Hotel Zátiší

na Penziony.cz
od roku 2007
Zátiší 47, Františkovy Lázně
Kapacita: 72 osob
Cena: 400 - 650 Kč
min. delka 1 denHotel Zátiší Františkovy Lázně se nachází 800m do centra města Františkovy Lázně, na okraji městského parku. Hotel je svou polohou ideální k poznávání regionu a svým vybavením k různým oslavám, sportovním činnostem či společenským setkáním.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Zátiší Františkovy Lázně se nachází za městským parkem, nedaleko silnice směr na Aš a Německo

Vybavení objektu

Hotel Zátiší Františkovy Lázně nabízí celkovou kapacitu 60 lůžek ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Osm dvoulůžkových pokojů umožňuje rozšířit kapacitu pokoje o přistýlku. Součástí jednolůžkových pokojů je balkón. Samozřejmostí je vlastní pokojové sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky. Pokoje pak dále mají vlastní televizor se satelitním příjmem, většina z nich je vybavena lednicí.

Pokoje

Polovina z 33 pokojů má malebný výhled do lesnatého sadu. Jednolůžkové pokoje disponují balkonem. Všechny pokoje jsou standartně vybaveny koupelnou, WC, lednicí, televizí se satelitním přijímačem.

Služby

Hotel nabízí konfrenční místnost s 50 místy, projektorem a ozvučením. Mezi další služby, nabízené hotelem Zátiší Františkovy Lázně je možnost parkování přímo před hotelovým komplexem na rozlehlém parkovišti. Naše prostory lze využít pro jakékoli outdorové aktivity - svatby, grilování nebo vepřové hody.

Parkování

Před hotelm se nachází parkoviště pro hosty se 100 místy ke stání.

Stravování

Součástí hotelu Zátiší Františkovy Lázně je stylová restaurace s kapacitou 50 míst. V restauraci se podávají snídavě, které jsou součástí ceny ubytování a podávají se formou švédských stolů. V letních měsících je k dispozici také letní terasa, která nabízí příjemné posezení s výhledem na okolí. Jídelní lístek hotelové restaurace hotelu Zátiší Františkovy Lázně pak nabízí široký výběr nejenom české kuchyně. V nabídce se nachází také specialitky podniku a velký výběr teplých i studených nápojů.

Celoroční aktivity

Okolí hotelu Zátiší Františkovy Lázně, tak celého širokého regionu karlovarského regionu nabízí neuvěřitelnou nabídku velice zajímavých míst,vhodných k návštěvě. Jedná se jak o přírodní unikáty, jako např. SOOS, Slavkovský les atd., ale také množství historických památek - hradů, zámků, zřícenin, tajemných a záhadných míst, památných či jinak významných míst, sopka, menší ZOO včetně motýlí farma a mnoho dalších. Velká část z nich je však veřejnosti zcela neznámá a hosté jsou často překvapeni bohatou nabídkou, kterou zdejší kraj nabízí. Pracovníci hotelu pro vás připraví velice zajímavý program do každého počasí, takže se v našem kraji určitě nudit nebudete.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj : 600,-Kč
Dvoulůžkový pokoj : 550,-Kč
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou : 700,-Kč

Letní sezóna

od 550,- Kč

Zimní sezóna

od 400,- Kč

Ceny stravování

Cena snídaně je v ceně

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pes: 120,-Kč/noc


Kontakt Hotel Zátiší Hotel Zátiší levné ubytování Františkovy Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti