Chalupa Na Kopečku

Bublava 195, Bublava
Kapacita: 3 osoby osob
Cena: 250 - 300 KčApartmán ve stylové horské chalupě, se samostatným vchodem, oddělenou zahrádkou pro hosty.. Výhled na sjezdovky.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmán se nachází ve vzdálenosti 50m od restaurace Langer (možno objednat snídaně) a 300m od lyžařského areálu. Z objektu výhled na sjezdovky. .

Vybavení objektu

Obývací pokoj s TV/sat, slouží i jako ložnice s 2 pevnými lůžky a možností 1-2 přistýlek, nejlépe pro děti. Kuchyně s posezením, el.dvouvařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice. V létě k dispozici předzahrádka s altánem - soukromí zajištěno, venkovní gril, ohniště s posezením. Vhodné pro rodinu. Sociální zařízení: koupelna se sprchovým koutem, WC. Vytápění: elektrické přímotopy - možnost individuelní regulace teploty.

Služby

ceny jsou vč. energií

Parkování

K dispozici jsou 2 parkovací místa přímo u apartmánu, autobusová zastávka 50m

Stravování

možnost vaření

Letní aktivity

Farma s koňmi - výuka pro začátečníky i jízdy pro pokročilé. Přírodní park Přebuz, pěší turistika, cykloturistika, nádherná krajina, lesy, dobré možnosti houbaření a sběru lesních plodů.

Zimní aktivity

SKI centrum Bublava 300m od objektu - široké sjezdovky všech stupňů obtížnosti, večerní lyžování,snowboard park s překážkami a skokanskými můstky. Výuka lyžování a snowbordování od nejmenších po dospělé. Pro běžecké lyžování mnoho upravovaných běžeckých tratí v délce do 150km.

Celoroční aktivity

Ve vzdálenosti 15 km od Bublavy je sportovní areál v německém městě Schöneck: aquapark s atrakcemi, vlnami a venkovními bazény, tenisová hala, sqaush atd.

Letní sezóna

250,- Kč

Zimní sezóna

300,- Kč

Mimo sezónu

250,-

Slevy

- děti do 4 let zdarma
- děti od 4let - do 12 let poloviční cena

Doplňující informace o ubytování a cenách

další sleva při ubytování 4 osob, v ceně jsou zahrnuty veškeré energie, možnost přitápění v chladnějších dnech


Kontakt Chalupa Na Kopečku Chalupa Na Kopečku levné ubytování Bublava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti