Pension Wok

Rybářská 2, Český Krumlov
Kapacita: 10 osob
Cena: 495 - 725 Kč
min. delka 1 denPension WOK - nově zrekonstruovaný pension nabízí ubytování ve čtyřech pokojích v historickém domě přímo na břehu řeky Vltavy, v centru města Český Krumlov. Ze třech pokojů je krásný výhled na řeku a historické centrum města s kostelem sv.Víta. Pension WOK - měšťanský dům z 15.století nebo počátku 16.století . V těsném sousedství pensionu se nachází restaurace s venkovní zahrádkou na břehu Vltavy a cukrárna, které vám zpříjemní pobyt. 

Umístění a dostupnost objektu

Pension WOK -  nabízí celoroční ubytování ve třech pokojích typu Standard s krásným výhledem na řeku Vltavu a historické centrum města, pokoj Economy s výhledem do boční uličky Rybářská. Český Krumlov - do dnešních dnů téměř neporušené středověké malé město, kulturní památka UNESCO, město s množstvím galerií a muzeí. Všechny památky jsou snadno dostupné pěšky, zámek Český Krumlov leží ve vzdálenosti 500 m od pensionu.

Vybavení objektu

Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, sprchou nebo i vanou, fénem, TV a satelitem, Wi-Fi, varna konvice a tea set. U domu je jedno parkovací místo s kamerovým systemem, po předchozí dohodě lze rezervovat.

Pokoje

Pokoj č.1 - přízemí    Dvoulůžkový pokoj s bočním oknem do ulice Rybářská,. Vybaven samostatným sociálním zařízením a sprchou,fén, TV + satelit,Wi-Fi, varná konvice. Velikost pokoje 10 m2, koupelna 4 m2. Pokoj č. 2- 1.patro    Prostorný dvoulůžkový pokoj s výhledem na střed města a řeku Vltavu. Má vlstní východ na venkovní dřevěnou pavlač, která je průchozí s vedlejším pokojem č.3. Tuto možnost ocení rodiny s dětmi. Vybaven samostatným socialním zařízením, vanou a sprchou, fén, TV + satelit, Wi-Fi, varna konvice. Velikost pokoje 16 m2, koupelna 3,3 m2. Pokoj č.3 - 1.patro    Třílužkový pokoj s výhledem na střed města a řeku Vltavu, nebo do boční ulice Rybářská. Pokoj má jedno dvoulůžko a samostatnou postel. Má vlastní východ na venkovní dřevěnou pavlač, která je průchozí s vedejším pokojem č.2. Tuto možnost ocení rodiny s dětmi. Vybaven vlastním socialním zařízením a sprchou, fén, TV + satelit, Wi-Fi, varná konvice. Velikost pokoje 19 m2, koupelna 4,8 m2. Pokoj č.4 - podkroví   Třílužkový podkrovní pokoj s trámovým stropem a výhledem na střed města a řeku Vltavu, nebo do boční ulice Rybářská. Pokoj má jedno dvoulůžko a samostatnou postel. Vybaven vlastním sociálním zařízením a sprchou, fén, TV + satelit, Wi-Fi, varná konvice. Velikost pokoje 19 m2, koupelna 4,8 m2.

Parkování

U domu je jedno parkovací místo s kamerovým systemem, po předchozí dohodě lze rezervovat.

Stravování

Možnost snídaní . V těsném sousedství je restaurace s venkovní zahrádkou a cukrárna. Prodejna potravin je cca 150 m od pensionu .

Letní aktivity

Vodáctví , koupání , půjčovna lodí , cyklistika .

Letní sezóna

aktualní ceny na www.pensionwok.cz


Kontakt Pension Wok Pension Wok levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti