Milenium

Klenčí pod Čerchovem 205, Domažlice
Kapacita: 10 + 2 přistýlky osobVítáme Vás hu nás !... V kraji Koziny a Psohlavců - neohrožených strážců práv, v kraji spisovatele Jindřicha Šimona Baara, popisovatele dějů vezdejších nejbližších. V malém útulném rodinném penzionu s domácí atmosférou, zasazeném v samém srdci malebné krajiny Chodska. Poskytujeme ubytování v prostorách stylově zařízeného rodinného penzionu. Díky naší poloze v blízkosti hranic se SRN a klidného nerušeného stylového prostředí, využívají našich služeb, jak obchodní cestující, při svých služebních cestách, tak turisté, především cyklisté, kteří mohou objevovat krásu tohoto příhraničního kraje a především zdejší přírody s mnoha historickými památkami. V celém objektu je k dispozici zdarma WI-FI síť. K parkování mohou naši hosté využít vnitřní parkoviště našeho penzionu, které je nepřetržitě hlídáno kamerovým systémem. V nedaleké blízkosti je možno využít mnoho turistických a cykloturistických stezek, návštěvu mnoha hradů, zámků a dalších historických památek a cílů. Doporučujeme prohlídku rozhledny na Čerchově, který je s nadmořskou výškou 1042 m nejvyšším bodem Haltravské hornatiny, celého Českého lesa a okresu Domažlice. Sport: přímo v místě jsou k dispozici tenisové kurty, nová tenisová hala, nedaleko jsou dvě aquacentra v německém Waldmünchenu a Kötztingu otevřené celoročně s mnoha vnitřními bazény a také s venkovním vyhřívaným bazénem, dále je možno využít nedaleké přírodní koupaliště Babylon a v zimním období pak sjezdovku s vlekem a mnoho běžkařských tratí v Caparticích. Další možnosti: vinárna, sauna, herna, šipky, bar, letní terasa, gril, nedaleko fitness, střelnice, jízda na koni, vyhlídkové lety, pro děti dětský koutek-pískoviště.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje, všechny se sprchou, nebo vanou, WC, TV. Pro vícečlenné skupiny možno pronájem celého penzionu na týdenní pobyty za zvýhodněnou cenu, k dispozici plně vybavená kuchyňka, vinárna s výčepním zařízením, krbovými kamny a terasa s grilem.

Služby

Pro vícečlenné skupiny možno pronájem celého penzionu na týdenní pobyty za zvýhodněnou cenu, k dispozici plně vybavená kuchyňka, vinárna s výčepním zařízením, krbovými kamny a terasa s grilem.

Parkování

Možnost parkování na parkovišti přímo v objektu pensionu,který je střežen kamerovým systémem.

Stravování

možnost snídaně/polopenze/plnépenze - dohodou. letní restaurace - gril

Letní aktivity

V nedaleké blízkosti je možno využít mnoho turistických a cykloturistických stezek, doporučujeme návštěvu mnoha hradů, zámků a dalších historických památek a cílů. Sport: přímo v místě jsou k dispozici tenisové kurty, nová tenisová hala, nedaleko jsou dvě aquacentra v německém Waldmünchenu a Kötztingu otevřené celoročně s mnoha vnitřními bazény a také s venkovním vyhřívaným bazénem.

Zimní aktivity

V zimním období je možno využívat sjezdovky nedalekých horských sjezdovek a mnoho běžkařských tratí přímo v místě.

Celoroční ceny

CENÍK :jednolůžkový pokoj - STANDART/
1 noc..............................................................................490,- Kč

dvoulůžkový pokoj - STANDART/
1 noc................................................................................790,- Kč

dvoulůžkový pokoj - PREMIUM s vířivou vanou/
1 noc.........................................................890,- Kč

čtyřlůžkový mezonetový apartmán FAMILY/
1 noc..............................................................1500,- Kč

přistýlka/
1 noc..............................................................................................................300,- Kč

pes/kočka/
1 noc...............................................................................................................200,- KčDále poskytujeme:

Ubytování BASIC - pro pracovníky, montážní skupiny, party, turistické skupiny, atd., již od 250,-/os./noc - dohodou.
OBCHODNÍ PODMÍNKY :

V případě rezervací, především rezervací dlouhodobých, rezervací větších skupin, popř. rezervací na svátky, prázdniny, vánoce, Silvestr, Chodské slavnosti apod., je cena po dohodě se zákazníkem tvořena individuálně v rámci různých příplatků, či slev. Na tyto rezervace požadujeme rezervační poplatek ve výši 30% z celkové ceny pobytu.

Stornopoplatky:

Dojde-li ke zrušení rezervace hostem 4 a více dní ke dni začátku pobytu (poskytnutí první služby), je zákazník-objednavatel povinen uhradit storno poplatek ve výši 30% z ceny objednaných služeb nebo cenu za první noc (vyšší z obou hodnot)
72 až 24 hodin před poskytnutím první služby
50% z ceny objednaných služeb nebo cena za první noc (vyšší z obou hodnot)
při nedojezdu (nenastoupení na pobyt)
nebo při stornu v den nástupu 100% z ceny objednaných služeb
U větších skupin (od 10 osob) mohou být sjednány individuální storno poplatky.

Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma.
Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.
Pokud odstoupí zákazník od smlouvy z výše uvedených důvodů, vyúčtuje mu ubytovatel pouze storno poplatek ve výši 10% z ceny objednaných služeb a případně další skutečně vzniklé náklady.

Reklamace:

Zákazník je povinen své námitky na kvalitu poskytovaných služeb a požadavky neprodleně oznámit.
V případě reklamace je zákazník povinen uplatnit své požadavky na závady bez zbytečného odkladu přímo v průběhu pobytu tak, aby mohly být odstraněny ještě na místě.
Pokud nebude reklamace podána okamžitě, zaniká nárok zákazníka na náhradu později vzniklých škod, kterým by mohl včasným podáním zabránit.

Tyto "Všeobecné obchodní podmínky" platí pro účastníky pobytu v:
MILENIUM - Klenčí pod Čerchovem
Klenčí pod Čerchovem 205Domažlice34401
Vstupují v platnost dne 1.10.2008 a účinnosti nabývají v okamžiku jejich podpisu zákazníkem či odesláním elektronické rezervace z internetových stránek.


Kontakt Milenium Milenium levné ubytování Domažlice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti