Penzion Krčma

na Penziony.cz
od roku 2012
Dolní Morava 21, Dolní Morava
Kapacita: 35 osob
min. delka 2 dnyPenzion Krčma se nachází v obci Dolní Morava v krásném prostředí Kralického Sněžníku. Dolní Morava je vyhlášeným turistickým střediskem letní i zimní sezóny. V létě je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku nebo cykloturistiku v oblasti Kralického Sněžníku. V zimě je střediskem zimních sportů s několika kilometry sjezdových tratí všech náročností včetně nejstrmější černé sjezdovky v ČR. Pro snowboardisty je připraven jedinečný FLOW PARK.

Parkování

Parkovat lze přímo u penzionu

Stravování

Součástí našeho penzionu je i stylová a vyhlášená restaurace s pizzerií. Je kultovním místem mnoha návštěvníků Dolní Moravy. Restaurace s pizzerií má kapacitu 60 osob a nabízíme i oddělený salónek pro 15 osob. Nabízíme Vám v ní pravou italskou pizzu z originálních surovin a připravovanou ve speciální peci na dřevo.

Letní aktivity

Jakmile sleze ze strání sníh, je Vám k dispozici 200 metrů vzdálený areál snů, zatravněné fotbalové hřiště, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště. Krásná okolní příroda samozřejmě vybízí k mnoha výletům na kole, pěšky i na koních, můžete u nás houbařit nebo poznávat pamětihodnosti v blízkém i vzdálenějším okolí. Malebný a zároveň drsný kraj mezi Jeseníky a Orlickými horami dokáže mnohé nabídnout.

Zimní aktivity

V zimním období se stává významným střediskem sjezdového lyžování a snowboardingu. Nabízí se zde celá škála sjezdových tratí všech náročností, včetně druhé nejstrmější, černé, sjezdovky v republice. Mekkou snowboardistů je známý snowboardový FLOW PARK Dolní Morava. Na své si přijdou i příznivci bílé stopy.

Celoroční aktivity

Obec Dolní Morava leží v malebném údolí pod masivem Kralického Sněžníku, na březích řeky Moravy, která je zde ještě říčkou. Poloha obce umožňuje bohaté celoroční sportovní vyžití.

Zimní sezóna

Osoba / noc/snídaně 410,- Kč

Ceny stravování

Snídaně 80,- Kč
Oběd 150,- Kč
Večeře 150,- Kč

Slevy

Děti do 12 let / noc
230,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Příplatek za psa (jednorázově) 50,- Kč
Ubytování jen na jednu noc + 20%


Kontakt Penzion Krčma Penzion Krčma levné ubytování Dolní Morava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti