Pod Jáchymem

Dobrá Voda 8, Dobrá Voda u Telče
Kapacita: 16 osob
Cena: 320 - 400 Kč
min. delka 2 dnyPenzion se nachází na samém konci malé obce Dobrá Voda a má nádherný výhled na rozlehlý rybník Hamr a pestrou louku.

Umístění a dostupnost objektu

Dostanete se k nám autem, autobusem, pěšky nebo na kole. Také můžete přijet vlakem od 7 km vzdálené Telče.

Vybavení objektu

Penzion má 3 samostatné apartmány, uzavřený dvůr a rozlehlou zahradu, na které se pasou ovce. Na dvoře je terasa s posezením a zahradní jezírko, kde si děti mohou chytit jesetera a poté ho upéct na grilu. Kola nebo lyže si můžete uschovat v uzamykatelné místnosti přístupné pouze ze dvora.

Pokoje

Apartmán Půda č. 2 je vhodný až pro 5 osob. Má dvě ložice (v každé je jedna manželská postel), vybavenou kuchyň s gaučem (možno využít jako lůžko), koupelnu s umyvadlem, sprchovým koutem a WC a jednou samostatné WC. Z kuchyně a jedné ložnice vedou dveře na balkon s výhledem na rybník. Při obsazenosti pouze 1 - 2 osobami je jedna ložnice a samostatné WC uzamčeno. Apartmán U Karla je vhodný maximálně pro 6 osob. Má dvě ložnice (v jedné je jedna manželská postel a ve druhé manželská postel a jedna poschoďová postel), vybavenou kuchyň s kamny na dřevo, koupelnu s umyvadlem, sprchovým koutem a WC a jedno samostatné WC. Při obsazenosti pouze 1 - 2 osobami je jedna ložnice a samostatné WC uzamčeno. Apartmán Vejmínka je dvoulůžkový - má jednu ložnici s manželskou postelí, vybavenou kuchyň, koupelnu s umyvadlem, sprchovým koutem a WC.

Parkování

Objekt má vlastní parkoviště pro 4 auta.

Stravování

Stravu neposkytujeme, každý apartmán má vlastní kuchyň vybavenou varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a veškerým nádobím.

Letní aktivity

Cyklistika, pěší túry, rybolov, houbaření, koupání.

Zimní aktivity

Turistika, sjezdové a běžecké lyžování.

Celoroční aktivity

Vzhledem k umístění je bezprostření okolí našeho penzionu vhodné především pro relaxaci a pobyt v přírodě. Nejbližším městem je historická Telč (7 km), o kousek dále - 18 km je "město kostkového cukru" Dačice a za dalších 13 km přijedete do pohraničního městečka Slavonice.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V dosahu maximálně 30 km se nachází mnoho kulturního a sportovního vyžití - historické památky, letní hudební a filmové festivaly, koupaliště a aquaparky, golfové hřiště, lezecké stěny, kreativní dílny pro děti i dospělé atd.

Celoroční ceny

Apartmán Půda č. 2:
dospělý - 350,- Kč za osobu/noc
děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
děti do 12 let - 250,- Kč na noc

Apartmán U Karla:
dospělý - 350,- Kč za osobu/noc
děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
děti do 12 let - 250,- Kč na noc

Apartmán Vejmínka:
dospělý - 320,- Kč za osobu/noc
děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
děti do 12 let - 200,- Kč na noc
Kontakt Pod Jáchymem Pod Jáchymem levné ubytování Dobrá Voda u Telče kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti