Sport & Relax areál Bozeňov

Dolní Bušínov 146, Zábřeh
Kapacita: 80 osob
Cena: 490 - 2200 Kč
min. delka 1 denSport & Relax areál Bozeňov nabízí širokou škálu ubytování s možností relaxace i sportovního vyžití. Ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém wellness hotelu Bozeňov, penzionu Bozeňov nebo kempu. Pro fanoušky outdoorových sportů je k dispozici adrenalin park, antukové kurty, beachvolejbalové a multifunkční hřiště a nechybí ani dětské hřiště s prolézacím hradem. Pro ty, kteří raději relaxují, jsou připraveny masáže nebo wellness centrum s finskou saunou, parní lázní, nahřívacími vodními lůžky, whirlpool a jiné. Sport & Relax areál Bozeňov nabízí také možnost koupání v nedalekých přehradách.

Umístění a dostupnost objektu

Sport & Relax areál Bozeňov, které leží 8 km od města Zábřeh a 12 km od Mohelnice, na pomezí Olomouckého a Pardubického kraje. Areál je situován v klidné lokalitě uprostřed lesů, máme dvě přehrady ideální ke koupání a jsme napojeni na síť cyklostezek a in-line tras v regionu. Rychlíková stanice Zábřeh leží na železniční trati Olomouc - Praha, zastávka Lupěné je vzdálena 6 km.

Vybavení objektu

Penzion s kapacitou 44 lůžek. Kemp s kapacitou 56 lůžek v chatkách, dále místa na stany a karavany. Restaurace s kapacitou 75 míst a venkovní terasou s altánem pro 100 lidí. Seminární sál pro 80 osob. Salonek pro 15 osob. Dětské hřiště s prolézacím hradem s lanovými prvky. Adrenalin park Bozeňov - lanové centrum, lezecká věž, bungee trampolín a další. Sportoviště - beach volejbal, antukové kurty, fotbalové hřiště, multifunkční hřiště s umělým povrchem, stolní tenis, minigolf a další. 2 přehrady.

Pokoje

Nově zrekonstruovaný Wellness hotel*** Bozeňov se nachází v srdci přírody Zábřežské vrchoviny. Hotel má 12 moderně zařízených pokojů. Na výběr jsou dvoulůžkové pokoje, rodinné, romantické a také pokoj pro invalidy. V každém z nich naleznete sociální zařízení se sprchou, vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem s přímou volbou, LCD televizorem se SAT TV a internetovým připojením. Dále nabízíme ubytování s celkovou kapacitou 44 osob ve čtyřlůžkových a dvoulůžkových pokojích. Čtyřlůžkové pokoje STANDARD jsou vybavené umyvadlem, toalety a sprchy jsou společné. Dvoulůžkové pokoje LUX mají vlastní sociální zařízení. Ubytovací část prošla v roce 2012 kompletní rekonstrukcí.

Služby

Ubytování v hotelu, penzionu, kempu s chatkami. Součástí areálu je nekuřácká restaurace pro 75 osob s terasou, dětskou hernou. Využít můžete školící centrum, které nabízí seminární sál s kapacitou 80 osob. Wellness centrum Dopřejte svému tělu skutečný zážitek díky dotekům zkušených masérů, které mohou léčit i uvolňovat nejen tělo, ale i mysl. Nechejte se hýčkat masážemi, zábaly, wellness procedurami a rituály, jež budou mít pro Vaše tělo lahodný účinek. Relaxaci a příjemnou atmosféru našeho wellness centra dotváří parní lázeň, finská sauna, whirlpool, vyhřívané odpočinkové vodní postele, meditační a relaxační místnosti s lehkým občerstvením. V Adrenalinovém centru je k dispozici lanové centrum, lezecká věž, lukostřelba, skákací boty, americké foukačky a bungee trampolína. Pro nejmenší máme nové dětské hřiště s prolézacím hradem, houpačkami a lanovými hracími prvky. Nechybí multifunkční hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, antukové kurty, hřiště na plážový volejbal i stoly na ping-pong a půjčovna kol. V areálu najdete také 2 přehrady vyhledávané milovníky koupání. Sport & Relax areál Bozeňov protíná cyklotrasa č. 6234 vhodná i pro in-line a modrá a zelená turistická trasa. V zimním období připravujeme strojově upravené běžkařské trasy, lezení na ledu na uměle vytvořeném ledopádu na lezecké věži a bruslení na kluzišti. Za kvalitu poskytovaných služeb, jejich jedinečnost a šetrnost k přírodě jsme v roce 2012 získali značku JESENÍKY originální produkt. Cyklisty vítáme s otevřenou náručí, a proto jsme také držitelem značky Cyklisté vítáni. V areálu vyrostl nový Wellness hotel*** Bozeňov a wellness centrum.

Parkování

Ano

Stravování

Restaurace Bozeňov je inspirovaná venkovským stylem a přírodou bušínovského údolí. Disponuje kapacitou 80 míst a naleznete zde krb, dětské židličky a pro Vaše domácí mazlíčky máme připraveny misky s vodou. Prostory restaurace jsou nekuřácké.Naši kuchaři připravují pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin od místních dodavatelů. Velice oblíbené jsou speciální kulinářské akce, jako například Pstruhování, Žebrobraní nebo Svatomartinská husa. V letní sezóně připravujeme na terase speciality z grilu a udírny. Šéfkuchař spolupracuje s místními regionálními dodavateli čerstvých surovin a připravuje z nich skvělé speciality.Terasa pro 100 osob je v provozu v letních měsících a bezprostředně navazuje na restauraci. Pro nejmenší je zde připraveno dětské pískoviště. Prolézací hrad se skluzavkou. Pro cyklisty jsou v prostoru terasy stojany na kola.Pokud máte jakékoliv přání, zdravotní diety, můžete se domluvit s obsluhou restaurace, která udělá vše, aby Vám vyšla vstříc.Během roku připravujeme různé gastronomické akce a také se zaměřujeme na sezónní potraviny. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, ale také ze sezónní nabídky, kde najdete různé speciality. Restaurace Bozeňov je pro Vás otevřena Út – Čt, Ne – od 11:00 – 22:00 hodin, Pá – So do 23:00 hodin.Za kvalitu poskytovaných služeb, jejich jedinečnost a šetrnost k přírodě jsme v roce 2014 opětovně získali značku JESENÍKY originální produkt®.

Letní aktivity

V Adrenalinovém centru je k dispozici lanové centrum, lezecká věž, lukostřelba, skákací boty, americké foukačky a bungee trampolína. Pro nejmenší máme nové dětské hřiště s prolézacím hradem, houpačkami a lanovými hracími prvky. Nechybí multifunkční hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, antukové kurty, hřiště na plážový volejbal i stoly na ping-pong a půjčovna kol, minigolf. V areálu najdete také 2 přehrady vyhledávané milovníky koupání.

Zimní aktivity

Přírodní kluziště na multifunkčním hřišti, lezení na ledopádu na 10 metrů vysoké lezecké věži, každoroční otužilecká koupání a strojově upravené běžkařské trasy.

Celoroční aktivity

Sport & Relax areál Bozeňov nabízí širokou nabídku vyžití. Na své si zde přijdou sportovci, turisté, rodiny s dětmi, páry nebo senioři. Nabízíme: adrenalinový park bungee trampolínu lezeckou věž půjčovnu kol multifunkční hřiště antukové kurty beachvolejbalové hřiště petanque ping pong stoly deskové hry dětskou hernu fontánu pro děti minigolf Sport & Relax areál Bozeňov protíná cyklotrasa č. 6234 vhodná i pro in-line, modrá a zelená turistická trasa. V zimním období připravujeme strojově upravené běžkařské trasy, uměle vytvořený ledopád pro zimní lezení na horolezecké věži a bruslení na kluzišti.Každým rokem pořádáme již tradiční sportovní, zábavné a gastronomické akce: Svatomartinské husy, Žebrobraní, Pstruhování, zabijačkové hody aj.Ze zábavných akcí můžeme jmenovat: tematické párty, taneční a zábavové večery s živou kapelou nebo DJ, dětský den, čarodějnický rej, závod na netradičních plavidlech, zakončení prázdnin, soutěž ve vyřezávání dýní, zumba víkend, patchwork, pokerový turnaj, turnaj v Člověče, nezlob se aj.Ze sportovních akcí můžeme jmenovat: nohejbalové turnaje, volejbalový turnaj, noční nohejbalový a volejbalový turnaj, florbalový turnaj, malá kopaná a další. Nechybí samozřejmě ani Silvestrovská párty.Pro děti i dospělé připravujeme v letní sezóně animační program.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pozvěte své dodavatele, investory či zaměstnance na neobvyklé místo. Náš areál nabízí mnoho zážitků v srdci přírody. Takové místo zaručuje celkovou atmosféru, která skýtá dostatečnou pohodu jak pro jednání, odpočinek, tak i pro stmelení kolektivu. Nabízíme: Firemní akce na klíč Ubytování v tříhvězdičkovém hotelu, penzionu, chatkách a kempu Wellness centrum (sauna, parní lázeň, whirlpool, ochlazovací bazének, nahřívací vodní lůžka) Nekuřáckou restauraci s letní terasou a grilem Špičkovou kuchyni s regionálními a čerstvými surovinami Seminární sál pro 60 osob s technickým zázemím Sportovní aktivity všeho druhu Zkušený a milý personál Máte zájem o zaslání nabídky pro firemní akci, setkání s dodavateli nebo investory? Napište nám na e-mail info@bozenov.cz.

Celoroční ceny

Kompletní ceník je dostupný ke stažení na těchto stránkách: http://www.bozenov.cz/ceniky/

Letní sezóna

Cena hotel - ceny od 1700 Kč / pokoj pro 2 osoby / noc se snídaní

Cena penzion - ceny od 1690 Kč / pokoj při obsazení 4 osobami / noc se snídaní

Zimní sezóna

Cena hotel - ceny od 1199 Kč / pokoj pro 2 osoby / noc se snídaní

Cena penzion - ceny od 1390 Kč / pokoj při obsazení 4 osobami / noc se snídaní

Mimo sezónu

Cena hotel - ceny od 1199 Kč / pokoj pro 2 osoby / noc se snídaní

Cena penzion - ceny od 1390 Kč / pokoj při obsazení 4 osobami / noc se snídaní

Ceny stravování

Snídaně (osoba/dítě) 120/70 Kč
Polopenze – snídaně, tříchodová večeře (osoba/dítě) 150 / 80 Kč
Plná penze – snídaně, oběd, tříchodová večeře (osoba/dítě) 280 /150 Kč


Při ubytování v hotelu i penzionu je kontinentální snídaně v ceně pokoje.

Slevy

Využijte výhodných pobytových balíčků: http://www.bozenov.cz/pobytove-balicky/

AKČNÍ SLEVA 30% NA UBYTOVÁNÍ V PENZIONU V TERMÍNU 4.4.-6.4.2015

Doplňující informace o ubytování a cenách

KEMP
cena od 650,- Kč chatku / noc

Kompletní ceník je dostupný ke stažení na těchto stránkách: http://www.bozenov.cz/ceniky/


Kontakt Sport & Relax areál Bozeňov Sport & Relax areál Bozeňov levné ubytování Zábřeh kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti