Penzion Pod Hrází

Pod Hrází 576, Český Krumlov
Kapacita: 13 osob
Cena: 500 - 850 Kč
min. delka 1 denPenzion rodinného typu v klidné části Českého Krumlova jen 7 min.od historického centra.Český Krumlov je ideální základnou pro výlety do širokého okolí.Krásná příroda,lesy,koupání v Lipenské přehradě,výlety po hradech a zámcích.Historické slavnosti,Mezinárodní hudební festival,Svatováclavské slavnosti,Otáčivé hlediště.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion v Českém Krumlově na Horní Bráně u rybníka s možností rybolovu.Možnost posezení v pergole s krbem.V letních měsících lze využít bazén na zahradě.Parkování před penzionem zdarma a k dispozici je i garáž na auta,motorky nebo kola za poplatek 100,-Kč na den.

Vybavení objektu

Nabízíme ubytování ve 2 dvoulůžkových pokojích 1 čtyřlůžkovém pokoji a apartmánu- 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC.Prádelna s pračkou,lednice,TV,Satelit.rychlovarná konvice.Prodej nápojů Coca Cola a Budvar.

Služby

Zajištění vstupenek na kulturní akce.

Parkování

Před penzionem zdarma a nebo k dispozici garáž.

Stravování

Bohaté snídaně se podávají v jídelně.Obědy a večeře možné v restauraci která je 20m za penzionem.

Letní aktivity

Prohlídky zámku,Slavnosti Pětilisté Růže,Mezinárodní hudební festival,Barokní a otáčivé divadlo,mnoho muzeí a galerií.Prohlídka pivovaru a spousta krásných hospůdek,čajoven,cukráren,kaváren a barů.

Zimní aktivity

V zimním období má Český Krumlov také své kouzlo.Ideální pro romantické procházky městem,které není v zimních měsících tak přeplněno turisty.Procházka zimním Krumlovem na Vás dýchá historií a určitým tajemnem. Okolo vánoc jsou na náměstí vánoční trhy a různé doprovodné kulturní akce s vánoční tématikou.Též jsou otevřeny muzea a galerie. Milovníci sportu mohou využít běžkařské tratě,lyžování na Kleti a v okolí Lipenska

Celoroční aktivity

Pěší turistika,jízda na kole,koních.Hraní tenisu v tenisové hale nebo na kurtech,krytý plavecký bazén,bowling. Nějaké typy na výlet nabízíme na našich internetových stránkách,kde najdete také zajímavosti,které stojí za to v Českém Krumlově navštívit.

Doplňující informace o ubytování a cenách

a

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj 500,-Kč/den
dvoulůžkový pokoj 850,-Kč/den
od dvou osob a více cena na osobu 400,-Kč/den

Ceny stravování

snídaně na osobu 50,-Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

přistýlka 300,-Kč/den bez snídaně
děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
děti do 12 let 300,-Kč/den se snídaní (bez snídaně 250,-Kč)
psi malá plemena 60,-Kč/den
psi velká plemena 100,-Kč/den
garáž 100,-/den
parkování na parkovišti před penzionem ZDARMA


Kontakt Penzion Pod Hrází Penzion Pod Hrází levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti