jana Husa. Stáří stromu 150 let. Od r. 1997 památný strom ČR.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj včetně snídaně 1 100 Kč.
Dvoulůžkový pokoj včetně snídaně 1 600 Kč.
Třílůžkový pokoj včetně snídaně 2 400 Kč.

Pokoj s vanou - 1 OS - 1 400 Kč včetně snídaně.
2 OS - 1 800 Kč včetně snídaně.

Ceny stravování

Výběr ze snídaňového lístku nebo rozšířená kontinentální snídaně již zahrnuta v ceně ubytování.

Slevy

Slevy poskytujeme skupinám nebo při dlouhodobém ubytování.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny zahrnují snídani a DPH.


Kontakt Penzion U Křivého psa Penzion U Křivého psa levné ubytování Frýdek-Místek kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti