Chalupa Pohádka

Zdobnice č.107, Zdobnice
Kapacita: 12 osob
Cena: 10000 - 17500 Kč
min. delka 2 dnyChalupa Pohádka se nachází na kraji vesničky Zdobnice uprostřed CHKO Orlických hor. Chalupa je vzdálena 2 km od hřebene Orlických hor, po které vede Jiráskova stezka. Obec leží přibližně ve stejné vzdálenosti mezi rušnějšími středisky Deštná a Říčky. 200 metrů od chalupy je lyžařské středisko SKI Centrum Zdobnice, které nabízí 3 lyžařské vleky, dětský provazový vlek, lyžařskou školu, půjčovnu lyží, občerstvení a dětský koutek. V letním období je chalupa jako ideální výchozí bod pro pěší turistiku či cykoloturistiku. Na své si příjdou i houbaři a milovníci procházek v přírodě.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa je vzdálena 17 km od okresního města Rychnova nad Kněžnou. Vzdálenost z Prahy je cca 150 km. Parkování je přímo u chalupy.

Vybavení objektu

Chalupa je po celkové rekonstrukci a má kapacitu 12 lůžek. V přízemí je velká obytná kuchyň vybavená veškerým potřebným nádobím, el.sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, 2 m lednicí s mrazákem a myčkou na nádobí. Je zde TV se satelitním přijímačem, připojení na internet. Dále je v přízemí koupelna s vanou a WC. V koupelně je k dispozici hostům automatická pračka. K dispozici je i vnitřní bazén s protiproudem o velikosti 3x2 metry. Bazén se dá vytápět elektrokotlem nebo krbovou vložkou. Je vybaven osvětlením s možností přepínání barev. K vybavení chalupy patří i finská sauna max.pro 4 osoby. Pro zábavu je k dispozici dětký koutek, šipky, fotbálek, kulečník a společenské hry. V chalupě i lyžárna a možnost úschovy kol.

Pokoje

V patře jsou čtyři pokoje a na chodbě WC. Dva pokoje jsou 4 lůžkové a dva pokoje 2 lůžkové. V jednom z 2 dvoulůžkových pokojů je dětská cestovní postýlka včetně lůžkovin, povlečení a nočníku.

Služby

U chalupy bude možnost grilování, venkovního posezení, koupání v bazénu. Pro děti je zde skluzavka, pískoviště, houpačky a trampolína.

Parkování

V krytém přístřešku je možné parkování pro 2 auta. Ostatní auta mohou parkovat přímo u chalupy.

Stravování

Ve vesnici je možnost stravování např. v penzionu Jílovanka či hotelu Zdobnice.

Letní sezóna

1.7. -31.8. týden 12 000,-Kč

Zimní sezóna

leden, únor, březen - týden 17 500,-Kč
20.12. - 2.1. noc 4 000,-Kč

Mimo sezónu

duben, květen, červen, září, říjen, listopad, - týden 10 000,-Kč
prodloužený víkend pá-ne 5 000,-Kč
3 noci 6 000,- Kč
4 noci 7 000,- Kč
5 nocí 8 000,- Kč
6 nocí 9 000,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně pronájmu nejsou zahrnuty žádné služby. Do chalupy je potřeba si přivézt vlastní ložní povlečení, ručníky a ostatní hygienické potřeby. K ceně pronájmu bude připočtena spotřebovaná el.energie a poplatek pro obec - dospělý 10,-/noc, dítě 4,-/noc.


Kontakt Chalupa Pohádka Chalupa Pohádka levné ubytování Zdobnice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti