Penzion Pulčiny 43

Pulčín 43, Francova Lhota
Kapacita: 24osob osob
min. delka 1 denNově zrekonstruovaná chalupa se nachází na okraji horské vesničky Pulčín(670m/nm) s výhledy do údolí a na okolní hřebeny hor provázené neopakovatelnými západy slunce. K dispozici je nově otevřeny wellness.

Umístění a dostupnost objektu

GPS-49° 13'18.6''N 18°04'40.4''E

Vybavení objektu

Bydlení je zajištěno ve čtyřech samostatných a plně vybavených apartmánech s celkovou kapacitou 24 osob.U chalupy bylo zbudováno několik teras s venkovním posezením,které jsou vybaveny dvěma krby a je zde i možnost použití otevřeného ohniště.Parkoviště s kapacitou ccá osmi aut je přímo u objektu. Pro relaxaci hostů je k dispozici nově otevřený soukromý wellness.

Pokoje

2x apartmán pro2-6 osob 50m2 tvořený třemi místnostmi.Obývací pokoj s TV a wifi zdarma, vybaven manželskou postelí(200x180)a rozkládacím gaučem pro dvě osoby(200x160).Ložnice pro dvě osoby s patrovou postelí(200x90).Plně vybavena kuchyně-lednice,mikrovlnka,indukční vařič,varná konvice,......Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC. 2x apartmán pro 2-6 osob 50m2 tvořený dvěma místnostmi.Obývací pokoj s TV a wifi,vybavený manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro dvě osoby.Obytná kuchyně s rozkládacím gaučem pro dvě osoby,lednice,mikrovlnka,indukční vařič......Koupelna se sprchovým koutem a WC. Více na www.penzion-pulciny-43.cz

Služby

Více na www.penzion-pulciny-43.cz

Parkování

U penzionu je k dispozici 10 parkovacích míst.

Stravování

Pokud si hosté nechtějí vařit sami,mohou se stravovat ve dvou restauracích vzdálených ccá 200m .

Celoroční aktivity

Více na www.penzion-pulciny-43.cz

Celoroční ceny

Podrobnosti o cenách najdete na www.penzion-pulciny-43.cz

Ceny stravování

Všechny apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyní.Pokud si hosté nechtějí vařit ,mohou se stravovat v některé ze dvou místní restaurací vzdálených ccá200m.

Slevy

Informaci naleznete na www.penzion-pulčiny-43.cz


Kontakt Penzion Pulčiny 43 Penzion Pulčiny 43 levné ubytování Francova Lhota kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti