Hotel Gold

Linecká 55, Český Krumlov
Kapacita: 58 osob
Cena: 1300 - 4900 KčHotel Gold se nachází v romantickém prostředí městského parku, na levém břehu řeky Vltavy, v bezprostřední blízkosti historického centra Českého Krumlova. Město Český Krumlov patří mezi historické klenoty nejen České republiky, ale i Evropy a je v současnosti díky své historii a neopakovatelné atmosféře jedním z nejnavštěvovanějších.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Gold se nachází v romantickém prostředí městského parku, na levém břehu řeky Vltavy, v bezprostřední blízkosti historického centra Českého Krumlova. Město Český Krumlov patří mezi historické klenoty nejen České republiky, ale i Evropy a je v současnosti díky své historii a neopakovatelné atmosféře jedním z nejnavštěvovanějších.

Pokoje

•komfortní ubytování 27 pokojů (58 lůžek) •standardní vybavení "first class" hotelu **** •hotelová recepce a restaurace s WI-FI pokrytím (inclusive v rámci pobytu)

Parkování

Vlastní kamerově hlídané parkoviště pro 15 aut

Stravování

Stylová hotelová restaurace GOLD o kapacitě 60 míst nabízí tradiční českou, ale i mezinárodní kuchyni. Servis pokrmů od našich kuchařů zvýrazní monumentální výhled na historickou zástavbu zdvíhající se na skále nad řekou Vltavou.


Kontakt Hotel Gold Hotel Gold levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti