Pension U Rabatů

na Penziony.cz
od roku 2009
Zahradní 492, Dolní Dunajovice
Cena: 250 - 380 Kč
min. delka 2 dnyObec Dolní Dunajovice je situována na Mikulovsku ve vinařské oblasti pod Pálavskými vrchy (40 km jižně od Brna). Obec leží v údolí, které z východní strany lemuje dominanta - Pálava, hřebeny Dunajovských kopců, pod nimiž se rozprostírají vinohrady a vinné sklípky.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je umístěn v zahradě za rodinným domem, je vhodný pro rodiny s dětmi. Okolí apartmánů je pečlivě udržované, vnitřní prostory jsou v naprosté čistotě.

Vybavení objektu

Každý apartmán má svoji kuchyň - plynový sporák, ledničku, mikrovlnnou troubu, var. konvici, nádobí, sklo, utěrku. Vybavení pokoje obsahuje noční stolek, skříně, lampičky, TV, wifi, povlečení. K dispozici je bazén 6x4, zahradní nábytek, wifi. V areálu penzionu je prostor pro umístění kol.

Pokoje

1x apartmán - 5lůžkový - 1x pokoj manželská postel + 1x jednolůžková postel, 1x pokoj manželská postel, kuchyň, WC a sprcha, TV, 1x apartmán - 4lůžkový - 1x pokoj manželská postel, 1x2lůžkový pokoj oddělená lůžka s kuchyňským koutem WC a sprcha, TV, 1x apartmán 2 - 3lůžkový, 1x pokoj manželská postel + 1x přistýlka, kuchyň, WC a sprcha, TV, 1x apartmán 3 - 4 lůžkový, 1x manželská postel, 1x jednolůžková postel, 1x přistýlka, kuchyňka, WC a sprcha TV, krytá terasa, 2x 4 - 5 lůžková chata - vybavená, v patře 2lůžka a v přízemí 3lůžka, TV, každá chata má svoje soc. zařízení před chatou i venkovní posezení. Posezení před apartmány, venkovní bazén, vchod bránou.

Služby

Na přání je možná návštěva vinného sklípku s ochutnávkou odrůdových vín.

Parkování

K dispozici veřejné parkoviště.

Stravování

Vlastní kuchyňka v apartmánu. V blízkosti jsou restaurace, obchody, pekárna.

Letní aktivity

Obec Dolní Dunajovice, ve které se pension nachází, leží 40km od města Brna, v údolí, které z východní strany lemuje dominanta jižní Moravy - Pálava. Poblíž Dolních Dunajovic je známé historické město Mikulov, dále významný Lednicko - Váltický areál s nádhernými zámky. Poblíž leží obec Věstonice, známé muzeum s Větonickou Venuší. Koupání Novomlýnské nádrže 4km (kemp ATC Merkur), Aqualand Moravia v Pasohlávkách, koupaliště v Březí a v Mikulově, rybaření. V krásném okolí je možnost cykloturistiky - cyklostesky jsou dobře značeny, k dispozici je i dětské hřiště, tenisové kurty.


Kontakt Pension U Rabatů Pension U Rabatů levné ubytování Dolní Dunajovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti