Hotel Moravia – Lasákův mlýn

Dukelská 788/77, Boskovice
Kapacita: 70 osob
Cena: 750 - 1800 Kč
min. delka 1 denHotelový komplex tří budov s vlastním parkovištěm a garážemi v přírodním areálu s rybníkem. Útulný stylový hotel s příjemným personálem a vyhlášenou kuchyní vznikl po rekonstrukci starého vodního mlýna z roku 1888.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází na periferii města dostupný MHD.

Vybavení objektu

Hotel je vybaven standard H**** (sanitární uzel na každém pokoji, minibar, TV, sejf, telefon). Stylová restaurace, Finlandia bar, zimní ratanová zahrada, lobby bar, letní terasa u rybníka, herna, kongresové salonky Leonardo (55) + Apart (25).

Pokoje

Stylově selsky vybavéné pokoje v hlavní budově Moravia, modernější vybavení v budovách Garni + Apart.

Služby

Balneo Centr - finská sauna, infrasaunette, turecká lázeň, whirpool, vířivá masáž chodidel, solárium, el. rotoped. Klientům nabízíme wellness program včetně rekondičních, sportovních, anticelulitidových a hot stones masáží. Zajišťujeme školení již od 10ti osob do max. 80ti.

Parkování

Hotel má vlastní parkoviště + 7x elektronicky hlídané garáže.

Stravování

Stravování možné ve stylové restauraci (původní mlýnice) denně 11-23hod. jak formou polopenze, plné penze, tak á la carte.

Letní aktivity

Cykloturistika, jízda na koních pro začátečníky i pokoročilé, golf na Kořenci (12km), koupání, houbaření, rybolov (rybník + pstruhová říčka Bělá v areálu hotelu), výlety do okolí bohatého na památky a zajímavosti.

Zimní aktivity

Lyžování cca 15 - 30km od hotelu.

Celoroční aktivity

Sport, turistika, návštěva kulturních památek, Moravský kras. Zajišťujeme školící a firemní akce a rodinné pobyty včetně doprovodného programu (lukostřelba, rýžování zlata, živá hudba, karaoke, cimbálová muzika v krocjích, ohňostroj, ohnivá show, břišní tanečnice s fakírem, a další dle požadavku klienta).

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 980/osoba/noc
Dvoulůžkový pokoj 750/osoba/noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

Poskytujeme skupinové slevy 25% z pultových cen u skupin od 10ti osob.


Kontakt Hotel Moravia - Lasákův mlýn Hotel Moravia – Lasákův mlýn levné ubytování Boskovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti