Aparmán Marek Hýža

Těšíkov 1170, Vsetín
Kapacita: 4 osob
Cena: 1300 - 2300 Kč
min. delka 1 denApartmán Marek Hýža je nový nekuřácký apartmán zřízený v roce 2018 o nadstandardní velikosti 54 m2 a nachází se přímo ve Vsetíně poblíž centra města. Ubytování poskytujeme pro 1 - 4 osoby. Apartmán má dva samostatné neprůchozí pokoje a každý si může vybrat kde bude spát. V případě dvou osob např. na služební cestě může mít každá osoba svůj pokoj a využije dle svého výběru jedno lůžko. Větší pokoj má velkou luxusní ručně kovanou manželskou postel od českého výrobce a má vstup na balkón. Menší pokoj má dvě samostatné kvalitní bukové postele od renomovaného českého výrobce. Dále se můžete těšit na LED televizi s plochou obrazovkou. V každém pokoji je počítačový stůl a kancelářská židle. Máme pro Vás rychlé WI-FI na optické síti ZDARMA a možnost bezplatného parkování je 100 metrů od aparmánu.

Umístění a dostupnost objektu

Vsetín se nachází v srdci Valašska. Naleznete zde spoustu cyklostezek okolo valašské přírody. Blízkém okolí cca 25 km se nachází několik lyžařských areálů, kde je možné lyžovat. V letních měsících můžete navštívit koupaliště, zahrát si tenis, jezdit na kolečkových bruslích podél řeky Bečvy. Můžete navštívit vsetínský zámek. Máme zde pivovar a plno dětských hřišť. Nedaleko našeho aparmánu je pakr s dětským hřištěm. Jedná se o klidnou lokalitu v blízkosti centra města. V docházkové vzdálenosti se nachází supermarket COOP a PENNY MARKET. Okolí je velmi klidné vhodné i pro rodiny s dětmi. Nedaleko se nachází park cca 200 metrů od aparmánu, kde je i spoustu vyžití pro děti. Cca 200 metrů od apartmánu je hospůdka, cca 150 metrů od aparmánu je supermaket COOP, cca 800 metrů je PENY market, cca 100 metrů je večerka. Centrum města je dostupné cca 15 minut chůzi pěšky. Velmi klidná lokalita poblíž centra města.

Vybavení objektu

Apartmán je zařízen v moderním stylu a má vlastní plnohodnotnou kuchyň s kávovarem, lednicí s mrazícím boxem, varnou konvicí, kombinovaným sporákem s elektrickou troubou, talíře, hrníčky, sklenice, příbory, hrnce, skleněný pekáč, odkapávač, jar, houbička na nádobí... Můžete si vařit své oblíbené pokrmy. Kuchyň má i kvalitní stůl a čtyři pohodlné židle.

Pokoje

Apartmán Marek Hýža je nový nekuřácký apartmán zřízený v roce 2018 o nadstandardní velikosti 54 m2 a nachází se přímo ve Vsetíně poblíž centra města. Ubytování poskytujeme pro 1 - 4 osoby. Apartmán má dva samostatné neprůchozí pokoje a každý si může vybrat kde bude spát. V případě dvou osob např. na služební cestě může mít každá osoba svůj pokoj a využije dle svého výběru jedno lůžko. Větší pokoj má velkou luxusní ručně kovanou manželskou postel od českého výrobce a má vstup na balkón. Menší pokoj má dvě samostatné kvalitní bukové postele od renomovaného českého výrobce.

Parkování

Zdarma kdekoliv na ulici. Cca 100 metrů od apartmánu

Stravování

Vlastní plně vybavená kuchyně, rozvoz jídel, případně v blízkých restauracích.

Letní aktivity

Cyklistika, pěší tůry, houbaření, koupaliště, lázně, diskotéky, bouling

Zimní aktivity

Lyžování, lázně, bouling, běžky

Celoroční aktivity

Plavecký bazén, bouling, diskotéky, minipivovar, zámek

Celoroční ceny

1 - 2 osoby ....1 300 Kč/noc
3 osoby..........1 800 Kč/noc
4 osoby..........2 300 Kč/noc

Letní sezóna

1 - 2 osoby ....1 300 Kč/noc
3 osoby..........1 800 Kč/noc
4 osoby..........2 300 Kč/noc

Zimní sezóna

1 - 2 osoby ....1 300 Kč/noc
3 osoby..........1 800 Kč/noc
4 osoby..........2 300 Kč/noc

Mimo sezónu

1 - 2 osoby ....1 300 Kč/noc
3 osoby..........1 800 Kč/noc
4 osoby..........2 300 Kč/noc

Slevy

Ubytování nad 14 dní, individuální cena.


Kontakt Aparmán Marek Hýža Aparmán Marek Hýža levné ubytování Vsetín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti