Penzion Krčma

na Penziony.cz
od roku 2012
Dolní Morava 21, Dolní Morava
Kapacita: 26 osob
min. delka 2 dnyPenzion Krčma se nachází v obci Dolní Morava v krásném prostředí Kralického Sněžníku. Dolní Morava je vyhlášeným turistickým střediskem letní i zimní sezóny. V létě je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku nebo cykloturistiku v oblasti Kralického Sněžníku. V zimě je střediskem zimních sportů s několika kilometry sjezdových tratí všech náročností včetně nejstrmější černé sjezdovky v ČR. Pro snowboardisty je připraven jedinečný FLOW PARK.

Parkování

Parkovat lze přímo u penzionu .

Stravování

Součástí našeho penzionu je i stylová a vyhlášená restaurace. Je kultovním místem mnoha návštěvníků Dolní Moravy. Restaurace má kapacitu 40 osob a nabízíme i oddělený salónek pro 20 osob. V létě je možnost posedět na terase, která je součástí restaurace.

Letní aktivity

Jakmile sleze ze strání sníh, je Vám k dispozici 200 metrů vzdálený areál snů, zatravněné fotbalové hřiště, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště. Krásná okolní příroda samozřejmě vybízí k mnoha výletům na kole, pěšky i na koních, můžete u nás houbařit nebo poznávat pamětihodnosti v blízkém i vzdálenějším okolí. Malebný a zároveň drsný kraj mezi Jeseníky a Orlickými horami dokáže mnohé nabídnout.

Zimní aktivity

V zimním období se stává významným střediskem sjezdového lyžování a snowboardingu. Nabízí se zde celá škála sjezdových tratí všech náročností, včetně druhé nejstrmější, černé, sjezdovky v republice. Mekkou snowboardistů je známý snowboardový FLOW PARK Dolní Morava. Na své si přijdou i příznivci bílé stopy.

Celoroční aktivity

Obec Dolní Morava leží v malebném údolí pod masivem Kralického Sněžníku, na březích řeky Moravy, která je zde ještě říčkou. Poloha obce umožňuje bohaté celoroční sportovní vyžití.

Celoroční ceny

Osoba / noc/snídaně 600,- Kč

Letní sezóna

Osoba / noc/snídaně 600,- Kč

Zimní sezóna

Osoba / noc/snídaně 600,- Kč

Ceny stravování

Snídaně 80,- Kč
Oběd 150,- Kč
Večeře 120,- Kč

Slevy

Děti od 3 do 11 let / 20% sleva
Děti do 3 let jsou bez nároku na stravu a lůžko zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování domácích mazlíčků povoleno po dohodě a za poplatek.


Kontakt Penzion Krčma Penzion Krčma levné ubytování Dolní Morava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti