Pension U Dvou čápů

Vestec 16, Chocerady
Kapacita: 35ubytování /75 společenské akce osob
Cena: 950 - 1750 Kč
min. delka 1 densrdečně Vás zveme k pobytu v našem ubytovacím a školícím zařízení "U DVOU ČÁPŮ". Pension se nachází v malebné obci Vestec nedaleko střediskové obce Chocerady v okrese Benešov, 29 Km od Prahy. Původní rekonstruovaná zemědělská usedlost pochází z poloviny 19 století.

Umístění a dostupnost objektu

Pension se nachází v malebné obci Vestec nedaleko střediskové obce Chocerady (Posázaví) v okrese Benešov, 29 Km od Prahy, 20 min po dálnici.

Vybavení objektu

V areálu tohoto zařízení je možno využívat posilovnu s masážní vanou, tenisové kurty, hřiště na míčové hry, stolní tenis, billiard, stolní fotbal, zahradní grill, vlastní parkoviště tři školící místnosti s vybavením (dataprojektor, flipchart, audio, plátno atd) WiFi internet 6Mbps zdarma po celém areálu.

Pokoje

Současná kapacita pensionu je 21 lůžek v devíti dvoulůžkových pokojích a jednom apartma s kuchyňkou a pracovnou. Přistýlkami je možné využít dalších 12 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou, telefonem, internetovým připojením zdarma, ledničkami a některé televizory.

Služby

Ve stylové restauraci s krbem o kapacitě 28 míst nabízíme speciality české a mezinárodní kuchyně a české pivo. Je možné u nás objednat speciality ze zvěřiny. K dispozici je letní terasa s lávovým grilem. Na nádvoří pensionu, pod velkokapacitním stanovým přístřeškem pořádáme v letních měsících svatební hostiny a taneční zábavy. Společenské akce, svatební hostiny a firemní večírky pořádáme též v sále s kapacitou cca 50 míst. Naše zařízení se zaměřuje zejména na poskytování služeb souvisejících se školením a semináři firem. K těmto účelům máme dvě školící místnosti o kapacitě 15 -20 osob a jednu s kapacitou 30 -35 osob. Tyto učebny jsou zařízeny příslušnou techníkou jako např. televizory, video, zpětné projektory, promítacími plátny, internetovým připojením, dataprojektory, domácím kinem a flipcharty. V průběhu akcí je poskytováno kompletní stravování včetně coffebreaků a občerstvení. Vlastní tenisový kurt, hřiště a okolní terén je často využíván k venkoním aktivitám. V areálu tohoto zařízeníje možné také využívat masážní vanu, tenisové a volejbalové kurty, hřiště na míčové hry, zahradní gril a vlastní uzavřené parkoviště. K dispozici jsou i vlastní garáže. K výletům do krásného okolí Vám rádi zapůjčíme naše horská kola. Zařizujeme projíždky na koni s odborným dohledem. Pro zájemce o myslivost zprostředkujeme odstřel zvěře v okolních lesích. Nedaleko od nás byla vybudována špičková střelnice s dokonalou imítací lovu. Přímo v areálu jsme vybudovali novou klubovou místnost se stolním fotbalem, kulečníkem a šipkami.

Parkování

vlastní uzavřené parkoviště. K dispozici jsou i vlastní garáže.

Stravování

Ve stylové restauraci s krbem o kapacitě 28 míst nabízíme speciality české a mezinárodní kuchyně a české pivo. Je možné u nás objednat speciality ze zvěřiny.

Celoroční ceny

dvoulůžkový pokoj (jedna osoba) - 950,- Kč/noc
dvoulůžkový pokoj (dvě osoby) - 1250,- Kč/noc
apartmán - 1 750,- Kč/noc
přistýlka - 250,- Kč


Kontakt Pension U Dvou čápů Pension U Dvou čápů levné ubytování Chocerady kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti