Apartmány Javor

na Penziony.cz
od roku 2009
Bublava 810, Bublava
Kapacita: 32 lůžek osob
Cena: 280 - 450 Kč
min. delka 1 denApartmánový dům Javor je novostavba, nabízíme 8 komfortně vybavených apartmánů pro 2-5 osob s celkovou kapacitou 32 lůžek v romantické části Krušných hor.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány Javor se nachází v centru horské romantické obce Bublava v protisvahu lyžařského areálu Ski Centrum Bublava-Stříbrná.

Vybavení objektu

Apartmány Javor nabízí 8 plně vybavených apartmánů s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením pro 2-5 osob s celkovou kapacitou 32 lůžek. V přízemí domu je hostům dále k dispozici společenská místnost s pianem, TV, pinčes, šipky, dětský koutek, sauna, lyžárna/kolárna s boxy na lyže a sušáky bot, v létě půjčovna kol. V celém objektu je možnost připojení k internetu zdarma (kabel i wi-fi). 150 m od apartmánů Javor se nachází obchod s potravinami a smíšeným zbožím, v obci Bublava naleznete 7 příjemných restauračních zařízení.

Pokoje

Každý z 8 apartmánů má vlastní kuchyň a sociální zařízení (WC, sprcha). Kuchyňky jsou vybaveny ledničkou s mrazáčkem, varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a kompletním nádobím. Každý apartmán má TV, internet (kabel i wi-fi).

Služby

Hostům je k dispozici společenská/seminární místnost v přízemí, stolní tenis, šipky, sauna (za poplatek). V létě možnost vypůjčení 9 horských kol.

Parkování

Parkovací místo zdarma ke každému apartmánu přímo před objektem na vlastním parkovišti.

Stravování

Apartmány Javor nabízí pro skupiny po dohodě předem snídaně. 150m od apartmánů Javor se nachází obchod s potravinami a smíšeným zbožím, v obci Bublava naleznete 7 příjemných restauračních zařízení. Pro naše hosty máme slevové karty do vybraných restaurací.

Letní aktivity

Bublava a její okolí je rájem pro MTB, trekinková i silniční kola (cca 2000 km lesních cest na 50 km2) a pěší turistiku. V létě možnost koupání v lesních rašelinových jezírcích a v blízkých přehradách (Falkenstein, Pohl, Pirk apod.) K dispozici velké travnaté fotbalové hřiště 200 m od Javoru. Antukové tenisové kurty ve dvou areálech 1,5 km od Javoru. Pro tréninkové skupiny (basket, voleyball, floorball, badminton apod.) k dispozici rekostruovaná hala za cenu od 150,-Kč/1hod.

Zimní aktivity

Lyžařský areal Ski Centrum Bublava-Stříbrná nabízí sjezdové tratě všech obtížností: 4-sedačka, 2 kotvy, 3 pomy, dětský vlek zdarma. Denně večerní lyžování, snowboardpark, půjčovna lyží a snowboardů, úschovna lyží, skiservis a lyžařská škola. V místě jsou desítky kilometrů upravených běžeckých stop na české i německé straně. Přímé napojení na běžeckou magistrálu (Kammloipe - 36 km) v přírodním parku Krušné hory-Vogtlandsko.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost výletů: lázeňský trojúhelník Karlovy Vary, Mariánské lázně, Františkovy lázně, Hrady Loket, Seeberg, Cheb, Golf Luby, Sokolov. Zajímavosti v Německu: skokanské můstky Vogtland Arena v Klingenthalu, zábavný park pro děti Plohn, letní bobová dráha. V nedalekém Schönecku (9km) je aquapark s bazény, tobogány, vířivkou, různé druhy saun a pára.

Celoroční ceny

Stálí zákazníci:
Druhý pobyt v témže roce 8%.
Třetí a další pobyt v témže roce 15%.

Letní sezóna

Letní sezona - ceny:
apartmán 3 osoby: od 300,- Kč/osobu/noc
apartmán 4 osoby: od 300,- Kč/osobu/noc
apartmán 5 osob: od 280,- Kč/osobu/noc

Zimní sezóna

Zimní sezona - ceny:
apartmán 3 osoby: od 360,- Kč/osobu/noc
apartmán 4 osoby: od 370,- Kč/osobu/noc
apartmán 5 osob: od 340,- Kč/osobu/noc

Mimo sezónu

Platí ceník pro B sezónu na www.apartmany-javor.cz

Ceny stravování

Po dohodě možnost snídaně pro skupiny.

Slevy

Slevy:
Děti do 3 let zdarma. Nezapočítávají se do počtu osob v apartmánu.
Vypůjčení dětské postýlky včetně povlečení a jídelní stoličky zdarma po předchozí domluvě.
Individuální slevy poskytujeme zejména sportovním, tréninkovým a vzdělávacím skupinám.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně ubytování: povlečení, osuška, tekuté mýdlo, wc papír, mycí prostředky na nádobí, utěrka na nádobí, uzamykatelný skibox se sušákem bot, společenská místnost, internet (kabel i wi-fi), využití úschovny kol, parkovací místo, veškeré energie, záverečný úklid.
Za poplatek: ping.pong, šipky, sauna, půjčovna kol, tenisové rakety.


Kontakt Apartmány Javor Apartmány Javor levné ubytování Bublava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti