Pension La Rosa

U Staré pošty 2310, Frýdek-Místek
Kapacita: 20 osob
Cena: 800 - 2400 Kč
min. delka 1 denNově postavený Pension La Rosa se nachází v městské památkové zóně Místek. Svým návštěvníkům nabízí vysokou kvalitu ubytování a služeb v plně klimatizovaném objektu a to ve dvou apartmánech ve třetím nadzemním podlaží s terasou a s výhledem na přilehlou památkovou část města nebo na pohoří Beskyd, v pěti dvoulůžkových pokojích a v pěti jednolůžkových pokojích. Pro dopravu hostů do nadzemních podlaží je pension vybaven výtahem. Součástí služeb je i parkování hlídané kamerovým sytémem a noční recepční službou. V přízemí pensionu je restaurace s výběrem kvalitních jídel české i světové kuchyně, salónkem pro podávání snídaní hotelovým hostům, barovým pultem s nabídkou míchaných nápojů, příjemným posezením na venkovní terase, která je součástí Ulice u Staré pošty a přilehlou starobylou část města s náměstím, podloubím, obchůdky a kavárnami.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion La Rosa se nachází v samotném centru městské části Místek, nedaleko hlavní dopravní tepny vedoucí z Olomouce na Polsko (E462). Dostupnost objektu je dobrá i z autobusového a vlakového nádraží.

Vybavení objektu

10 pokojů se samostatnou sprchou a WC, 2 apartmány s vířivou vanou a vlastní terasou, celková klimatizace, výtah, bezbariérový přístup, TV se satelitem na pokojích, internetové připojení wi-fi, hotelový trezor

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny novým dřevěným nábytkem, vlastním sociálním zařízením, barevným TV se satelitním příjmem, fénem a s možností připojení k síti internet. Apartmány mají navíc vířivou vanu, minibar a vlastní terasu s venkovním posezením a krásným výhledem na okolí.

Služby

hotelový řidič, vlastní parkování hlídané kamerovým systémem, praní a žehlení prádla do 24hodin, hotelový trezor, zajištění půjčení automobilu, tlumočení v případě domluvy, internet formou wi-fi, administrativní služby,

Parkování

Vlastní parkování hlídané kamerovým systémem přímo u objektu

Stravování

Ve vlastní restaurací s výbornou českou i mezinárodní kuchyní.

Celoroční aktivity

Vedle objektu se nacházi fitness centrum, solárium, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra. V blízkosti je také aquapark s celoročním provozem. Dále cyklostezsky a turistické stezsky v rámci euroregionu Beskydy. Památky v okolí, hrad Hukvaldy - rodiště Leoše Janáčka - s letními koncerty a dalšími akcemi, dále kulturní vyžití formou kin,galerií a divadel ve městě a okolí.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 1300kč
Dvoulůžkový 1800kč
Apartmán 2400kč

Ceny stravování

dle jídelního lístku


Kontakt Pension La Rosa Pension La Rosa levné ubytování Frýdek-Místek kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti