Roubenka v Bohdalovicích

Bohdalovice 19, Velké Hamry
Kapacita: 13 osob
Cena: 175 - 200 Kč
min. delka 3 dnyNabízíme ubytování ve stylové pokrkonošské roubence s možností spojit bydlení v původní chalupě při plném konfortu.

Umístění a dostupnost objektu

Chata se nachází v okrajové části obce Bohdalovice. Velice dobrý příjezd až k chatě i v zimě po udržované silnici. Vlastní parkoviště. Autobusová a vlaková zastávka cca 1,5km

Vybavení objektu

200 roků stará stylová roubenka je určena k celoročnímu užívání pro uzavřenou společnost 10 lidí. Vnitřní zařízení je po celkové rekonstrukci v roce 2003. Vše je provedeno se snahou navodit styl starých horských chalup za použití moderních stavebních materiálů. Silnice, která vede kolem roubenky po 1km končí a tím je zaručen užasný klid a ticho jako na samotě. Kuchyň je vybavena nádobím pro 13 osob, sklokeramický 4-plotýnkový vařič, elektrická pečící trouba, mikrovlnka, lednice, presovač, varná konvice. Koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Televize,DVD.Topení je centrální - eko kotel + možnost použití velkých krbových kamen z obytné kuchyně, naštípané dřevo je nachystané. Navíc je možné topit přímotopy. Ve volném čase lze na chatě bezplatně využívat společenské hry, stolní fotbálek a elektronické šipky. V létě je k dispozici zahradní altán s posezením a gril.Dětské hřiště, bazén s pískovou filtrací.

Pokoje

Vchod do chalupy přes předsíň -2x WC.Vstupní hala s posezením + společenská místnost.Obytná kuchyně 4 lůžka .Koupelna se sprchovým koutem a WC. Velká obytná ložnice 6 lůžek, další místnost -obytný pokoj 3 lůžka.

Služby

Vlastní vaření.

Parkování

U objektu 3 auta.

Stravování

V okruhu 1 km 2 restaurace.

Letní aktivity

V létě houbaření, sběr borůvek, turistika, výlety na kolech po celých Jizerských horách. Koupání na koupališti v Tanvaldu, kryté bazeny v Jablonci a Liberci. Výlety do českého ráje a Krkonoš.

Zimní aktivity

V zimě je nejblíže sjezdovka v Plavech s nočním lyžováním(1,5km), lyžařská škola a čtyřsedačka na Tanvaldský špičák (5km), největší snowpark v republice s dvojsedačkou v Rejdicích (6km), Harrachov (10km), Rokytnice (12km). Běžecké stopy jsou frézovány 300 metrů od chaty.

Celoroční aktivity

Výlety do českého ráje.Krytý bazén v Jablonci. V Liberci známý aquapark Babylon, další krytý bazén.Zoologická zahrada. Botanická zahrada. Celoročně bowling v hotelu Grex - 15 minut pěšky, zde je i možnost stravování. Minigolf v Příchovicích.Tenisové kurty 1,5 km v Plavech. Místní hospůdka 2 minuty pěšky, se studenou kuchyní.

Letní sezóna

Chalupa týden - 12000,- + energie ( od 1.4.do 20.12.)
Cena za osobu 175,- kč/noc (minimum 6 osob a 3 noci)

Zimní sezóna

Chalupa týden - 14000,- + energie ( od 21.12.do 30.3.)
Cena za osobu 195,- kč/noc (minimum 6 osob a 3 noc.
Silvestrovský termín -24 000,-+el.energie


Kontakt Roubenka v Bohdalovicích Roubenka v Bohdalovicích levné ubytování Velké Hamry kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti