Pension Tony

na Penziony.cz
od roku 2009
Zelená 28, Málkov
Kapacita: 17 osob
Cena: 330 - 480 Kč
min. delka 1 denNáš penzion má ubytování hotelového typu, zimní zahradu s otevřeným ohništěm, restauraci a salonek (pouze pro akce nebo na objednávku). Ubytování je vhodné pro turisty, pro pracovníky na služební cestě, pro sportovce, pro školení a pro všechny, kteří chtějí navštívit blízký sportovní areál - krytá hala a otevřené tenisové kurty, v Chomutově Aqua park s 25 m bazénem, nejmodernější bowlingovou halu v ČR a další. Krušné hory jsou mnohými turisty ještě neobjevené, překvapivě krásné. Pro letní rekreaci doporučujeme koupání v Kamencovém jezeře (účinky mrtvého moře). Parkování zdarma v objektu.WiFi na každém pokoji zdarma.

Umístění a dostupnost objektu

Pension Tony se nachází v obci Zelená 28, 43201 Málkov u Chomutova. Je umístěn u silnice I.tř. č. 13 na trase Chomutov - Karlovy Vary po levé straně a v opačném směru na pravé straně silnice. Vedle penzionu ve vzdálenosti 50 m je autobusová zastávka. Vlakem se do penzionu dostanete, když vystoupíte na zástavce Málkov (trať Chomutov-Karlovy Vary-Cheb).

Vybavení objektu

Pension Tony má kapacitu: restaurace-16 míst, salonek-20 míst, zimní zahrada s otevřeným ohništěm-36 míst. Restaurační provoz je pouze na objednávku pro pořádání akcí. Celé přízemí je zařízeno pro restaurační provoz včetně kuchyně a sociálních zařízení s tekoucí teplou vodou a reprodukovanou hudbou. WiFi zdarma.

Pokoje

Pension Tony má 2 kategorie ubytování : Kategorie A - pokoje č. 1(3 lůžka), č. 4(2 lůžka) a č. 5(4 lůžka ve dvou místnostech) se sprchou a WC na pokoji + TV + WiFi zdarma. Kategorie B - pokoj č. 2 (5 lůžek), č. 3(3 lůžka) s vlastní sprchou a WC na chodbě+TV+WiFi zdarma.

Služby

V ceně ubytování není snídaně. Snídaně je formou švédského stolu. Ubytování nad 6 nocí - individuální cena dle dohody. Děti do 12 let ubytování s 50% slevou. Cena za přistýlku do všech kategorií ubytování je 200,- Kč za osobu a noc. Dále půjčujeme kola za 200,- Kč na den, dále půjčujeme rakety pro stolní tenis s míči za 10,- Kč na hodinu (stůl je v objektu), tenisové rakety s míči za 50,-Kč na hodinu (v blízkosti penzionu je sportovní hala a venkovní osvětlený tenisový kurt s umělým povrchem a posilovna).

Parkování

Přímo u objektu je 16 parkovacích míst (z toho 9 parkovacích míst v objektu zahrady za vraty-velmi bezpečné).

Stravování

V ceně ubytování je obsažena snídaně. Obědy a večeře pouze na objednání den předem.Nabídka jídel k objednání : 150 gr. Smažený vepřový řízek, brambor, okurka …………………. 139 Kč 150 gr. Smažený kuřecí řízek, brambor, okurkový salát ………. 129 Kč 150 gr. Vepřový guláš, houskový knedlík ……………… 100 Kč 150 gr. Vepřová pečeně, knedlík, zelí …………………… 124 Kč 150 gr. Pečené kuřecí stehno, rýže ………………………. 115 Kč 150 gr. Kuřecí nudličky na rajčatech, těstoviny …………. 112 Kč 150 gr. Kuřecí steak se šunkou a sýrem, hranolky.............. 138 Kč 150 gr. Uzené maso, čočka, vejce, okurka ....................... 109 Kč 150 gr. Pikantní kuřecí maso, rýže ................................... 118 Kč 150 gr. Smažený hermelín, opékaný brambor, obloha ....... 100 Kč 3 ks Ovocné kynuté knedlíky sypané tvarohem a šlehačkou 100 Kč Objednávku je nutné poslat nejméně den předem e-mailem na adresu : pension.tony@penzionhotel.net, nebo objednat telefonem na č. 721154939 a současně dohodnout čas, kdy se dostavíte k večeři.

Letní aktivity

Turistika (např. Bezručovo údolí, přehrada Kamenička, První a Druhý mlýn atd. - zdarma plánek turistické trasy a zdarma zapůjčení mapy), cykloturistika (cyklostezka, která vede přes obec Zelená do Krušných hor), plavání a vodní lyžování v Kamencovém jezeře, která má účinky Mrtvého moře, možnost koupání v obci nebo na přírodním koupališti v 10 km vzdáleném Prunéřově. Tenis, golfový driving range, petanque,stolní tenis, fotbal, volejbal, házená, posilovna, návštěva hradu a zámků (zámku v Klášterci, královského města Kadaň, hradu Hasištejn a zámku Červený Hrádek u Jirkova), 10 km vzdálená hranice s Německem, známý zoopark v Chomutově, golfové hřiště v Mostě a v Bítozevsi, lesy bohaté na houby přímo nad obcí.

Zimní aktivity

Běžecké trasy v blízké Lesné, nedaleký Klínovec s lyžařskými sjezdovými a běžeckými tratěmi, sportovní hala v obci na tenis, volejbal, házenou, malý fotbal a fitness, krytý plavecký bazén v Chomutově. Stolní tenis přímo v penzionu. Barbeque v zimní zahradě v penzionu. Zimní turistika do Krušných hor. Silvestrovská hostina.

Celoroční aktivity

V penzionu je možno hrát stolní tenis, ve vzádlenosti 500 m od penzionu je sportovní areál se sportovní halou na tenis, malý fotbal, volejbal, házenou, fitness a jiné sporty (300,- Kč na hodinu), travnaté fotbalové hřiště a osvětlený tenisový kurt s umělým povrchem. V Chomutově je po celý rok otevřen Aqua park a s 25 m plaveckým bazénem, sauna a další služby. Přes obec Zelená vedou turistické stezky do Krušných hor.Návštěva zámku v Klášterci, královského města Kadaň, hradu Hasištejn a zámku Červený Hrádek u Jirkova.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V prostorách Pensionu Tony pořádáme na objednávku tyto akce : gala večeře pro dvě i více osob (narozeniny, svátky, setkání bývalých studentů po x letech atd.), bankety, koktejly, prezentace, hostiny (svatební, smuteční atd.), recepce, rauty, společenské akce, garden party, firemní akce, grilování, školení, silvestr apod. Dále nabízíme k poslechu živou nebo reprodukovanou hudbu.

Letní sezóna

od 1.5. do 31.10.
kategorie A : 390 Kč/osoba/noc
kategorie B: 330 Kč/osoba/noc

Zimní sezóna

od 1.11. do 30.4.
kategorie A : 480 Kč/osoba/noc
kategorie B : 420 Kč/osoba/noc

Ceny stravování

Připravujeme i večeře, které je nutné den předem objednat dle předloženého menu. Ceny večeří se pohybují od 100,-Kč.
Cena za snídani formou bufetu.............. 90 Kč.

Slevy

Ubytování nad 6 nocí při plném obsazení pokoje - individuální cena dle dohody
Děti do 12 let ubytování s 50% slevou.
Cena za přistýlku do všech kategorií je 250,- Kč za osobu a noc.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Poplatek za psa (pouze malá plemena) 100 Kč/pes/noc.
Nástup na pokoj od 14,00 hod.
Opuštění pokoje do 10,00 hod.


Kontakt Pension Tony Pension Tony levné ubytování Málkov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti