Penzion Procházka

na Penziony.cz
od roku 2007
Zátiší 340, Vranov nad Dyjí
Kapacita: 10 osob
Cena: 350 - 380 Kč
min. delka 2 dny



Představa dovolené nebo příjemné relaxace nemusí být nutně spojena s mořem a zahraničím, stále více lidí si uvědomuje, jak málo znají svojí zemi a jaké krásy v ní lze najít. Oblast Vranova nad Dyjí je ideálním místem k odpočinku - klidné prostředí, kouzelná krajina, místa pro vycházky, poznávání historie i cykloturistiku. To vše samozřejmě spojené s koupáním ve Vranovské přehradě s neopakovatelným pohledem na vranovský zámek.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion PROCHÁZKA se nachází přímo v obci Vranov nad Dyjí, v její klidné časti přímo proti vranovskému zámku. Jedná se o nově vybudovaný objekt v zahradě rodinného domku. Celková kapacita je 10 lůžek ve 2 až 4 lůžkových pokojích se zahradní terasou. Všechny pokoje jsou vybaveny WIFI, TV, minikuchyňkou (chladnička, varná konvice, mikr. trouba, nádobí) a prostorným socialním zařízením.

Vybavení objektu

Jedná se o nově vybudovaný objekt v zahradě rodinného domku. Celková kapacita je 10 lůžek ve 2 až 4 lůžkových pokojích se zahradní terasou. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, minikuchyňkou (chladnička, varná konvice, mikr. trouba, nádobí) a prostorným socialním zařízením.

Pokoje

Máme k dispozici tři pokoje. Všechny pokoj mají televizi, WIFI, varnou konvici, mikrovlnou troubu a prostornou koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. Jeden pokoj je dvoulůžkový s oddělenými postelemi. Dva pokoje mají manželskou postel a naproti koupelně ještě palandu pro dvě další osoby.

Služby

Poskytujeme možnost úschovy jízdních kol, uzavřené parkování, asistenční služby při sjednávání volnočasových aktivit, možnost snídaní a po dohodě i polopenzí ve stylové hospůdce Myslivna.

Parkování

možnost parkování v uzavřeném dvoře na parkovišti, přímo za penzionem

Stravování

K příjemnému posezení s překrásným výhledem na vranovský zámek láká přilehlá stylová restaurace MYSLIVNA, nově vybudovaná majiteli penzionu. Vkusně, do dřeva zasazený interiér restaurace v loveckém duchu nabízí hostům vedle standardní kuchyně ve formě snídaní a večeří. Součástí restaurace je i zastřešená terasa, kterou uvítají příznivci stolování na čerstvém vzduchu. Nechybí zde točené pivo ani nabídka lahodných znojemských vín.

Letní aktivity

Koupání, výlety lodí

Zimní aktivity

výlet do rakouských termálních lázní LAA

Celoroční aktivity

cykloturistika, turistika, památky

Doplňující informace o ubytování a cenách

V zimních termínech nabízíme velice výhodnou možnost pronájmu celého areálu včetně restaurace pro soukromé i firemní akce.

Letní sezóna

CENY UBYTOVÁNÍ

Sezona os./den 380,- Kč

Zimní sezóna

Od 1. 10. do 28. 2. ubytováváme jen skupiny po předchozí dohodě.

Mimo sezónu

CENY UBYTOVÁNÍ

os./den 380,- Kč


Kontakt Penzion Procházka Penzion Procházka levné ubytování Vranov nad Dyjí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti