Chata Jedlovina

Vidče 167, Vidče
Kapacita: 8 osob
Cena: 150 - 250 Kč
min. delka 1 denChata se nachází na polosamotě u lesa v malé obci Vidče, na úpatí malebného pohoří Moravskoslezských Beskyd, nedaleko Rožnova pod Radhoštěm, v místě známým dřevěným městečkem. Zdejší okolí je protkáno spoustou turistických i cykloturistických cest (v roce 2010 byla dokončena cyklostezka vedoucí kolem řeky Bečvy) jak pro milovníky letní rekreace, tak i v zimě pro milovníky rekreace zimní. Chata se nachází na kopci s krásným výhledem na hory /Radhošť, Velký Javorník/ a do údolí. Okolní lesy kolem obce jsou vyhledávány milovníky houbaření, sběru lesních plodů, ale i pouhé procházky pohladí na duši. Lidé, kteří oblast již navštívili, se sem rádi vracejí.

Umístění a dostupnost objektu

Popis cesty: Od Valašského Meziříčí vyjedeme směrem Rožnov pod Radhoštěm – na trase projedeme obcí Zašová. Po 500m odbočíme na křižovatce doprava – směr – Střítež nad Bečvou– Vidče (značeno). Projedeme obcí Střítež, pokračujeme dále - v obci Vidče jedeme stále obcí po hlavní silnici – míjíme kostel po pravé straně - asi po 1km u autobusové zastávky (Křižan) – se cesty rozbíhají – jedeme doprava. Po 1km končí výstavba rodinných domů – u poslední chaty (žlutá omítka) po 15 m odbočíme doprava – poté pokračujeme do kopce – kde se poté na kopci nachází vaše ubytování. Od Rožnova pod Radhoštěm – od hlavní světelné křižovatky V Rožnově pod Radhoštěm jedeme na centrum – přejedeme přes most (řeka Bečva) – na první křižovatce odbočíme doprava (značeno - směr Vidče 3km) na trase podjedeme viadukt a vjíždíme do obce Vidče. Za první autobusovou zastávkou (asi 200m) odbočíme doleva, jedeme z kopce. Po 800m přijedeme na křižovatku,odbočíme doleva a hned po 15 m odbočíme doprava – poté pokračujeme do kopce – kde se poté na kopci nachází vaše ubytování.

Vybavení objektu

Vybavení chaty - kuchyň je plně vybavena nádobím + plynový sporák - lednice - mikrovlná trouba - rychlovarná konvice - TV - krytá terasa - prostorná travnatá zahrada - ohniště s posezením Hostům je k posezení k dispozici krytá terasa a velká travnatá zahrada s možností posezení u přírodního ohniště. Zahrada je ideální k různým dětským hrám a zábavám včetně stanování.

Pokoje

Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 8 osob v celkem 3 ložnicích. Ložnice a pokoje: V chatě je prostorný obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a s kuchyňským koutem. Z tohoto pokoje, který je centrem chaty, se vstupuje do velké ložnice vybavené lůžky, skříněmi a odkládacími skříňkami, nebo do malé ložnice pro dvě osoby, na krytou terasu a do koupelny, kde je k dispozici wc se sprchovým koutem.

Služby

Poskytnutí ložního povlečení, je v ceně.

Parkování

U chaty je minimálně 5 parkovacích míst. Další možností dopravy je autobus z Rožnova p. R. nebo Valašského Meziříčí.

Stravování

Kromě vlastního stravování je v obci restaurace a v sousedním Rožnově p. R. je celá řada restauračních zařízení.

Letní aktivity

Koupání: - koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm (4km), vyhřívané koupaliště Zubří (6km), přehradní nádrž Bystřička (10km), Aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm (14km) s možností plážového volejbalu, koupaliště ve Valašském Meziříčí (10 km).

Zimní aktivity

Lyžování: - v okolí je spoustu lyžařských středisek s upravovanými sjezdovými i běžeckými tratěmi (Pustevny - 20 minut autem, Soláň, Veselá, Valašská Bystřice, Bílá, Velké Karlovice - 20 minut autem atd. ) Krytý bazén s tobogánem v Rožnově pod Radhoštěm (4 km), krytý bazén ve Valašském Meziříčí (10 km).

Celoroční aktivity

Výlety: - turistika a cykloturistika v Beskydech - Valašské muzeum v přírodě Rožnově pod Radhoštěm - lanovka na Pustevny (Radhošť 1129m), Lysá Hora (1324m), Bílý Kříž a řada dalších `tisícovek` - Hrad Helfštýn, Hukvaldy, Starý Jičín - muzeum Tatry Kopřivnice - Štramberk - Štramberská Trůba - golfový areál v Rožnově p. R. i Čeladné - tenisové kurty ve Vidči i v Rožnově p. R. - atd.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Vytápění: ve všech místnostech ústřední topení vytápěné krbovými kamny

Letní sezóna

6000-7200,- Kč za chatu na týden
Nižší částka platí pro pobyt do 5 osob, vyšší částka platí pro pobyt více než 5 osob.

Zimní sezóna

6000-7200,- Kč za chatu na týden

Nižší částka platí pro pobyt do 5 osob, vyšší částka platí pro pobyt více než 5 osob.
Silvestr 12000,- Kč

Mimo sezónu

5000-6000 Kč za chatu na týden

Nižší částka platí pro pobyt do 5 osob, vyšší částka platí pro pobyt více než 5 osob.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pes 300,- Kč

Elektřina se platí zvlášť na konci pobytu dle spotřeby.


Kontakt Chata Jedlovina Chata Jedlovina levné ubytování Vidče kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti