Valašské chalupy na Podťatém

Podťaté 1003, Velké Karlovice
Kapacita: 30 osob
Cena: 2450 - 9950 Kč
min. delka 2 dnyValašské chalupy na Podťatém ve Velkých Karlovicích jsou novostavby ve valašském stylu s citem umístěné do zdejší překrásné přírody. První dojem umocní poloha pozemku s nádherným pohledem na hřebeny Javorníků a celodenním sluníčkem. Valašské chalupy na Podťatém jsou ideálním místem pro strávení Vaší dovolené v průběhu celého roku. Již teď se na Vás u nás v Beskydech těšíme!

Umístění a dostupnost objektu

Údolí Podťaté patří mezí nejkrásnější lokality Velkých Karlovic. Dostupnost celoročně bezproblémů - Valašská chalupa na Podťatém leží v bezprostřední blízkosti celoročně udžované komunikace. Samotný objekt je úmístěn na slunném pozemku o rozloze cca 15 000m2 - což nabízí velké možnosti vyžití přímo v areálu.

Vybavení objektu

Velká chalupa je vybavena velkou krbovou místností, kterou je rovněž možno využít jako školíci místnost/projekční plátno k dispozici/, dále je k dispozici bar, pro relax poslouží sauna, whirpool, solárium. Můžete si také zahrát profi šipky nebo stolní fotbálek. K dispozici je nápojový automat, kávomat, SMART TV s uhlopříčkou 55 palců. Děti uvítají herní konzoli Nintendo WII nebo třeba také Karaoke. Tyto služby jsou zpoplatněny, viz informace na www.valasskechalupy.cz v sekci ceník.

Pokoje

Hlavní chalupa má kapacitu 18 lůžek v 5-ti samostatných apartmánech nebo 23 lůžek s přístýlkami. Rozdělení apartmánu: 4 x Dvoupokojový apartmán s vlastní koupelnou a obývací místností (pro 4-5 osob) 1 x Jednopokojový apartman s vlastní koupelnou a obývací místností (pro 2-3 osoby) Malá chalupa má kapacitu 7 lůžek ve dvou samostatných apartmánech.

Služby

Mezi bezplatné poskytované služby patří využití vlastního venkovního vyhřívaného bazénu, tenisového kurtu, minigolfu, dále jsou k dispozici venkovní obří šachy, malé fotbalové hřiště, možnost posezení v altánku u BBQ nebo tábořiště s Radegastem. Kolárna a lyžárna k dispozici.

Parkování

Parkování u objektu - zdarma

Stravování

Stravování zajišťujeme ve spolupráci s Restaurací U VALCHÁŘŮ v těsné blízkosti naší chalupy. Zajistíme snídani, obědy, večeře, polopenzi nebo plnou penzi.

Letní aktivity

turistika, cykloturistika - velké nabídka cyklotras různé náročnosti a délky, koupání, houbaření, v obci jsou k dispozici také trasy pro kolečkové brusle, lanové centrum aj.

Zimní aktivity

V blízkosti několik lyžařských vleků a velké množství kilometrů udržovaných běžkařských tratí, snowtubing

Celoroční aktivity

Turistika, cykloturistika, koupání, výlety, běhání, adrenalinové sporty.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro turisty možnost poznání spousty místních památek a zajímavých míst a objektů

Celoroční ceny

Aktuální ceník najdete na webu www.valasskechalupy.cz

Letní sezóna

Aktuální ceník najdete na webu www.valasskechalupy.cz

Zimní sezóna

Aktuální ceník najdete na webu www.valasskechalupy.cz

Mimo sezónu

Aktuální ceník najdete na webu www.valasskechalupy.cz

Ceny stravování

Stravování je možné domluvit v protější restauraci vzdálené 200 metrů od nás.


Kontakt Valašské chalupy na Podťatém Valašské chalupy na Podťatém levné ubytování Velké Karlovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti