Restaurace Bowling Bezovka

Bezovka 34/4, Bílina
Kapacita: 15 osob
Cena: 450 - 950 KčPenzion Bezovka Bílinaje umístěn v malebném, tichém a klidném prostředí rodinných domů v městské části Bezovka, pár minut pěší chůze od Pohádkového lesa, poblíž se nacházejí také rybníky plné ryb. V penzionu najdete restauraci s prvotřídní kuchyní a bohatou nabídkou jídel, venkovní posezení, soukromý salónek, dvě moderní bowlingové dráhy, salónek pro konání větších akcí (svatby, oslavy) s kapacitou až 70 lidí a tanečním parketem, a šest dvoulůžkových pokojů.

Umístění a dostupnost objektu

Blízko centra ve velmi klidném prostředí. Možnost posezení v přírodě a volný pohyb dětí bez rizika na oploceném a zatravněném pozemku. Uzavíratelné parkoviště s možností parkování v jedné garáži (maximální velikost Tranzit,Avia).

Vybavení objektu

Wi-fi internetové připojení v celém objektu, terasa, bowling, gril s udírnou, sál s kuchyňkou, možnosti školení, svatby, oslavy a spousty jiných akcí, taneční parket, restaurace s chutnou a levnou kuchyní.

Pokoje

Televize, sociální zařízení se sprchovým koutem na každém pokoji, wifi internet, základní vybavení (stolek, židle, lampičky, skříň).

Služby

Snídaně a vše ostatní podle Vaší potřeby.

Parkování

Uzavřené parkování zdarma.

Stravování

Chutná minutková kuchyně. Jídelní lístek na našich internetových stránkách.Možnost apartmánu pro 1/2 osoby.

Letní aktivity

Výlety různých typů (relax, adrenalin, rodina).

Zimní aktivity

Výlety různých typů (relax, adrenalin, rodina).

Celoroční aktivity

Výlety různých typů (relax, adrenalin, rodina) Penzion a bowling Bezovka je situován v klidné čtvrti rodinných domků v městské části Bílina-Bezovka, nedaleko Českého středohoří. V blízkém okolí se nabízí mnoho možností turistického vyžití, přírodních a kulturních zajímavostí: Pohádkový les Bezovka - lesní údolí v blízkosti penzionu s pěknými procházkovými trasami Lesopark a Lázně Kyselka (cca 2,6 km) Školní naučná stezka Bořeň (cca 2,6 km) - 3,5 km dlouhá stezka, vedoucí od Lázní Kyselka přes národní přírodní rezervaci Bořeň až na její vrchol s krásným panoramatickým výhledem na Krušné hory a České středohoří Zámek Bílina (cca 4,7 km) Milešovka (cca 19,7 km) - nejvyšší hora Českého středohoří Písečný vrch u Bečova (cca 18 km) - přírodní rezervace s významnou květenou Raná (cca 22 km) - výrazná hora a centrum paraglidingu a sportovního létání v severních Čechách, národní přírodní rezervace

Doplňující informace o ubytování a cenách

Vše potřebné na našich internetových stránkách.

Ceny stravování

dle jídelního lístku


Kontakt Restaurace Bowling Bezovka Restaurace Bowling Bezovka levné ubytování Bílina kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti