Hotýlek u Pekina

Dolní Údolí 44, Zlaté Hory
Kapacita: 55 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování ve stylovém penzionu s 50 lůžky a restauraci s celodenním stravováním. Součástí penzionu je sauna, venkovní bazén a lyžařský vlek.

Umístění a dostupnost objektu

Hotýlek se nachází v Jeseníkách v oblasti Dolního Údolí ve Zlatých Horách. Autobusové spojení – Jeseník – Revíz – Zlaté Hory, zastávka v Dolním Údolí je naproti penzionu.

Vybavení objektu

Penzion nabízí ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích s kapacitou 55 míst. Součátí penzionu je nekuřácká restaurace pro 55 míst a salonek 18 míst. K dispozici je kuřácká místnost s příjemným posezením. Hosté mohou využít sál ve druhém patře, TV a dětský koutek. Dále mají hosté k dispozici venkovní bazén, saunu s bazénkem, billiard, šipky, stolní tenis, ohniště, vlastní lažařský vlek za poplatek.

Pokoje

ubytování ve 2 - 5 lůžkových pojích pro 50 osob s možností přistýlky a televize. Pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou. Pokoje jsou nově a vkusně vybavené, čisté a budou splňovat požadavky i náročnějších hostů.

Služby

Hosté mají k dispozici venkovní bazén, saunu s bazénkem, billiard, šipky, ohniště. Součástí penzionu je lyžařský vlek za poplatek.

Parkování

přímo u hotelu, neplacené.

Stravování

bez stravování, snídaně, polopenze, plná penze, nabídka z jídelního lístku v restauraci.

Letní aktivity

Pro turisty se zde nachází panenská příroda Rychlebských hor, kudy vedou stovky kilometrů značených turistických tras. Mezi oblíbené turistické cíle v okolí patří Praděd, Mechová jezírka na Rejvíze, Jeskyně na pomezí a Jeskyně na Špičáku atd. Pro cykloturistiku je v okolí vybudováno přes 200 km značených cykloturistických tras. Trasy vedou malebnými údolími horských potoků i po hřebenech strmých kopců s dalekými výhledy, Trasy vedou většinou po místních a lesních cestách, občas i po silnicích třetí třídy. Na trasách je dobré značení, odpočinková místa jsou osazena orientačními tabulemi s informacemi o místech kudy zrovna projíždíte.

Zimní aktivity

Návštěvníci mohou využít lyžařský vlek přímo u penzionu se sjezdovkou o délce 500m a převýšením 95m. Tato sjezdovka je ideální pro rodiny s dětmi. Déle mohou hosté navštívit sjezdovku v v 1 km vzdáleném Horním Údolí. Ve Zlatých Horách je v současnosti vybudována I. etapa lyžařského areálu s čtyřsedačkovou lanovkou a 700 m dlouho sjezdovkou. Tento areál je od penzionu vzdálený 5 km. Pro běžkaře jsou upraveny trasy v okolí Zlatých Hor a Rejvízu. V Rejvízu je síť běžkařských tras strojově upravovaných Sdružením přátel Rejvízu. Trasy jsou vedeny v 6 okruzích různých náročností.

Celoroční aktivity

Turistika, cykloturistika. Zajímavá místa: Bohemaland Zlaté Hory, Adrenalinpark Jeseníky, Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku, Zlatorudné mlýnky, Přírodní rezervace Rejvíz, zřiceniny středověkých hradů Edelštejn, Kobrštejn, poutní místo panny Marie Pomocné, Biskupská kupa, muzeum ve Zlatých Horách,

Letní sezóna

350Kč za osobu/ noc bez stravy při ubytování na 1-2 noci
340Kč za osobu/ noc bez stravy při ubytování na 3-4 noci
330Kč za osobu/ noc bez stravy při ubytování na 5-7 noci
250Kč za ocobu/noc bez stravy skupinová sleva

Zimní sezóna

350Kč za osobu/ noc bez stravy při ubytování na 1-2 noci
340Kč za osobu/ noc bez stravy při ubytování na 3-4 noci
330Kč za osobu/ noc bez stravy při ubytování na 5-7 noci
250Kč za ocobu/noc bez stravy skupinová sleva

Mimo sezónu

280Kč za osobu/noc bez stravy

Ceny stravování

Snídaně: dospělí: 90Kč, děti do 12-ti let: 70Kč
Polopenze: 190Kč, děti do 12-ti let: 170Kč
Plná penze: 270Kč, děti do 12-ti let: 220Kč


Slevy

Děti do 2 let zdarma.
Děti do 12=ti let sleva dle dohody


Kontakt Hotýlek u Pekina Hotýlek u Pekina levné ubytování Zlaté Hory kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti