Penzion Adéla

Dolní Bečva 2, Dolní Bečva
Kapacita: 20 osob
Cena: 1500 - 2100 Kč
min. delka 1 denPenzion Adéla se nachází na samém okraji Rožnova - srdci Valašska, v těsné blízkosti golfového hřiště. Nabízí ubytování v nových, komfortně zařízených apartmánech a studiích o celkové kapacitě až 20 osob. Výhodné umístění přímo u cyklostezky Bečva je pro hosty skvělým výchozím bodem pro letní i zimní turistiku.

Umístění a dostupnost objektu

Jak se k nám dostanete: Ze směru Valašské Meziříčí, Ostrava – po silnici č. E442 směr Horní Bečva - Makov - penzion se nachází v areálu Valašského golfového klubu. Autobusem - zastávku U Pily přímo u penzionu.

Vybavení objektu

Všem hostům je k dispozici bezplatně monitorované parkoviště přímo u penzionu. Zdarma také úschovna sportovního vybavení, kol, lyží atd.

Pokoje

Penzion nabízí komfortní ubytování v nadstandardně velkých studiích a apartmánech o celkové kapacitě až 20-ti osob. Všechny apartmány a studia jsou vybaveny velkou manželskou postelí King bad a rozkládací pohovkou, samostatnou plně vybavenou kuchyní nebo kuchyňským koutem s varnou deskou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, ledničkou a koupelnou se sprchovým koutem, TV se satelitními programy a Wi-Fi připojením.

Služby

Jako benefit nabízíme ubytovaným hostům zdarma využití vlastního tenisového areálu, zdarma zapůjčení trekingových holí a GPS navigace s nastavenými trasami kolem Rožnova a Beskyd. Pro zpříjemnění poznávaní Valašska a Rožnova je možné zapůjčení koloběžek Olpran a elektrokol HAIBIKE. Pobyt si také můžete zpříjemnit posezením v krásné valašské přírodě bezprostředně u penzionu s možností zapůjčení grilu, taktéž zdarma. V zimních měsících a dobrých sněhových podmínkách je strojně upravována běžecká trasa v areálu sousedícího golfového klubu.

Parkování

Zdarma u penzionu

Stravování

vlastní nabízíme dokoupení snídaně, podávané formou studeného bufetu

Celoroční aktivity

Penzion Adéla je vzdálen pouhých 1,9 km od Valašského muzea, Skanzenu a Jurkovičovy rozhledny. V blízkosti je i Gibon park a nově zrekonstruované městské koupaliště. Přímo od penzionu vede turistická trasa na horu Radhošť, sochu Radegast a Pustevny. V bezprostřední blízkosti penzionu naleznete velmi atraktivní cyklostezku Bečva, která vás provede kolem toku Rožnovské Bečvy. Je velmi bezpečná a vhodná pro rodinné cyklo-výlety za poznáváním Valašska, in- line brusle nebo letní kolečkové lyže.

Ceny stravování

snídaně 90,- Kč/osoba


Kontakt Penzion Adéla Penzion Adéla levné ubytování Dolní Bečva kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti