Barevný penzion

Bavory 94, Bavory
Kapacita: 25 osob
Cena: 500 - 950 Kč
min. delka 1 denRegenerace původní stavby byla citlivě provedena z lokálních materiálů s využitím práce místních řemeslníků se snahou o využití starých krásných věcí, kterým se snažíme dávat nový smysl. Autorem citlivé regenerace je architektka Petra Oratorová, truhlářské věci nám vyrobil pan Vrbka z Mikulova a kamenné věci zhotovili mikulovští kameníci. Ke čtyřem barevným podkrovním pokojům přibyly v přízemí tři nové apartmány s terasou nazvané Šrám, Štourač a Štekl. Projdete se v nich po dřevěných podlahách, na zdech uvidíte hliněné omítky vytvořené z místních jílů a v koupelnách si zamilujete marocký štuk neboli Tadelakt. Celá tahle krása je doplněna originálním nábytkem, vyrobeným částečně ze starých kousků. U penzionu můžete posedět na zahradě s nádherným výhledem na Stolovou horu, ochladit se v novém bazénu nebo si zapůjčit kolo a vyrazit na výlet.

Umístění a dostupnost objektu

Bavory 94. Malá a klidná u hlavní silnice Brno - Vídeň. Bavory se nachází 4 km od Mikulova a v centru všech zajímavostí, které Pálava nabízí.

Vybavení objektu

Penzion nabízí venkovní bazén, terasy a možnost úschovy jízdních kol. Od května v případě příznivého počasí máme otevřený degustační bar, kde je možné posedět

Pokoje

Penzion disponuje 3. apartmány se samostatnou ložnicí s vlastní kuchyní a sociálním zařízením a teráskou. Dále 4.standardními pokoji s vlastním sociálním zařízením a společnou kuchyní. Pokoje tvoří jedna ložnice, šatna a koupelna.

Parkování

U objektu

Stravování

Snídaně Skupinové degustace

Letní aktivity

Turistika, cyklistika, degustace vína, památky CHKO Pálava.

Zimní aktivity

Degustace vína

Celoroční aktivity

Degustace vína, Aqualand Moravia, turistika.

Celoroční ceny

Aktuální ceny a obsazenost na našem webu www.degustarium.cz
Platby rezervací online kartou či bankovním převodem.

Ceny stravování

Snidaně 140 Kč/ks


Kontakt Barevný penzion Barevný penzion levné ubytování Bavory kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti