Pension Závodský

na Penziony.cz
od roku 2007
Českobratrská 57, Český Krumlov
Kapacita: 13 osob
Cena: 400 - 500 Kč
min. delka 1 denPension rodinného typu v Českém Krumlově - městě UNESCO s řadou historických a kulturních památek.Český Krumlov je ideální základně pro výlety po hradech a zámcích Jižních Čech. Krásná příroda, lesy, koupání v Lipenské přehradě - to vše je předpokladem hezké dovolené a nezapomenutelných zážitků.

Umístění a dostupnost objektu

Pension je v klidné části města, 7 minutí chůze od vlakového nádraží, 7 minut do historického centra. Výhodou je bezproblémové parkování před pensionem, lze využít i garáž pro automobil, motocykl, kola.

Vybavení objektu

Penison má kapacitu 13 lůžek. K dispozici jsou 2 lůžkové pokoje, propojené pokoje a 1 apartmá. Příjemné je posezení na terase.

Pokoje

2 samostatné dvoulůžkové pokoje - s vlastním sociál. zařízením, TV+sat. se standartním vybavením. propojené pokoje - 2 samostatné dvoulůžkové pokoje s TV+sat, vlastním soc. zařízení - vhodné pro 4 člennou rodinu nebo přátele. Apartmá - kapacita 5 lůžek - jde o 2 samostatné dvoulůžkové pokoje, kuchyňka, prostor pro posezení s přáteli, sociál. zařízení. K discpozici TV+sat., lednička, varná konvice, žehlička. Vhodné pro rodinu, nebo přátele.

Služby

- přístup k telefonu - přistup k internetu - k dispozici 2 pračky - k dispozici 2 garáže

Parkování

Parkování bezplatné před pensionem. Na požádání lze poskytnout garáž

Stravování

Pension poskytuje bohaté a pestné snídaně i pro vegetariány. Lze využít kuchyňku v apartmánu ale i na poschodí.

Letní aktivity

Turistika, jízda na kole, lodích, jízda na koních, návštěva nejvyšší hory Kleť - pěšky nebo lanovkou, kde lze navštívit hvězdárnu, restauraci.Samotný Č. Krumlov nabízí řadu kulturních zážitků - Mezinár. hudební festival, ale i klavírní a varhaní koncerty, divadelní představení na otáčivém hledišti, prohlídku grafitového dolu, ale především zámku, řady muzeí, galerií, krumlovského pivovaru Egenberg a jeho restaurace a i přes 200 dalších restaurací, cukráren,kaváren, čajoven a dalších, kde lze ochutnat nejednu specialitu.

Zimní aktivity

Zámek je v zimním období uzavřen, lze však navštívit muzea, galerie, projít kouzelná zákoutí a zahradu Č.Krumlova, využít běžkařské tratě a lyžování na Kleti nebo v okolí Lipenského jezera

Celoroční aktivity

Pension je v celoročním provozu - Český Krumlov poskytuje všem návštěvníkům neopakovatelnou atmosféru historického města s celou řadou nabídek historických, kulturních,ale i turistiku, půjčování kol, lodí, koupání v bazénu, ale i v nedaleké Lipenské přehradě, houbaření ale i návštěvu celé řady historických památek v okolí - hrad Rožmberk, zámek Hluboká, klášter Zlatá Koruna, Vyšší Brod i návštěvuČeských Budějovic a míst v nedalekém Rakousku.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Český Krumlov je městem UNESCO, každoročně jej navštíví tisíce turistů z celého světa. Jeho atmosféra je neopakovatelná a zážitkem je návštěva v průběhu celého roku.

Celoroční ceny

Cena 400 Kč/osoba/den

Ceny stravování

Snídaně 50 Kč/osoba/den

Slevy

Děti do 3 let zdarma

Doplňující informace o ubytování a cenách

Vzhledem k tomu, že jsou k dispozici pouze 2 lůžkové pokoje,
cena pro 1 osobu v letní sezoně je 600 Kč včetně snídaně.
Mimo hlavní turistickou sezonu lze stanovit cenu ubytování dohodou.


Kontakt Pension Závodský Pension Závodský levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti