Chatová osada Bítov

Bítov - Horka, Bítov
Kapacita: 160 osob
Cena: 350 - 420 Kč
min. delka 2 dnyChatová osada VZ Dyje Bítov je sezónní rekreační zařízení s provozem duben - říjen. V údolí mezi zříceninou hradu Cornštejn a hradem Bítov, v idylickém zákoutí lesnatých strání Bítovské zátoky Vranovské přehrady, nabízí příjemné ubytování na čerstvém vzduchu, v ekologicky dosud téměř nedotčené přírodě. Vhodné je zejména pro milovníky turistiky, cykloturistiky (se širokou nabídkou vyznačených tras), vodních sportů, ale také pro obdivovatele historických památek. V blízkosti chatové osady, cca 200 m se nachází nově vybudovaný aquapark s vodními atrakcemi.

Umístění a dostupnost objektu

Chatová osada VZ Dyje Bítov je sezónní rekreační zařízení s provozem duben - říjen. V údolí mezi zříceninou hradu Cornštejn a hradem Bítov, v idylickém zákoutí lesnatých strání Bítovské zátoky Vranovské přehrady, nabízí příjemné ubytování na čerstvém vzduchu, v ekologicky dosud téměř nedotčené přírodě. Vhodné je zejména pro milovníky turistiky, cykloturistiky (se širokou nabídkou vyznačených tras), vodních sportů, ale také pro obdivovatele historických památek. V blízkosti chatové osady, cca 200 m se nachází nově vybudovaný aquapark s vodními atrakcemi. Doprava: Vlakem - poslední železniční stanicí je Šumná. Odtud je přípoj na autobus do obce Bítov (tj.cca 3 km od VZ). Autobusem – ze směru Znojmo, Moravské Budějovice do obce Bítov. Hostům, kteří použijí soukromé vozidlo, je u VZ k dispozici za poplatek oplocená odstavná plocha.

Vybavení objektu

Celková kapacita chatové osady je 162 lůžek ve čtyřiceti čtyřlůžkových chatách a jednom dvoulůžkovém pokoji. V areálu chatové osady je jídelna, kavárna se zastřešeným venkovním posezením a grilem, antukové volejbalové a nohejbalové hřiště, víceúčelové hřiště s umělým povrchem pro tenis, a florbal, hřiště na beach volejbal a kopanou, venkovní dětské hřiště. K dispozici je rovněž fitness, sauna, půjčovna horských kol, lodiček a sportovních potřeb, kulečník, stolní tenis.

Pokoje

Celková kapacita chatové osady je 162 lůžek tj. 40 čtyřlůžkových chat (z toho u 12-ti s možností přistýlky). Každá chata má 2 pokoje o dvou lůžkách, terasu, sociální zařízení se sprchovým koutem, chladničku, rádio a telefon. Celá ubytovací část a jídelna je nekuřácká. Kouření povoleno na kavárně a vyhrazených venkovních prostorech.

Parkování

V uzavřeném areálu u chatové osady.

Stravování

Stravování je v samostatném objektu, v jídelně chatové osady. V areálu chatové osady je k dispozici kavárna se zastřešeným venkovním posezením vybaveným ohništěm a udírnou. Grilování, resp. uzení, je téměř každodenním programem letních večerů. Pobyty jsou standardně se snídaní, která je podávána formou bufetu. V případě dokoupení polopenze nebo plné penze jsou obědy i večeře servírované výběrem ze tří jídel, objednávané vždy den předem. Doba stravování: snídaně 7,30-9,30 hod, obědy 12,00 - 14,00 hod. a večeře 17,00 - 19,00 hod.

Letní aktivity

Pro milovníky turistiky jsou organizovány vycházky do blízkého okolí s prohlídkou zříceniny hradu Cornštejn, návštěvou hradu Bítov a vyhlídkou z rozhledny "U Rumburaka".

Letní sezóna

lůžko se snídaní v čtyřlůžkové chatě 390,- Kč/noc
lůžko se snídaní v dvoulůžkovém pokoji 420,- Kč/noc

Zimní sezóna

mimo provoz

Mimo sezónu

lůžko se snídaní v čtyřlůžkové chatě 350,- Kč/noc
lůžko se snídaní v dvoulůžkovém pokoji 380,- Kč/noc

Ceny stravování

oběd 110,- Kč
večeře 110,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hlavní sezona 3.7.2016 do 21.8.2016
Vedlejší sezona 18.4.2016 do 2.7.2016 a 21.8.2016 do 9.10.2016


Kontakt Chatová osada Bítov Chatová osada Bítov levné ubytování Bítov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti