Penzion Dolní Dunajovice

U Vodárny 380, Dolní Dunajovice
Kapacita: 41 osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 1 denPříjemné stylové ubytování s krásným výhledem na Pálavu v turisticky oblíbené vinařské oblasti v nově zrekonstruovaném penzionu s velkou zahradou, vlastním vinným sklípkem a parkováním uvnitř objektu nabízí ubytování pro rodiny, jednotlivce či skupiny milovníků vína a cykloturistiky. Provoz je celoroční a celková kapacita je 41 lůžek. Připojení na WiFi funguje v celém objektu, pro děti je na zahradě volně přístupná dětská prolézačka a pro dospělé posezení v kryté stodole s plynovým grilem, hned vedle dobře zásobeného vinného sklepa.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Dolní Dunajovice se nachází v jedné z největších vinařských obcí na Moravě, Dolních Dunajovicích, s nádherným výhledem na CHKO Pálava, cca 8 km od města Mikulov a cca 7 km od vodní nádrže Nové Mlýny.

Vybavení objektu

Všechny apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout (lednice, varná deska, rychlovarná konvice, nádobí), jídelní stůl, skříně a věšáky. Pokoje jsou vybaveny stolky, skříněmi a věšáky a mají k dispozici společnou plně vybavenou kuchyň (lednice, varná deska, elektrická trouba, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarné konvice, několik sad nádobí). Na požádání je možno na pokoje zapůjčit za poplatek televizi. V kryté stodole je posezení s letní kuchyňkou, plynovým grilem a dobře zásobeným vinným sklepem.

Pokoje

V 1.poschodí se nachází 2 čtyřlůžkové a 2 šestilůžkové apartmány s možností přistýlek vybavené kuchyňkou (varná deska, lednice, rychlovarná konvice, nádobí) a sociálním zařízením. V přízemí je 1 dvoulůžkový pokoj, 2 třílůžkové pokoje a 1 čtyřlůžkový pokoj se sociálním zařízením a plně vybavenou společnou kuchyní (lednice, varná deska, elektrická trouba, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarné konvice, několik sad nádobí). Ve venkovním křídle jsou 2 dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a 1 pětilůžkový apartmán s kuchyňským koutem a sociálním zařízením.

Služby

Možnost grilování a posezení v kryté stodole Degustační večer ve vinném sklípku Internetové připojení/WIFI Parkování v areálu Možnost zapůjčení společenských her, dětských knih a časopisů Možnost parkování kol v kryté stodole Dětské hřiště na zahradě Masáže a ošetření pleti přírodní kosmetikou na objednání

Parkování

Penzion má vlastní parkoviště v oploceném areálu s dostatečnou kapacitou.

Stravování

Po domluvě můžeme zajistit snídaně. V blízkosti penzionu, cca ve vzdálenosti 400 m, se nachází restaurace Praha. V obci je dále obchod COOP, pekárna a další obchody.

Letní aktivity

Tipy na výlety: Pálavské vrchy Dívčí hrady Hrad Falkstein Sirotčí hrádek Dolní Věstonice Mikulov Za sportem: jezdecká Klub M+M Dolní Dunajovice vodní sporty - Vodní nádrž Nové mlýny Cyklistické cesty Možnosti koupání: 5 km – retrokoupaliště Březí 9 km – koupaliště Mikulov, lom Mariánský mlýn 18 km – koupaliště Hustopeče 8 km – Aqualand Moravia 7 km – vodní nádrž Nové Mlýny

Celoroční aktivity

Turistické cíle Zříceniny hradů: Sirotčí hrádek a Dívčí hrady, CHKO Pálava, historické město Mikulov, Lednicko – valtický areál a zámek ve Valticích, vodní dílo Nové Mlýny, Archeopark v Pavlově a archeologické pozůstatky dávného sídla starých Slovanů v Dolních Věstonicích. Tento region láká nejen svými památkami a historií, je také protkán kilometry cyklostezek a turistických pěších cest. Je zde celoročně velmi příznivé klima a hlavně výborné víno plné pálavského slunce.

Letní sezóna

Období od 1.4 - 31.10

Dvojlůžkový pokoj 800,- Kč
Třílůžkový pokoj 1.200,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.600,- Kč
Pětilůžkový pokoj 2.000,- Kč
Šestilůžkový pokoj 2.400,- Kč

Přistýlka 250,- Kč

Mimo sezónu

Období od 1.11 - 31.3

Dvojlůžkový pokoj 700,- Kč
Třílůžkový pokoj 1.050,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.400,- Kč
Pětilůžkový pokoj 1.750,- Kč
Šestilůžkový pokoj 2.100,- Kč

Přistýlka 250,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Všechny ceny jsou uvedeny za pokoj/noc bez snídaně.
Poplatek obci činí 15,-Kč/osoba/den není zahrnutý v ceně ubytování, platí se od 18cti let.
Poplatek za psa po domluvě je 150,- Kč na noc.


Kontakt Penzion Dolní Dunajovice Penzion Dolní Dunajovice levné ubytování Dolní Dunajovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti