Chata Slaměnka

na Penziony.cz
od roku 2011
Dolní Morava, Dolní Morava
Kapacita: 22 osob (4-5 lůžkové apartmány) osob
Cena: 490 - 820 Kč
min. delka 1 denNejlepší sjezdovky na Moravě - to je ski areál Dolní Morava! Horská chata Slaměnka je nejvýše položenou chatou v okolí, nachází se v nadmořské výšce 1.116 m.n.m. přímo v horní stanice lanovky Sněžník. Užijte si opravdový zážitek z pobytu v této nádherné chatě na jedinečném místě. Pouze na tomto místě najdete tu pravou horskou atmosféru, nádherné výhledy a opravdový klid.

 Chata je také pro ty, kteří chtějí být ráno zaručeně první na svahu a mít tak možnost vyřezávat do čerstvého manšestru první ranní oblouky. Je také výchozím bodem pro vycházky do okolí ať již na běžkách, pěšky nebo v létě na kolech. Z tohoto místa začíná několik turistických tras, a to jak na Králický Sněžník, tak i hřebenových tůr do oblasti Staroměstska třeba až na chatu Návrší. V létě sem na borůvkové knedlíky vyveze návštěvníky již zmíněná lanová dráha Sněžník. Umístění a dostupnost objektu

Na horní stanici lanovky Sněžník. V zimě doprava do chaty lanovkou, odvoz věcí zajistíme. Parkování zdarma dole na parkovišti.

Vybavení objektu

Restaurace s krbem a vyhlídkovou terasou

Pokoje

3-5 lůžková studia. Ke každému pokoji náleží samostatná vyhřívaná skříňka na lyžařskou výstroj, vlastní sociální zařízení, fén, telefon, trezor. Celkem 5 studií pro 21 osob.

Služby

Parkování na velkokapacitním parkovišti. Stravování - 2 samoobslužné restaurace s terasou v chatě Marcelka a U Slona, Apré-ski bar s vyhlídkovou terasou na sjezdovkách. Lanová dráha – celoroční provoz. Půjčovna lyží, ski servis, lyžařská škola, infocentrum, úschovna kol, lyžárna.

Parkování

Bezproblémové parkovaní ubytovaných a návštěvníků střediska velkokapacitním parkovišti u spodních stanic lanovky.

Stravování

Restaurace s krbem a vyhlídkovou terasou v chatě. Další 2 samoobslužné restaurace a apré-ski bar v chatách Marcelka a U Slona.

Letní aktivity

Turistika Cyklistika Lanové centrum - největší v ČR Bobová dráha s osvětlením Dobrodružná věž

Zimní aktivity

Lyžování a snowboard - lyžařský areál Sněžník se nachází pod vrcholem Kralického Sněžníku, který dosahuje výšky 1 424 metrů nad mořem. K dispozici jsou dvě 4 sedačkové lanovky. Sjezdovka U Slona je 80 metrů široká, délka tratě je 1 200 metrů, nejlepší lyžování na celé Moravě Běžky - 30 km upravovaných tratí Sáňkařská trasa Bobová dráha Lanové centrum - největší v ČR Bobová dráha s osvětlením Dobrodružná věž

Celoroční aktivity

Turistika a kola Lanová dráha - v zimě lyžování, v létě kola Lanové centrum - největší v ČR Bobová dráha s osvětlením, celoroční provoz Disc Golf - velmi zábavná hra charakterem podobná golfu, ovšem hází se frisbee PowerFan - volný pád ze 13 m Big Swing - obří houpačka Horolezecká věž Pohádkové Česko

Doplňující informace o ubytování a cenách

Animační programy pro hosty chaty Slaměnka, Marcelka a U Slona jsme připravili speciální animační programy v jarním období mohou hosté navštěvovat animační program na Wellness hotelu Vista, a to v následujících časech: PO-ČT - po celý den, PÁ-NE - 15:00-17:00​ mimo vymezené časy mohou hosté navštívit hernu a animační program na Wellness hotelu Vista za jednorázový poplatek v hodnotě 200 Kč na dítě /den (placení probíhá na wellness recepci hotelu) ANIMAČNÍ PROGRAMY VE WELLNESS HOTELU VISTA Vybavení apartmánů koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem Wi-Fi, TV, telefon, trezor uzamykatelná a vyhřívaná lyžařská skříňka / úschovna kol Vybavení horské chaty stylová samoobslužná restaurace s krbem pro 80 osob venkovní panoramatická terasa pro 150 osob venkovní dětské hřiště možnost firemních akcí a oslav UBYTOVACÍ ŘÁD Aktivity v nejbližším okolí sjezdovky Sněžník, Slamník a Kamila s propojovací cestou na sjezdovky U Slona Stezka v oblacích přímo před horskou chatou půjčovna horských koloběžek Single Trails běžkařské a skialpové trasy turistické a cykloturistické trasy Jak se na chatu dostat? na chatu se dostanete lanovkou, pěšky nebo v létě autem s povolenkou pro ubytované hosty je 1 x jízda nahoru a dolů lanovkou zdarma povolenka k zapůjčení v hotelu Vista oproti záloze 1000 Kč + 500 Kč (klička)

Celoroční ceny

od 490 Kč / osoba / noc

Letní sezóna

620 Kč / osoba / noc

Zimní sezóna

620 Kč / osoba / noc

Mimo sezónu

od 490 Kč / osoba / noc

Ceny stravování

Snídaně - 150 Kč
Oběd - 150 Kč
Večeře - 150 Kč

Slevy

Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
Děti od 3 do 12 let za 50% ceny
Skupinové slevy dle dohody

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena je v Kč za dospělou osobu a noc včetně DPH a poplatku obci.
Neobsazené lůžko 50% z ceny


Kontakt Chata Slaměnka Chata Slaměnka levné ubytování Dolní Morava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti