penzion U Leknínu

Břehyně 280, Doksy
Kapacita: 17 osob
Cena: 340 - 700 Kč
min. delka 2 dnyPokud hledáte celoroční ubytování pro skupinu až 17ti osob mimo město Doksy a jeho přeplněná rekreační zařízení, tak jste na správné adrese. Máchovo jezero, Doksy a všechno z oblasti Máchův kraj máte na dosah. Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci, rekreaci skupiny rodin nebo přátel, firemní akce i pro jednotlivce.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion U Leknínu se nachází na hrázi Břehyňského rybníka a je vzdálený asi 2 km severovýchodně od města Doksy, 2,5 km od Máchova jezera, na okraji rozsáhlých lesů bývalého vojenského újezdu Ralsko. V místě je zastávka autobusu, vlakové nádraží Doksy je vzdálené 4,8 km, autobusové nádraží Doksy 3,8 km. Penzion je umístěn na okraji přírodní rezervace Břehyně-Pecopala a bývalého vojenského újezdu Ralsko s nekonečnými lesy, procházkou nebo na kole lesem se snadno dostanete k Máchovu jezeru.

Vybavení objektu

Ubytovací kapacita v sezóně činí 17 lůžek (přízemí 4 lůžkový pokoj (2+1+1) s bezbariérovou úpravou, patro 3 lůžkový pokoj (2+1) a 5 lůžkový pokoj (2+1+1+1), podkroví dvoupokojový apartmán 2 + 3 lůžka (2, 1+1+1) – pozor (!) nižší strop). V celém objektu je pro hosty Wi-Fi zdarma. K dispozici je i úschova kol pod uzamčením. V přízemí se nachází plně vybavená společná kuchyně (velká lednice s mrazákem, sklokeramická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnka, sodastreem, varná konvice, nerezové nádobí, a porcelán s motivem cibuláku) pro případné vlastní vaření ubytovaných hostů s jídelnou pro 17 osob. V patře je pak malá kuchyňka (lednice, sklokeramická deska, mikrovlnka, varná konvice, nerezové nádobí a porcelán s motivem cibuláku. Díky vlastní kuchyni nejste vázáni na žádný ranní budíček a časový program si řídíte podle sebe. Pro ty, kteří si nepředstavují dovolenou s vařením, tu je nabídka celé řady příjemných restaurací, pizzérií, kaváren a cukráren v Doksech a Starých Splavech. Každý den tak můžete vybírat z jiné nabídky. Na zahradě je k dispozici velký gril a relaxační bazének tzv. finský sud s ohřívanou vodou.

Pokoje

Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení s WC a sprchovým koutem.

Služby

Půjčovna kol, elektrokol a koloběžek. Zajištění rybářské povolenky pro Máchovo jezero nebo další 2 lokality v okolí. Zapůjčení dětské postýlky a židličky. Relaxační bazének tzv. finský sud. Velký zahradní plynový gril.

Parkování

Přímo před domem.

Stravování

Vlastní vaření v kompletně vybavené společné kuchyni nebo nabídka okolních restaurací, pizzérií, cukráren atd. Stánek s občerstvením v místě. Velký zahradní plynový gril je k dispozici.

Letní aktivity

Koupání, lodičky, šlapadla, windsurfing, kiteboarding, vodní lyžování, vodní turistika (Ploučnice), golf, tenis, horolezectví, beachvolejbal, parník na Máchově jezeře, vyhlídkové lety, inline trasy, houbaření, sběr borůvek, rybaření atd.

Zimní aktivity

Bruslení, běžky, sjezdovky (Ještěd) - pokud to přírodní podmínky dovolí.

Celoroční aktivity

Turistika, cykloturistika, výlety po památkách, firemní akce (team building), kondiční i orientační běh, vyjížďky na koních, koupání ve vyhřívaném finském sudu na zahradě, plavání v krytých bazénech v okolí, návštěva památek.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Vzhledem k charakteru domu - roubenka - je v celém objektu zákaz kouření, vč. pavlače a prostoru pod ní. Na zahradě samozřejmě lze.

Letní sezóna

28.6. - 31.8.
Kapacita až 17 osob.
Ceníková cena za celý objekt a noc je od 5440 Kč.
Primárně nabízíme celý objekt jako celek.
Rezervace pouze jednoho pokoje je možné nejdříve 30 dní před požadovaným termínem.

Zimní sezóna

30.9. - 28.3. Minimální délka pobytu 2 noci s libovolným dnem příjezdu (při ubytování na jednu noc účtujeme 50% přirážku).
Kapacita až 12 osob.
Ceníková cena za celý objekt a noc je od 2520 Kč.
Primárně nabízíme celý objekt jako celek.
Rezervace pouze jednoho pokoje je možné nejdříve 30 dní před požadovaným termínem.

Mimo sezónu

Ceny od 400 do 700 Kč za osobu a noc.
Minimální délka pobytu 2 noci s libovolným dnem příjezdu (při ubytování na jednu noc účtujeme 50% přirážku).
Primárně nabízíme celý objekt jako celek.
Rezervace pouze jednoho pokoje je možné nejdříve 30 dní před požadovaným termínem.

Ceny stravování

Ubytování je bez stravy s možností vlastního vaření.

Slevy

Děti do 2 let bez nároku na lůžko ubytujeme zdarma (za poplatek je možno zapůjčit 1x dětskou postýlku vč. povlečení a 1x dětskou židličku).
Z Ceníkových cen poskytujeme slevy rodinám s dětmi, osobám se zdravotním postižením a mnoha dalším.
Napište nebo zavolejte si o cenu na míru.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Výše uvedené Ceníkové ceny jsou včetně Rekreačních a dalších poplatků stanovených zvláštními předpisy MěÚ Doksy. Neplatíte také žádné další poplatky (energie a pod.).


Kontakt penzion U Leknínu penzion U Leknínu levné ubytování Doksy kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti