Penzion u Medvěda

Jezerné 9, Velké Karlovice
Kapacita: 32 osob
min. delka 1 denPenzion U Medvěda se nachází na okraji Velkých Karlovic v údolí Jezerné, kousek pod vrcholem kopce Soláň, který je známým centrem lyžařů a cykloturistů. Jedná se o rodinný penzion s příjemnou atmosférou, milou obsluhou a výbornou domácí kuchyní.

Pokoje

Ubytovat se můžete v celkem 8 pokojích pro 2-5 osob. Pokoje jsou velmi prostorné, každý z nich je vybaven sociálním zařízením, ledničkou a televizí. K dispozici jsou i 2 dvoupokojové apartmány s vlastní kuchyňkou.

Služby

V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází lyžařský areál Jezerné (20 metrů od penzionu). Jedná se o sjezdovku dlouhou 350 metrů, mírné až střední náročnosti vhodnou pro rodiny s dětmi. Přímo v penzionu se nachází herna, kde je možnost zahrát si stolní tenis nebo stolní fotbálek, zapůjčení pálek a míčku je samozřejmostí. Přímo před penzionem je umístěno antukové hřiště, které je možné využít pro tenis, nohejbal, badminton nebo jakoukoliv jinou činnost.

Parkování

Parkování pro hosty penzionu zdarma přímo před vchodem.

Stravování

Základní cena ubytování zahrnuje snídani, samozřejmostí je možnost doobjednání polopenze, případně i plné penze.

Letní aktivity

Koupání, turistika, cykloturistika, tenis, minigolf, golf, kuželky, houbaření, grilování,...

Zimní aktivity

Lyžování, běžecké lyžování, bruslení, wellness centrum, ...

Celoroční aktivity

Bowling, wellness, stolní tenis,...


Kontakt Penzion u Medvěda Penzion u Medvěda levné ubytování Velké Karlovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti