Pension Danny

Latrán 72, Český Krumlov
Kapacita: 22 osob
Cena: 890 - 1190 Kč
min. delka 1 denNáš rodinný pension DANNY byl nedávno zrekonstruován a nachází se přímo pod zámkem v historickém centru Českého Krumlova.

Umístění a dostupnost objektu

Z našeho pensionu můžete obdivovat historii i současnost našeho starého města. A přímo v klikatých uličkách města na vás dýchne atmosféra dob dávno minulých. Náš pension DANNY zasahuje jednou stranou do ulice Latrán a druhou stranou přímo na nádvoří zámku.

Vybavení objektu

V přízemí objektu se nachází restaurace s terasou na prvním nádvoří zámku, odkud máte krásný výhled parčík a zámeckou věž. V přízemí jsou též dva obchůdky, zlatnictví a potřeby pro zvířata. Cyklisté si mohou svá kola zaparkovat ve vestibulu.

Pokoje

Máte možnost se ubytovat ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, vybavených vlastní toaletou, koupelnou, televizí a internet - wifi.

Služby

Cyklisté si mohou svá kola zaparkovat ve vestibulu. Našim klientům nabízíme dopravu do různých destinací, nejčastěji jezdíme do Lince, Vídně a Salzburgu. Pokud si budete přát pomůžeme Vám naplánovat různé druhy výletů, dle vašich potřeb a požadavků, do blízkého i širokého okolí. Dále Vám můžeme zprostředkovat a zajistit jízdu na koních, na kole, na raftu, vyhlídkový let letadlem, balonem nebo reservovat vstupenky na mnoho různých společenských a kulturních akcích, vstupenky do muzeí, divadel a dalších atrakcí.

Parkování

Přestože se pension nachází v pěší zóně, můžete přijet až k pensionu, ubytovat se a my Vám ukážeme kde zaparkovat. Nabízíme dvě možnosti (obě jsou 80m od pensionu, vedle sebe): na parkovišti v ohradě (100 Kč/auto/noc) nebo v areálu pivivaru s hlídačem (150 Kč/auto/noc).

Stravování

V ceně ubytování je snídaně, podávaná na pokoji. V přízemí objektu je pak možné domluvit polopenzi nebo plnou penzi (slevy pro naše hosty).

Letní aktivity

Využijte pestré nabídky sportovních zařízení a půjčoven sportovních a turistických potřeb ke strávení aktivní dovolené či volného času v malebném prostředí města Český Krumlov a jeho okolí.

Zimní aktivity

Nabízí se využití kombinace ubytování v Českém Krumlově a blízkost lyžařských center Kramolín na Lipně, rakouského Ski region Hochficht, Sternstein Lifte Bad Leofelden či běžeckého areálu Nordisches Zentrum Schöneben.

Celoroční aktivity

Český Krumlov je městem kultury a umění, jedinečných památek a neopakovatelné atmosféry. Město Český Krumlov je jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů v České republice. V roce 1992 bylo centrum města Český Krumlov zapsáno na seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Zveme Vás na atraktivní prohlídku Zámku, výstavy v galerii Egon Schiele, koncerty Mezinárodního hudební festivalu, představení na otáčivém hledišti Český Krumlov či plavbu po Vltavě nebo prohlídku grafitového dolu Český Krumlov... Je možné využít také nepřeberné nabídky cyklo a turistických tras, zkusit vyjížďku na koních nebo i v balónu.

Letní sezóna

červenec, srpen, slavnosti, silvestr a vánoce
1 osoba na pokoji 790Kč bez snídaně
2 osoby na pokoji 990Kč, 1090Kč, 1190 Kč bez snídaně
3 osoby v apartmánu 1490Kč bez snídaně
4 osoby v apartmánu 1790Kč bez snídaně
a další přistýlka za 300Kč
snídaně + 60 Kč/pokoj/noc

Zimní sezóna

listopad - březen
1 osoba na pokoji 690Kč
2 osoby na pokoji 890Kč, 990Kč, 1090 Kč
3 osoby v apartmánu 1390Kč
4 osoby v apartmánu 1690Kč
a další přistýlka za 300Kč

Mimo sezónu

duben, květen, září, říjen
1 osoba na pokoji 790Kč
2 osoby na pokoji 990Kč, 1090Kč, 1190 Kč
3 osoby v apartmánu 1490Kč
4 osoby v apartmánu 1790Kč
a další přistýlka za 300Kč

Ceny stravování

ceny za pokoj je včetně snídaně, mimo halvní sezóny (červenec, srpen)

Slevy

za 3 noci a více v hlavní sezóně je cena včetně snídaně,
4 noci a více 5% sleva


Kontakt Pension Danny Pension Danny levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti