Hotel Afrika

T.G.Masaryka 463, Frýdek-Místek
Kapacita: 56 osob
Cena: 1800 - 2200 Kč
min. delka 1 denVážení hosté, dovolujeme si Vás pozvat k pobytu v našem novém, stylovém boutique hotelu Afrika, kde Vám rádi poskytneme pohodlné zázemí, jak na Vašich pracovních cestách, tak i během odpočinkových aktivit. Poloha hotelu v centru Frýdku-Místku je strategicky výhodná vzhledem k blízkosti Beskyd, přístupu do Polska a zároveň i moravskoslezské metropole Ostravy. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný pobyt. Vedení hotelu

Umístění a dostupnost objektu

V hotelu Afrika naleznete příjemné zázemí po náročném pracovním dni, golfovém turnaji na Čeladné, Ropici, Ostravici, nebo po celodenním lyžování v Beskydech. Umístění hotelu na návrší Vám otevře krásný výhled na blízké pohoří a moderní interiér, vybavený doplňky a zajímavými předměty s africkou tématikou Vám dá pocítit nevšední atmosféru černého kontinentu.

Vybavení objektu

Komfortní ubytování v africkém stylu nabízí 3 jednolůžkové a 25 prostorných dvoulůžkových pokojů, vybavených internetem, LCD televizory, minibary, trezory a moderními koupelnami se sprchami či vířivkou, stylová restaurace Jiný svět a nadstandardní relaxační a sportovní centrum Fitpoint jsou garancí, že i o Vaše další potřeby bude skvěle postaráno. Originální umělecky zpracované fotografie z národního parku Etosha na severu Namibie zdobí každý pokoj a obrazy malované olejovými barvami na plátně umělecké galerie Fine Art Gallery z Kapského města dotvářejí prostor chodeb a recepci.

Pokoje

V ubytovací části nabízí hotel Afrika ubytování celkem pro 53 osoby v 25 prostorných a stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a 3 jednolůžkových. Všechny hotelové pokoje mají vybavení plně odpovídající vysokému standardu. Samozřejmostí je moderní sociální zařízení na každém pokoji, snadné a bezplatné připojení k internetu, vybavení moderními LCD televizory, minibary, sejfy a karetními zámky. Pokoje jsou velmi útulné, pohodlně vybavené moderním nábytkem z masivního dřeva, s designově netradičním sprchovým koutem nebo vířivou vanou. Příjemný pocit umocňuje výhled na překrásné panorama Beskyd a Lysé hory. Pokoje nabízí prostor, vzdušnost a nevšední barevné ladění evokující africký kontinent a jsou vybaveny LCD televizorem, připojením na internet, pracovním stolem, trezorem a minibarem. Na stěnách naleznete umělecky zpracované fotografie pořízené v národním parku Etosha na severu Namibie. Hotel je přístupný pro hendikepované a nabízí nekuřácké pokoje. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bohatého bufetu. Host si hradí konzumaci z minibaru a využití parkoviště. Pobyt s malým psem nebo kočkou je možný.

Služby

ako hosté boutique hotelu Afrika máte jedinečnou možnost využívat nadstandardní relaxační a sportovní centrum Fitpoint, sloužící klubové klientele a formou jednorázového členství i hostům hotelu Afrika. Areál je otevřen každodenně, po celý rok. Můžete strávit uvolňující večer v sauně nebo vířivce a dopřát si relaxační masáž po náročném pracovním dni. Pokud jste nakloněni aktivnímu trávení volného času, je pro Vás v nabídce široká škála posilovacích strojů, spinningových kol a také squash. Fitpoint klade důraz na kvalitu služeb, a proto jsou sportoviště vybavena špičkovým profesionálním zařízením – počínaje kardio a posilovacími stroji StarTrack přes centrální vzduchotechniku, která se stará o čistý a svěží vzduch, odpruženou podlahu v aerobním sálu až po mořské akvárium. To vše je připraveno sloužit právě Vám. Vyzkoušejte služby relaxačního a sportovního klubu Fitpoint a jistě se k nám budete rádi vracet. Pro rezervaci služeb kontaktujte hotelovou recepci.

Parkování

Součástí objektu je prostorné parkoviště. Auto /den - 80,- autobus / den - 320,-

Stravování

Decentní restaurace Jiný svět Vás okouzlí útulným příjemným prostředím s atmosférou irského pubu a klasických britských klubů. V části Irish pub Vás zaujme pravá keltská architektura, a za popíjení piva Guiness nebo tradičního Radegastu můžete na velkoplošné obrazovce sledovat sportovní zápasy, či se bavit házením šipek do orginálního anglického sisalového terče. Klubová část Hole in one na Vás dýchne dobovým Skotskem. Za pohledu do plápolajícího ohně v krbu můžete s přáteli rozebírat poslední hru golfu nebo jen tak mlčet. Nechybí ani dámský klub v interiéru Viktoriánské knihovny a dokonce separátní salonek Snug, vhodný pro malou společnost oddanou karetním či stolním hrám, kde nebudete nikým rušeni. Kromě irských specialit naleznete na jídelníčku také pestrou nabídku kvalitních specialit jak české, tak i mezinárodní kuchyně. Prostory přilehlého sálu jsou vhodné nejen pro neformální setkání, ale také pro rodinné oslavy, firemní konference i slavnostní rauty. Při kongresovém uspořádání nabízí sál kapacitu do 70 osob a je vybaven moderní zvukovou technikou.

Celoroční aktivity

Přímo ve městě naleznete bohatou nabídku divadelních představení, hudebních klubů, kulturních památek a muzeí. V nejbližším okolí Frýdku-Místku se nachází množství lyžařských sjezdovek, vleky a lanovky a Beskydy jsou vyhlášeným místem nejen pro zimní aktivity, ale také pro letní turistiku. Malebná krajina spolu s tradiční Beskydskou architekturou udělá hluboký dojem na každého návštěvníka. Beskydské exteriéry zaujaly i milovníky golfu, a tak během několika let vznikly v oblasti tři golfová hřiště - na Ostravici, v Čeladné a na Ropici. Pouhých několik minut jízdy od hotelu se nachází aquapark Olešná, vhodný pro letní rodinnou relaxaci. Tipy na výlet: * výšlap na nejvyšší horu Beskyd, Lysou Horu * Valašského muzeum v Rožnově pod Radhošťem * Hukvaldy, nejstarší zřícenina hradu ve střední Evropě * Štramberské Trůba a jeskyně Šipka ve Štramberku * automobilové muzeum v Kopřivnicích * Žerotínský zámek v Novém Jičíně * Pustevny na Radhošti * Frenštát pod Radhoštěm - skokanské můstky * Pivovar Radegast * vodní nádrže v těsné blízkosti města nabízí vodní sporty i koupání, nedaleké letiště pak pohled na Beskydy a Pobeskydí z vyhlídkového letounu nebo závěsného padáku. * procházky kolem Olešné k nedalekým Palkovickým hůrkám * pouť ke sv. Antoníčkovi na Prašivou, či k sv. Ignáci na Borovou. Lyžařské vleky a sjezdovky: * Malá Morávka 10 km * Palkovice 8 km * Lysá Hora 15 km * Pustevny 30 km Golfová hřiště: * Čeladná - * Ostravice - * Ropice - com Více informací naleznete na:

Celoroční ceny

1800,- jednolůžkový pokoj
2200,- dvoulůžkový pokoj

Slevy

pro skupiny
pro děti
pro rodiny
pro firmy


Kontakt Hotel Afrika Hotel Afrika levné ubytování Frýdek-Místek kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti