Legner hotel Zvánovice

Kádovská 154, Zvánovice
Kapacita: 130 osob
Cena: 1450 - 1800 Kč
min. delka 1 denPříjemně zařízené pokoje, originální restaurace s vynikající kuchyní, kamenné letní terasy, vyhlídka do okolní přírody, profesionální konferenční prostory a zejména známé Lesní Lázně, které využívají výjimečně zdravé ovzduší v okolí hotelu - to vše Vám zaručuje nevšední zážitky.

Umístění a dostupnost objektu

Legner Hotel Zvánovice se nachází cca 25 km od Prahy, u obce Zvánovice, okres Praha-východ; velmi dobrá dostupnost z Prahy i Brna po D1.

Vybavení objektu

Resort Legner Hotelu Zvánovice, ke kterému Lesní Lázně patří, nabízí možnost ubytování buď v hotelové budově v příjemných menších pokojích nebo možnost ubytování v komfortních Lesních apartmánech. LESNÍ LÁZNĚ - Legner Hotel Zvánovice se specializuje také na realizaci relaxačně ozdravných pobytů, jejichž součástí je nejen ubytování v příjemných Lesních apartmánech zasazených přímo doprostřed nádherné přírody, ale zejména procedury v Lesních Lázních resortu. Hotel disponuje rozsáhlým konferenčním zázemím - 5 konferenčních sálů má celkovou kapacitu až 360 osob; největší sál má při divadelním uspořádání kapacitu 160 míst.

Pokoje

Resort Legner Hotelu Zvánovice, ke kterému Lesní Lázně patří, nabízí možnost ubytování buď v hotelové budově v příjemných menších pokojích nebo možnost ubytování v komfortních Lesních apartmánech. Apartmány jsou vzdáleny cca. 90 m od hotelu, každý má velkou terasu s lehátky a posezením, prostornou obývací část a kuchyňskou část. Apartmány jsou moderně vybaveny a poskytují veškerý luxus příjemného bydlení navíc u apartmánů superior je překrásný výhled do zeleně. V apartmánech je k dispozici: Sat. TV*, lednice, telefon, trezor, rychlovarná konvice a příjemná koupelna s toaletou.

Parkování

Parkování v areálu hotelu pro ubytované hosty zdarma.

Stravování

Restaurace "U Mlýnského kamene" - interiéry restaurace jsou motivovány lokalitou hotelu, který se nachází v pohádkovém Ladově kraji, letní kamenné terasy jsou velmi vyhledávány nejen pro příjemné posezení, ale zejména pro úžasný výhled do okolní přírody. V hotelové restauraci U Mlýnského kamene je dbáno zejména na to, aby byla jídla připravována ze sezónních surovin a jsou preferovány suroviny od místních dodavatelů. Dále, zejména pro rekondiční a preventivní pobyty jsou co nejvíce vybírány tzv. čisté suroviny, tzn. suroviny, které nebyly chemicky ošetřeny.

Letní aktivity

V areálu hotelu jsou k dispozici rekreační hřiště na volejbal, nohejbal, tenis a fotbal. Dále pak stolní tenis, kroket, petanque, badminton, vietnamský badminton, možnost zapůjčení kola nebo koloběžky ( pro dospělé osoby); zapůjčení hůlek na Nordic walking a mnoho dalších aktivit. Možnosti koupání: přírodní koupaliště (1 km), Aquapalace - Praha - Čestlice (23 km), letní koupaliště a krytý bazén - Benešov (27 km), Hostivařská přehrada (28 km)

Zimní aktivity

Běžkařské stopy, turistické stezky, relaxační programy a procedury Lesních Lázní... Možnosti lyžování: sjezdové lyžování pro začátečníky a mírně pokročilé (4 km)

Celoroční aktivity

Cyklostezky nebo běžkařské stopy, turistické stezky, zámek Konopiště, k nejoblíbenějším výletům v okolí patří Hrusice s památníkem Josefa Lady, dále např. trasa Po stopách kocoura Mikeše, Ondřejovská hvězdárna nebo výlet spojený s degustací piva ve Velkopopovickém pivovaru, atd.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel disponuje zajímavým teambuildingový projektem ARGO X - jedná se o sérii únikových místností a týmových aktivit pro skupiny až 64 osob. Více informací je k dispozici na www.argox.cz .

Celoroční ceny

Ceny pro jednotlivá období roku jsou k dispozici na vyžádání.

Letní sezóna

Ceny pro jednotlivá období roku jsou k dispozici na vyžádání.

Zimní sezóna

Ceny pro jednotlivá období roku jsou k dispozici na vyžádání.

Mimo sezónu

Ceny pro jednotlivá období roku jsou k dispozici na vyžádání.


Kontakt Legner hotel Zvánovice Legner hotel Zvánovice levné ubytování Zvánovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti