Penzion pod hrází

na Penziony.cz
od roku 2007
Bedřichov 319, Bedřichov
Kapacita: 8 osob
Cena: 1300 - 2000 Kč
min. delka 2 dnyRodinný penzion, sloužící k celoroční rekreaci, se nachází v obci Bedřichov v CHKO Jizerské hory. Máme pro Vás připraveny dva apartmány, vhodné pro pobyty s dětmi, každý se samostaným vchodem, zaručující hostům soukromí. Chalupa se nachází přímo u nástupu do tratí Jizerské magistrály, dětský vlek se školičkou a zasněžovaný svah na bobování za domem. Zrekonstruované přírodní koupaliště s opalovací loukou, lanový park, dětské hřiště, venkovní přírodní posilovna a tenisové kurty do 100m. Hostům slouží část zatravněné zahrady, venkovní posezení, houpačky, pískoviště, trampolína a ohniště. Možnost zapůjčení grilu Weber.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt je autem celoročně dostupný.

Vybavení objektu

Dva samostatné apartmány.

Pokoje

Podkrovní čtyřlůžkový apartmán s vlastním vchodem, vybavení : kuch. kout ( vařič, rychlovarná konev, lednice, nádobí ) tv s digi signálem, WIFI připojení, koupelna s umyvadlem, sprchou a WC, hračky pro děti. Přízemní čtyřlůžkový apartmán s vlastním vchodem a samostatnou ložnicí, vybavení : kuch. kout ( vařič, rychlovarná konev, lednice, nádobí ), pohovka, tv s digi signálem, WIFI připojení, koupelna s umyvadlem, sprchou a WC, hračky pro děti.

Služby

Úschova lyží, kol a kočárků. Venkovní posezení s ohništěm. Pro děti travnatá zahrada s pískovištěm a houpačkou. Zapůjčení dětské postýlky a krmící židličky, WIFI ZDARMA. Možnost zapůjčení grilu Weber. WELNESS procedury na dotaz. Prostor pro přípravu lyží.

Parkování

Parkování u objektu zdarma, 1 auto ke každému apartmánu.

Stravování

Stravování vlastní. Snídaně na dotaz v nedaleké kavárně ( španělská káva, čokoláda, cappuccino, čaj a čerstvé pečivo dle výběru ). Denně čerstvé pečivo. Po dohodě možno večeře v nedaleké restauraci.

Letní aktivity

Hustá síť cyklostezek různé náročnosti, možnosti pěších výletů po značených cestách. Koupání ve zrekonstuovaném přírodním koupališti ( 50 m ), v přehradě Černá nisa ( 3,5 km ). Houbaření. Jízda na koni. Půjčovna a servis kol v obci. Značená trasa pro vozíčkáře a rodiny s kočárky.

Zimní aktivity

Za domem nástup do tratí Jizerské magistrály a dětský vlek se školičkou. Cca 600m sjezdové tratě + vleky s nočním lyžováním do 21hod. Lyžařská škola, snowtubing, půjčovna, servis a mazání lyží a snowboardů v obci. Sjezdový areál Špičák - 6 km, sjezdové areály Krkonoše - 20 km.

Celoroční aktivity

Možnost výletů : Liberec - 10km : ZOO Liberec, Botanická zahrada, Centrum Babylon, Ještěd, golfové hřiště, bazén s tobogány, Severočeské muzeum. Jablonec n.N. - 8km : Muzeum skla a bižuterie, komplex tří městských přehrad, bazén s tobogány, rozhledny Petřín, Černá studnice, Bramberk ... Bobová dráha s dětským koutkem.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost stravování v restauracích s celoročním provozem, bowling s pizzerií, minigolf, infocentrum Bedřichov, tenisové kurty, obchod s potravinami a s kavárnou, obchod sportovním oblečením zn.CRAFT v obci.

Celoroční ceny

Cena zahrnuje pobyt, ložní prádlo, ručníky, wifi připojení, spotřebovanou energii, vodu a teplo, poplatky obci, úschovu lyží, kol a kočárků, parkování u objektu, závěrečný úklid a odvoz odpadků.

Ceny se mohou lišit při sportovních akcích, víkendech, dnech volna a svátcích a o Silvestrovském pobytu.

Letní sezóna

2.000,- Kč / noc

999,- / noc - 2 obsazená lůžka při týdenním pobytu

Zimní sezóna

2.000,- Kč / noc

Mimo sezónu

1.500,- Kč / noc

Ceny stravování

Snídaně Vám rádi domluvíme v naší kavárně.

Slevy

Při obsazení obou apartmánů na týden sleva - 1.000,- Kč.
Při rezervaci apartmánu na 30 dní sleva - 15% z celkové ceny.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při pobytu pouze na 1 noc, příplatek 150,- Kč.


Kontakt Penzion pod hrází Penzion pod hrází levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti