Penzion Kapr

Rybářská 28, Český Krumlov
Kapacita: 12 osob
Cena: 600 - 900 Kč
min. delka 1 denVítejte v našem klidném, rodinném penzionu. Ze všech pokojů je nádherný výhled na nejkrásnější část vltavského meandru a historického centra s impozantní scenérií zámku, zámecké věže a kostela Sv. Víta v pozadí.

Umístění a dostupnost objektu

Informace ohledně trasy příjezdu automobilem k penzionu : Penzion Kapr se nachází na levém břehu řeky Vltavy v pěší zóně. K penzionu je možno dojet pro parkování nebo pro vyložení a naložení zavazadel. Pro příjezd sledujte od vjezdu do Českého Krumlova dopravní značení navádějící na parkoviště P3. Objedete historické centrum po silnici Objížďková, před mostem zahnete prudce doprava do ulice Tavírna a pokračujete doleva přes most do ulice Linecká. Minete městský park (vpravo) a budovu Soudu (vlevo) a vjedete do pěší zóny. Na konci budovy Základní školy v Linecké ulici (vpravo) je doprava most Dr.E.Beneše. Na tento most již nepojedete, ale odbočíte vlevo do úzké uličky Rybářská. Zařadíte maximálně 2.rychlostní stupeň a začnete se bát. Jen to Vám zajistí, že po cca 150 metrech dojedete až k penzionu Kapr s původním lakem Vašeho vozu. Ti, co před 600 lety stavěli naši ulici jako nejdelší v historickém centru Č.Krumlova, s Vaším teréňákem jaksi nepočítali. :-)

Vybavení objektu

Vítáme vás v nově zrekonstruovaném, takřka půl tisíciletí starém domě, v historické zástavbě jedné z nejstarších uliček. Objekt byl v nedávné době opraven s citlivým využitím všech původních konstrukcí.

Pokoje

JONÁŠ - Dvoupokojový apartmán. Dvoulůžka 180x200 a 160x200 cm. Vybaven moderním nábytkem. Velká koupelna s rohovou vanou.Výhled na řeku. ALENA - Menší, útulný pokoj. Dvoulůžko 150x200 cm. Samostatné lůžko 80x200 cm. Vybaven historickým nábytkem. Koupelna se sprchou. Výhled na řeku. ŠTĚPÁN - Starodávný pokoj. Dvoulůžko 190x200 cm. Kompletně zrestaurován. Vybaven historickým nábytkem. Koupelna s vanou. Výhled na řeku. ANNA-MARIE - Dvoupokojový apartmán. Dvoulůžko 180x200 cm. Unikátní velká koupelna vytesaná ve skále.Výhled na řeku.

Služby

Pro rodinu s dětmi je možnost propojit zvláštním vchodem pokoje Štěpán a Alena v jeden velký apartmán se dvema koupelnami. V ceně ubytování jsou zahrnuty tradičně bohaté snídaně.

Parkování

Penzion KAPR se nachází v pěší zóně, ve které je pohyb automobilů omezen a také zde není možné volně parkovat. Hosté našeho penzionu KAPR parkují auta dvojím způsobem : 1) parkují na centrálních, kamerovým systémem monitorovaných parkovištích P1, P2 nebo P3. Parkoviště P1 a P3 jsou ve vzdálenosti 3-4 min pěšky od penzionu. Na tato parkoviště zajišťujeme výhodnou X-denní parkovací kartu. X-denní karta stojí X x 150 Kč a umožňuje neomezeně parkovat, odjíždět a opět přijíždět po dobu X x 24 hodin od aktivace této karty 2) parkují na otevřeném parkovišti hned vedle penzionu v ceně 200,- Kč/den.

Stravování

V ceně ubytování jsou zahrnuty tradičně bohaté snídaně.

Letní sezóna

2 lůžkový pokoj Alena - 500 Kč/osoba/den (1.1.-31.12.)
2 lůžkový pokoj Štěpán - 700 Kč/osoba/den (1.1.-31.12.)
2 lůžkový pokoj Jonáš - 700 Kč/osoba/den (1.1.-31.12.)
2 lůžkový pokoj Anna-Marie - 900 Kč/osoba/den (1.1.-31.12.)


Kontakt Penzion Kapr Penzion Kapr levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti