Hotel Kouty

Dolní Město-Rejčkov 20, Dolní Město
Kapacita: 55 lůžek hotel, 36 lůžek chatky osob
min. delka 1 denUmístění a dostupnost objektu

Hotel Kouty je vzdálen z centra Prahy 85 km, asi hodinu jízdy převážně po dálnici směrem na Brno. Hotel se nachází v nenarušené přírodní oblasti Českomoravské vrchoviny u Ledče nad Sázavou. Je obklopen lesy, v bezprostřední blízkosti jsou dva rybníky - rekreační a rybolovný.

Vybavení objektu

Současné vnitřní uspořádání a vybavení hotelu umožňuje v kterémkoliv ročním období pořádat jazykové nebo manažerské kurzy a školení ve dvou školicích místnostech (s krbem) a kapacitou 50 i více míst. Na požádání jsme schopni zajistit projektory, flipcharty, video, meotar a promítací plátno. Samozřejmostí je přístup k internetu a faxu.

Pokoje

Každý z dvaceti dvoulůžkových a třílůžkových pokojů má vlastní sociální zařízení. Na pozemku hotelu se nachází 6 chat (36 lůžek) s přívodem elektrického proudu a nově postavené společné sociální zařízení.

Parkování

Hotel má vlastní parkoviště.

Stravování

Kapacita restaurace čítá 80 míst, snídaně probíhají formou švédských stolů. Nabízíme celodenní stravování se širokým sortimentem jak pro individuální klientelu, tak pro účastníky školení nebo škol v přírodě. Jídelníčky sestavujeme podle přání klienta. Zajišťujeme pořádání rodinných oslav, s živou hudbou. V létě je k dispozici terasa restaurace s možnostmi rožnění pod širým nebem. K příjemnému večernímu posezení je k dispozici hotelová vinárna s širokým výběrem kvalitních vín a dalších nápojů.

Letní aktivity

Vzhledem k velmi dobré vybavenosti hotelu a jeho areálu moderními sportovními zařízeními, lze v letních měsících pořádat soustředění a turnaje v tenisu, nohejbalu, beach volejbalu a dalších míčových hrách a sportech.

Zimní aktivity

V zimním období je v případě příznivého počasí k dispozici ledová plocha rybníku nebo běžecké stopy v okolí.

Celoroční aktivity

Nedílnou součástí hotelu je posilovna, sauna, dva tenisové kurty s umělým povrchem, beach volejbalové hřiště. K dispozici je rovněž i tréninková zeď a možnost zapůjčení tenisových raket. Pro hosty hotelu se nabízí možnost zajímavých výletů do blízkého okolí - Klášter v Želivu, hrad Lipnice, sklárny Bohemia ve Světlé, pivovary v Humpolci a Pelhřimově, starobylá Kutná Hora a Telč.

Letní sezóna

V létě je pro méně náročné návštěvníky připraveno 6 chat (36 lůžek). Cena na osobu a na noc začíná na 150Kč.

Slevy

Skupinové slevy
Sleva pro děti od 3 do 12 let 50%


Kontakt Hotel Kouty Hotel Kouty levné ubytování Dolní Město kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti