Pension a restaurace Zelený Mlýn

Prkenný Důl 1, Žacléř
Kapacita: 39 osob
Cena: 450 - 550 Kč
min. delka 1 denPension Zelený Mlýn najdete v malebném údolíčku osady Prkenný Důl u města Žacléř, v kouzelné krajině Rýchor, které jsou východní bránou nejvyšších Českých hor - Krkonoš. V krajině klidu, čistého vzduchu, hlubokých lesů a krásné, nedotčené přírody. Nabízíme příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízení, které je vhodné jak pro rekreaci a odpočinek, tak pro firemní jednání, školicí nebo vzdělávací kurzy. V naší restauraci, která nabízí výbornou českou a mezinárodní kuchyni, pro Vás rádi připravíme rauty, svatby i rodinné oslavy. Hostům je bezplatně k dispozici letní terasa, venkovní zastřešený bazén, dětské hřiště s trampolínou, wi-fi připojení k internetu ve všech prostorách pensionu, parkoviště a úschova kol. V zimě je za pensionem dětský lyžařský vlek s lyžařskou školkou, 100 m od pensionu je lyžařský areál Žacléř -Prkenný Důl. Hosté pensionu mají v areálu slevu 10%. Zájemci mohou rovněž využít naši krásnou saunu! Samozřejmostí jsou dětské stoličky, postýlky a další výbava pro naše nejmenší hosty. Pobyt s krotkými zvířaty je v pensionu povolen za poplatek. Sportovní vyžití najdete v zimě v 50m vzdáleném lyžařském areálu Žacléř - Prkenný Důl, kde jsou 4 lyžařské vleky a 5 km upravovaných sjezdovek všech typů obtížnosti, z nichž je 80% technicky zasněžováno. Vrchní stanice lyžařského areálu je rovněž napojena na běžecké cesty ke Krkonošské magistrále. V létě je k dispozici velké množství značených turistických tras pro pěší a pro cyklisty. Pro milovníky vodních sportů je v nedalekém Trutnově /13km/ krásné koupaliště i krytý bazén, koupat se můžete i v areálu Dolce a Sejfy nedaleko od nás. Z Prkenného Dolu můžete podnikat mnoho výletů do nedalekých turisticky zajímavých míst jako jsou - pevnost Stachelberg, Adršpašské skály, nejvyšší hora Čech Sněžka, Černá Hora, ZOO Dvůr Králové, Kuks, Babiččino údolí, v Polsku Karpacz, Jelení Gora, Kowary a mnoho jiných. V Prkenném Dole a v Žacléři jsou návštěvníkům k dispozici bowling, sauna, kryosauna, whirlpool, tenisová i víceúčelová hřiště aj.

Vybavení objektu

restaurace, jídelna - herna, terasa, venkovní bazén, dětské hřiště s trampolínou, dětský lyžařský vlek, sauna, půjčovna kol, bezplatný parking, zdarma wi-fi připojení k internetu a zdarma PC s připojením k internetu v restauraci, lednice na patře.

Pokoje

Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako ostatní prostory pensionu.

Služby

ubytování, stravování, půjčovna kol a lyžařského vybavení, sauna, možnost masáží

Parkování

parking zdarma přímo u objektu

Stravování

restaurace, jídelna

Letní aktivity

turistika, cykloturistika, výlety, koupání

Zimní aktivity

Lyžařský areál Žacléř - Prkenný Důl

Celoroční aktivity

turistika, cykloturistika, autoturistika - nedaleko mnoho velmi zajímavých míst - Sněžka, Černá Hora, Adršpach, Teplické skály, Rýchorský prales, Stachelberg, Karpacz, klášter Krzeszow, zámky Náchod, Nové Město n.Metují, Babiččino údolí a mnoho dalšího.

Letní sezóna

Kč 480,- - 550,-

Zimní sezóna

Kč 500,- - Kč 550,-

Mimo sezónu

Kč 450,- - 490,-

Ceny stravování

Dvouchodová večeře - Kč 140,-

Slevy

děti 7 - 12 let 25%
děti 3 - 6 let 50%

Doplňující informace o ubytování a cenách

Aktuální výhodné nabídky na www.zelenymlyn.com


Kontakt Pension a restaurace Zelený Mlýn Pension a restaurace Zelený Mlýn levné ubytování Žacléř kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti